SIA "MStructures Consulting" (reģ. Nr. 44103147312) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-07-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 180 465 EUR, peļņa 1 523 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,64 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 44103147312 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-07-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV22ZZZ44103147312 |
| Juridiskā adrese | Ezera iela 4, Siguļi, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 180 465 EUR | 1 523 EUR | 15 719 EUR | 1 |
| 2024 | 50 050 EUR | -9 722 EUR | 21 578 EUR | 1 |
| 2023 | 168 111 EUR | 9 904 EUR | 32 390 EUR | 2 |
| 2022 | 65 254 EUR | 10 034 EUR | 38 394 EUR | 1 |
| 2021 | 36 915 EUR | 11 955 EUR | 19 532 EUR | 1 |
| 2020 | 7 250 EUR | -555 EUR | 5 167 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.98 | 0.72 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 7.2 | 5.13 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.11 | 2.94 | 0.27 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 14.87 | 7.12 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 10.67 | 2.42 | 1.06 | 2 |
| 2023 | 58.37 | 22.28 | 3.87 | 2 |
| 2022 | 10.84 | 3.72 | 0.87 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 180 465 EUR | 50 050 EUR | 168 111 EUR | 65 254 EUR | 36 915 EUR |
| Bruto peļņa | 25 667 EUR | 12 257 EUR | 25 346 EUR | 20 680 EUR | 13 618 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 523 EUR | -9 657 EUR | 9 904 EUR | 12 460 EUR | 11 985 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 65 EUR | 0 EUR | 2 426 EUR | 30 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 523 EUR | -9 722 EUR | 9 904 EUR | 10 034 EUR | 11 955 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 15 719 EUR | 21 578 EUR | 32 390 EUR | 38 394 EUR | 19 532 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 7 764 EUR | 7 825 EUR | 13 328 EUR | 23 740 EUR | 1 580 EUR |
| Pašu kapitāls | 13 586 EUR | 12 063 EUR | 21 785 EUR | 11 882 EUR | 11 500 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 133 EUR | 9 515 EUR | 8 526 EUR | 26 512 EUR | 8 032 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 2 079 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-11-13 – 2025-11-13 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,64 | 0,82 | 1,56 | 0,90 | 0,20 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,64 | 0,82 | 1,56 | 0,90 | 0,19 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,84 % | -19,42 % | 5,89 % | 15,38 % | 32,39 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
9,69 % | -45,06 % | 30,58 % | 26,13 % | 61,21 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
11,21 % | -80,59 % | 45,46 % | 84,45 % | 103,96 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,16 | 0,79 | 0,49 | 2,23 | 0,70 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 28,59 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
11,48 | 2,32 | 5,19 | 1,70 | 1,89 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
11,21 % | -80,05 % | 43,01 % | 104,86 % | 104,22 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
15,42 | 1,87 | 7,70 | 3,10 | 4,66 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MStructures Consulting" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 317 | SIA "MStructures Consulting" (šis uzņēmums) | 180 465 | 1 523 | 0,8 % | 1 | 180 465 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103147312 | LV22ZZZ44103147312 | SIA "MStructures Consulting" | SIA | MStructures Consulting | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-07-09 | NULL | Ādažu nov., Carnikavas pag., Siguļi, Ezera iela 4 | 2163 | 106847591 | 100016501 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9842572 | 44103147312 | 2020-06-26 | 2020-07-08 12:34:01 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103147312 | 2025-11-13 | 8947.5 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 73fd5fb8 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92754200 | 44103147312 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2020-07-09 | 2020-07-09 08:59:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1165581 | 26792281 | 44103147312 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-07-09 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-02-08 18:12:11.689 |
| 1796161 | 33118150 | 44103147312 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-02-26 19:00:36.946 |
| 2133129 | 35145715 | 44103147312 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-09 17:02:28.743 |
| 1303397 | 30459366 | 44103147312 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-01 19:00:35.721 |
| 1446019 | 32117992 | 44103147312 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-20 17:03:33.915 |
| 1976745 | 34220390 | 44103147312 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-01 19:00:55.17 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1165581 | 26792281 | 7250 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7130 | 120 | 675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -555 | 0 | -555 | NULL | 0 | -555 |
| 1303397 | 30459366 | 36915 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23297 | 13618 | 637 | 0 | 0 | 996 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11985 | 30 | 11955 | NULL | 0 | 11955 |
| 1446019 | 32117992 | 65254 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 44574 | 20680 | 4143 | 0 | 0 | 4077 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12460 | 2426 | 10034 | NULL | 0 | 10034 |
| 1796161 | 33118150 | 168111 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 142765 | 25346 | 13423 | 0 | 0 | 1660 | 0 | 0 | 0 | 0 | 359 | NULL | NULL | 9904 | 0 | 9904 | NULL | 0 | 9904 |
| 1976745 | 34220390 | 50050 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37793 | 12257 | 19163 | 0 | 0 | 2751 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9657 | 65 | -9722 | NULL | 0 | -9722 |
| 2133129 | 35145715 | 180465 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 154798 | 25667 | 22443 | 0 | 0 | 1701 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1523 | 0 | 1523 | NULL | 0 | 1523 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1165581 | 26792281 | 2457 | 0 | 666 | 0 | 3123 | 0 | 2044 | 0 | 2044 | 5167 | NULL | 5622 | 0 | 0 | -455 | 5167 |
| 1303397 | 30459366 | 153 | 0 | 1388 | 39 | 1580 | 0 | 11941 | 6011 | 17952 | 19532 | NULL | 8032 | 0 | 0 | 11500 | 19532 |
| 1446019 | 32117992 | 1182 | 0 | 22558 | 0 | 23740 | 0 | 9931 | 4723 | 14654 | 38394 | NULL | 26512 | 0 | 0 | 11882 | 38394 |
| 1796161 | 33118150 | 8891 | 0 | 4437 | 0 | 13328 | 0 | 15627 | 3435 | 19062 | 32390 | NULL | 8526 | 2079 | 0 | 21785 | 32390 |
| 1976745 | 34220390 | 177 | 0 | 7648 | 0 | 7825 | 0 | 11606 | 2147 | 13753 | 21578 | NULL | 9515 | 0 | 0 | 12063 | 21578 |
| 2133129 | 35145715 | 789 | 0 | 6975 | 0 | 7764 | 0 | 7096 | 859 | 7955 | 15719 | NULL | 2133 | 0 | 0 | 13586 | 15719 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103147312 | SIA "MStructures Consulting" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 023410 | Carnikavas pag. | 10.67 | 2.42 | 1.06 | 2 |
| 44103147312 | SIA "MStructures Consulting" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 023410 | Carnikavas pag. | 58.37 | 22.28 | 3.87 | 2 |
| 44103147312 | SIA "MStructures Consulting" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 023410 | Carnikavas pag. | 10.84 | 3.72 | 0.87 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103147312 | SIA "MStructures Consulting" | ir | 21.10.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103147312 | SIA "MStructures Consulting" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ezera iela 4, Siguļi, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 180 465 EUR, un peļņa bija 1 523 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,64 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,64.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 15,42, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 670 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 420 EUR un VSAOI 1 060 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026