SIA "Šarlotes audumi" (reģ. Nr. 44103145434) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-05-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 352 906 EUR, peļņa 56 918 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 7,26 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 44103145434 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-05-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV94ZZZ44103145434 |
| Juridiskā adrese | Vilku iela 12 - 64, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 352 906 EUR | 56 918 EUR | 154 013 EUR | 4 |
| 2024 | 251 789 EUR | 37 665 EUR | 100 736 EUR | 3 |
| 2023 | 165 671 EUR | 37 116 EUR | 61 314 EUR | 1 |
| 2022 | 78 632 EUR | -5 021 EUR | 24 101 EUR | 1 |
| 2021 | 100 137 EUR | 2 491 EUR | 24 862 EUR | 1 |
| 2020 | 36 833 EUR | 3 216 EUR | 9 116 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 26.12 | 1.0 | 3.76 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 20.53 | 1.13 | 3.77 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 19.02 | 1.13 | 3.36 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 22.06 | 0.58 | 2.87 | 4 |
| 2024 | 49.01 | 1.05 | 6.41 | 3 |
| 2023 | 32.35 | 0.64 | 2.73 | 1 |
| 2022 | 15.56 | 0.39 | 2.25 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 919.14 | ~ 753.11 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 921.58 | ~ 754.74 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 821.36 | ~ 687.91 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 701.57 | ~ 597.84 |
| 2024 | 522.31 | ~ 467.47 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (6.41 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 522.31 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 522.31 * 0.105 = 54.84 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 491.42 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (522.31 - 54.84 - 491.42) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 522.31 - 54.84 - 0.00 = ~ 467.47 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 352 906 EUR | 251 789 EUR | 165 671 EUR | 78 632 EUR | 100 137 EUR |
| Bruto peļņa | 90 683 EUR | 71 488 EUR | 64 038 EUR | 18 782 EUR | 31 863 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 57 418 EUR | 37 665 EUR | 37 116 EUR | -5 016 EUR | 2 513 EUR |
| UIN nodoklis | 500 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 5 EUR | 22 EUR |
| Tīrā peļņa | 56 918 EUR | 37 665 EUR | 37 116 EUR | -5 021 EUR | 2 491 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 154 013 EUR | 100 736 EUR | 61 314 EUR | 24 101 EUR | 24 862 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 150 820 EUR | 98 529 EUR | 59 136 EUR | 21 560 EUR | 22 243 EUR |
| Pašu kapitāls | 133 248 EUR | 78 331 EUR | 40 602 EUR | 3 486 EUR | 8 507 EUR |
| Īstermiņa saistības | 20 765 EUR | 22 405 EUR | 20 712 EUR | 20 615 EUR | 16 355 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-01-17 – 2025-12-18 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,26 | 4,40 | 2,86 | 1,05 | 1,36 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,52 | 0,28 | 0,09 | 0,09 | 0,13 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,13 % | 14,96 % | 22,40 % | -6,39 % | 2,49 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
36,96 % | 37,39 % | 60,53 % | -20,83 % | 10,02 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
42,72 % | 48,08 % | 91,41 % | -144,03 % | 29,28 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,16 | 0,29 | 0,51 | 5,91 | 1,92 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
4 417,77 | 919,66 | 1 061,46 | -97,35 | 87,66 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,29 | 2,50 | 2,70 | 3,26 | 4,03 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
43,10 % | 48,14 % | 91,50 % | -142,43 % | 29,88 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,48 | 6,33 | 6,41 | 2,84 | 5,02 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Šarlotes audumi" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 170 | Šarlotes audumi SIA (šis uzņēmums) | 352 906 | 56 918 | 16,1 % | 4 | 88 227 | 919 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103145434 | LV94ZZZ44103145434 | Šarlotes audumi SIA | NULL | Šarlotes audumi | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-05-12 | NULL | Cēsu nov., Cēsis, Vilku iela 12 - 64 | 4101 | 117741014 | 100015774 | 100003157 | 0420201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9704791 | 44103145434 | 2020-04-05 | 2020-05-12 10:09:53 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103145434 | 2023-05-26 | EKSG SIA |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103145434 | 2025-12-18 | 5000 | Cēsu novada pašvaldības iestāde "Uzņēmējdarbības un tūrisma pārvalde" | Cēsu novada uzņēmējdarbības grants "Uzrāviens 2025" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb75ee4b |
| 44103145434 | 2025-01-17 | 5000 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fd3b7ba6 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92746910 | 44103145434 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-05-12 | 2020-05-12 09:55:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1914762 | 33536520 | 44103145434 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-02 20:04:08.317 |
| 2313849 | 35472496 | 44103145434 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-06-01 17:01:03.415 |
| 1197615 | 29105394 | 44103145434 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-05-12 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-04-13 17:04:13.706 |
| 1414911 | 31385096 | 44103145434 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-05 04:35:46.517 |
| 1717034 | 32421347 | 44103145434 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-17 03:10:39.959 |
| 2058628 | 34511382 | 44103145434 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-06 03:09:45.68 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1197615 | 29105394 | 36833 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11172 | 25661 | 3883 | 3529 | 0 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18216 | 3000 | 15216 | NULL | 12000 | 3216 |
| 1414911 | 31385096 | 100137 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 68274 | 31863 | 14921 | 14369 | 8 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | NULL | NULL | 2513 | 22 | 2491 | NULL | 0 | 2491 |
| 1717034 | 32421347 | 78632 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 59850 | 18782 | 11616 | 11560 | 0 | 571 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 | NULL | NULL | -5016 | 5 | -5021 | NULL | 0 | -5021 |
| 1914762 | 33536520 | 165671 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 101633 | 64038 | 20639 | 5952 | 0 | 296 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | NULL | NULL | 37116 | 0 | 37116 | NULL | 0 | 37116 |
| 2058628 | 34511382 | 251789 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 180301 | 71488 | 26104 | 7379 | 0 | 299 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 | NULL | NULL | 37665 | 0 | 37665 | NULL | 0 | 37665 |
| 2313849 | 35472496 | 352906 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 262223 | 90683 | 24372 | 10463 | 3500 | 1917 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | NULL | NULL | 57418 | 500 | 56918 | NULL | 0 | 56918 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1197615 | 29105394 | 965 | 0 | 310 | 5349 | 6624 | 0 | 2492 | 0 | 2492 | 9116 | NULL | 3100 | 0 | 0 | 6016 | 9116 |
| 1414911 | 31385096 | 1197 | 0 | 882 | 20164 | 22243 | 0 | 2619 | 0 | 2619 | 24862 | NULL | 16355 | 0 | 0 | 8507 | 24862 |
| 1717034 | 32421347 | 1372 | 0 | 439 | 19749 | 21560 | 0 | 2541 | 0 | 2541 | 24101 | NULL | 20615 | 0 | 0 | 3486 | 24101 |
| 1914762 | 33536520 | 1383 | 0 | 491 | 57262 | 59136 | 0 | 2178 | 0 | 2178 | 61314 | NULL | 20712 | 0 | 0 | 40602 | 61314 |
| 2058628 | 34511382 | 5654 | 0 | 543 | 92332 | 98529 | 0 | 2207 | 0 | 2207 | 100736 | NULL | 22405 | 0 | 0 | 78331 | 100736 |
| 2313849 | 35472496 | 10799 | 0 | 76 | 139945 | 150820 | 0 | 3193 | 0 | 3193 | 154013 | NULL | 20765 | 0 | 0 | 133248 | 154013 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103145434 | Šarlotes audumi SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 026200 | Cēsis | 49.01 | 1.05 | 6.41 | 3 |
| 44103145434 | Šarlotes audumi SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 026200 | Cēsis | 32.35 | 0.64 | 2.73 | 1 |
| 44103145434 | Šarlotes audumi SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 026200 | Cēsis | 15.56 | 0.39 | 2.25 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103145434 | Šarlotes audumi SIA | ir | 18.01.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103145434 | Šarlotes audumi SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vilku iela 12 - 64, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 352 906 EUR, un peļņa bija 56 918 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "EKSG SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 7,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,52.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,48, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 522.31 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 467.47 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 49 010 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 050 EUR un VSAOI 6 410 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026