SIA "Eckengraf" (reģ. Nr. 45403055285) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-09-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 19 648 EUR, peļņa 10 432 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 8,57 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Gatavas lauksaimniecības dzīvnieku barības ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 45403055285 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-09-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV86ZZZ45403055285 |
| Juridiskā adrese | Brīvības iela 31, Viesīte, Jēkabpils nov., LV-5237 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 648 EUR | 10 432 EUR | 15 526 EUR | 1 |
| 2024 | 7 752 EUR | 2 725 EUR | 6 560 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -116 EUR | 1 990 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -143 EUR | 2 166 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -97 EUR | 2 198 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -1 050 EUR | 2 295 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.44 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.43 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.12 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.84 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 19 648 EUR | 7 752 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 10 627 EUR | 2 849 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 482 EUR | 2 775 EUR | -66 EUR | -43 EUR | -97 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 100 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 10 432 EUR | 2 725 EUR | -116 EUR | -143 EUR | -97 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 15 526 EUR | 6 560 EUR | 1 990 EUR | 2 166 EUR | 2 198 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 346 EUR | 5 394 EUR | 1 990 EUR | 2 166 EUR | 2 198 EUR |
| Pašu kapitāls | 14 552 EUR | 4 120 EUR | 1 395 EUR | 1 511 EUR | 1 653 EUR |
| Īstermiņa saistības | 974 EUR | 2 440 EUR | 595 EUR | 655 EUR | 545 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,57 | 2,21 | 3,34 | 3,31 | 4,03 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,78 | 1,46 | 3,34 | 3,31 | 4,03 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
53,09 % | 35,15 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
67,19 % | 41,54 % | -5,83 % | -6,60 % | -4,41 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
71,69 % | 66,14 % | -8,32 % | -9,46 % | -5,87 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,07 | 0,59 | 0,43 | 0,43 | 0,33 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,27 | 1,18 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
72,03 % | 67,35 % | -4,73 % | -2,85 % | -5,87 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,77 | 4,06 | 1,98 | 2,00 | 2,31 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Eckengraf" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "KG Latvija" | 26 212 913 | 10 468 | 0,0 % | 48 | 546 102 | 2 264 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Vilomix Baltic" | 25 573 843 | 2 164 775 | 8,5 % | 31 | 824 963 | 2 755 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LRS MŪSA" | 16 521 207 | 69 416 | 0,4 % | 33 | 500 643 | 1 861 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BELKOVIT" | 5 252 102 | 62 755 | 1,2 % | 22 | 238 732 | 1 108 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Rīgas kombinētās lopbarības rūpnīca" | 4 037 671 | 237 775 | 5,9 % | 33 | 122 354 | 1 549 (2026 Q3) |
| 6 | SIA TAGROLAT | 1 360 004 | 50 206 | 3,7 % | 8 | 170 001 | 1 210 (2026 Q3) |
| 7 | GF HOLDING LV SIA | 639 714 | -362 433 | -56,7 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "VIDRIŽU VIDZEMNIEKS" | 360 572 | -55 396 | -15,4 % | 5 | 72 114 | 448 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MELDERI K. & V." | 338 308 | 84 682 | 25,0 % | 5 | 67 662 | 1 523 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "CBD Latvia" | 200 893 | 5 597 | 2,8 % | 4 | 50 223 | — |
| 17 | SIA "Eckengraf" (šis uzņēmums) | 19 648 | 10 432 | 53,1 % | 1 | 19 648 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403055285 | LV86ZZZ45403055285 | SIA "Eckengraf" | SIA | Eckengraf | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-09-12 | NULL | Jēkabpils nov., Viesīte, Brīvības iela 31 | 5237 | 104025027 | 100016421 | 100003253 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9097787 | 45403055285 | 2019-09-09 | 2019-09-12 16:24:18 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92921130 | 45403055285 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-01-11 | 2024-01-11 13:51:00 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1250187 | 29574929 | 45403055285 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-09-12 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-22 17:13:59.932 |
| 1385303 | 31281506 | 45403055285 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-22 17:27:41.992 |
| 1728354 | 32466395 | 45403055285 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-25 23:10:00.934 |
| 2198475 | 35285869 | 45403055285 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-20 17:03:34.004 |
| 1916577 | 33540157 | 45403055285 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-03 03:27:31.867 |
| 2062174 | 34520966 | 45403055285 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-07 17:09:24.839 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1250187 | 29574929 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1050 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1050 | 0 | -1050 | NULL | 0 | -1050 |
| 1385303 | 31281506 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -97 | 0 | -97 | NULL | 0 | -97 |
| 1728354 | 32466395 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -43 | 100 | -143 | NULL | 0 | -143 |
| 1916577 | 33540157 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -66 | 50 | -116 | NULL | 0 | -116 |
| 2062174 | 34520966 | 7752 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4903 | 2849 | 0 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2775 | 50 | 2725 | NULL | 0 | 2725 |
| 2198475 | 35285869 | 19648 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9021 | 10627 | 0 | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10482 | 50 | 10432 | NULL | 0 | 10432 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1250187 | 29574929 | 895 | 0 | 1400 | 0 | 2295 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2295 | NULL | 545 | 0 | 0 | 1750 | 2295 |
| 1385303 | 31281506 | 798 | 0 | 1400 | 0 | 2198 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2198 | NULL | 545 | 0 | 0 | 1653 | 2198 |
| 1728354 | 32466395 | 766 | 0 | 1400 | 0 | 2166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2166 | NULL | 655 | 0 | 0 | 1511 | 2166 |
| 1916577 | 33540157 | 590 | 0 | 1400 | 0 | 1990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1990 | NULL | 595 | 0 | 0 | 1395 | 1990 |
| 2062174 | 34520966 | 339 | 0 | 3223 | 1832 | 5394 | 0 | 1166 | 0 | 1166 | 6560 | NULL | 2440 | 0 | 0 | 4120 | 6560 |
| 2198475 | 35285869 | 530 | 0 | 3155 | 4661 | 8346 | 0 | 7180 | 0 | 7180 | 15526 | NULL | 974 | 0 | 0 | 14552 | 15526 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403055285 | SIA "Eckengraf" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1091 | 031210 | Viesīte | 0.84 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 45403055285 | SIA "Eckengraf" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1091 | 031210 | Viesīte | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 45403055285 | SIA "Eckengraf" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1091 | 031210 | Viesīte | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403055285 | SIA "Eckengraf" | ir | 12.06.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 45403055285 | SIA "Eckengraf" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Brīvības iela 31, Viesīte, Jēkabpils nov., LV-5237.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 19 648 EUR, un peļņa bija 10 432 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 8,57 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,78.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,77, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 840 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gatavas lauksaimniecības dzīvnieku barības ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Gatavas lauksaimniecības dzīvnieku barības ražošana · Jēkabpils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026