SIA "Black bent woodworks" (reģ. Nr. 44103147416) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-07-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 43 512 EUR, peļņa 16 203 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,48 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 44103147416 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-07-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV27ZZZ44103147416 |
| Juridiskā adrese | Jaunā iela 28, Aloja, Limbažu nov., LV-4064 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 512 EUR | 16 203 EUR | 56 029 EUR | 1 |
| 2024 | 34 383 EUR | 21 571 EUR | 45 779 EUR | 1 |
| 2023 | 5 436 EUR | 765 EUR | 26 314 EUR | 1 |
| 2022 | 1 783 EUR | -511 EUR | 4 134 EUR | 1 |
| 2021 | 490 EUR | -2 046 EUR | 1 613 EUR | 1 |
| 2020 | 0 EUR | 2 107 EUR | 2 107 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 9.13 | 0.0 | 0.77 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.05 | 0.00 | 1.05 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.10 | 0.00 | 1.46 | 1 |
| 2024 | -1.98 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2022 | -0.06 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 43 512 EUR | 34 383 EUR | 5 436 EUR | 1 783 EUR | 490 EUR |
| Bruto peļņa | 16 757 EUR | 22 106 EUR | 4 008 EUR | -319 EUR | -1 934 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 203 EUR | 21 621 EUR | 815 EUR | -461 EUR | -1 996 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 16 203 EUR | 21 571 EUR | 765 EUR | -511 EUR | -2 046 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 56 029 EUR | 45 779 EUR | 26 314 EUR | 4 134 EUR | 1 613 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 45 025 EUR | 32 413 EUR | 9 627 EUR | 1 912 EUR | 98 EUR |
| Pašu kapitāls | 41 529 EUR | 25 326 EUR | 3 755 EUR | 2 350 EUR | 61 EUR |
| Īstermiņa saistības | 10 040 EUR | 13 673 EUR | 22 559 EUR | 1 784 EUR | 1 502 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 460 EUR | 6 780 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-08-22 – 2023-08-22 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,48 | 2,37 | 0,43 | 1,07 | 0,07 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,45 | 2,08 | 0,25 | 1,06 | 0,07 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
37,24 % | 62,74 % | 14,07 % | -28,66 % | -417,55 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
28,92 % | 47,12 % | 2,91 % | -12,36 % | -126,84 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
39,02 % | 85,17 % | 20,37 % | -21,74 % | -3 354,10 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,35 | 0,81 | 6,01 | 0,76 | 25,44 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,78 | 0,75 | 0,21 | 0,43 | 0,30 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
35,23 % | 67,34 % | 21,70 % | -19,62 % | -1 798,20 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,95 | 3,50 | 0,14 | 1,14 | -4,12 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Black bent woodworks" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 218 | SIA "Black bent woodworks" (šis uzņēmums) | 43 512 | 16 203 | 37,2 % | 1 | 43 512 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103147416 | LV27ZZZ44103147416 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Black bent woodworks" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Black bent woodworks | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-07-10 | NULL | Limbažu nov., Aloja, Jaunā iela 28 | 4064 | 101439408 | 100016606 | 100003374 | 0661007 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9848140 | 44103147416 | 2020-06-26 | 2020-07-10 09:17:11 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103147416 | 2023-08-22 | 10704.9 | Lauku atbalsta dienests | Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 11e12e7f |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92754526 | 44103147416 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1400 | EUR | 2020-07-10 | 2020-07-10 09:22:06 |
| 92754525 | 44103147416 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-07-10 | 2020-07-10 09:22:06 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1211711 | 29204503 | 44103147416 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-07-10 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-29 17:21:01.436 |
| 1447271 | 32128547 | 44103147416 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-23 03:03:34.241 |
| 1851912 | 33331566 | 44103147416 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-18 20:05:22.187 |
| 2063250 | 34523118 | 44103147416 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-07 19:02:18.517 |
| 2290537 | 35446621 | 44103147416 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-29 03:01:05.327 |
| 1302235 | 30442859 | 44103147416 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-01-28 12:02:07.061 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1211711 | 29204503 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 385 | -385 | 0 | 8 | 2500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2107 | 0 | 2107 | NULL | 0 | 2107 |
| 1302235 | 30442859 | 490 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2424 | -1934 | 0 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1996 | 50 | -2046 | NULL | 0 | -2046 |
| 1447271 | 32128547 | 1783 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2102 | -319 | 0 | 139 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -461 | 50 | -511 | NULL | 0 | -511 |
| 1851912 | 33331566 | 5436 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1428 | 4008 | 23 | 1161 | 0 | 2009 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 815 | 50 | 765 | NULL | 0 | 765 |
| 2063250 | 34523118 | 34383 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12277 | 22106 | 0 | 1443 | 1963 | 1005 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21621 | 50 | 21571 | NULL | 0 | 21571 |
| 2290537 | 35446621 | 43512 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26755 | 16757 | 0 | 2286 | 2141 | 409 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16203 | 0 | 16203 | NULL | 0 | 16203 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1211711 | 29204503 | 36 | 0 | 143 | 0 | 179 | 0 | 1928 | 0 | 1928 | 2107 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2107 | 2107 |
| 1302235 | 30442859 | 98 | 0 | 0 | 0 | 98 | 0 | 1515 | 0 | 1515 | 1613 | NULL | 1502 | 50 | 0 | 61 | 1613 |
| 1447271 | 32128547 | 476 | 0 | 1414 | 22 | 1912 | 0 | 2222 | 0 | 2222 | 4134 | NULL | 1784 | 0 | 0 | 2350 | 4134 |
| 1851912 | 33331566 | 25 | 0 | 5675 | 3927 | 9627 | 0 | 16687 | 0 | 16687 | 26314 | NULL | 22559 | 0 | 0 | 3755 | 26314 |
| 2063250 | 34523118 | 17701 | 0 | 10807 | 3905 | 32413 | 0 | 13366 | 0 | 13366 | 45779 | NULL | 13673 | 6780 | 0 | 25326 | 45779 |
| 2290537 | 35446621 | 2977 | 0 | 41731 | 317 | 45025 | 0 | 11004 | 0 | 11004 | 56029 | NULL | 10040 | 4460 | 0 | 41529 | 56029 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103147416 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Black bent woodworks" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 035210 | Aloja | -1.98 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 44103147416 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Black bent woodworks" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 035210 | Aloja | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 44103147416 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Black bent woodworks" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 035210 | Aloja | -0.06 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103147416 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Black bent woodworks" | ir | 04.08.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103147416 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Black bent woodworks" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jaunā iela 28, Aloja, Limbažu nov., LV-4064.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 43 512 EUR, un peļņa bija 16 203 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,48 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,45.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,95, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026