Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Production Art"

SIA "Production Art" (reģ. Nr. 50103498251) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-01-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 332 433 EUR, peļņa 880 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,89 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības

Reģistrācijas Nr.50103498251
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2012-01-05
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV38ZZZ50103498251
Juridiskā adrese Krāslavas iela 7 - 16, Rīga, LV-1003

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 332 433 EUR 880 EUR 69 491 EUR 1
2024 53 541 EUR 5 412 EUR 49 260 EUR 1
2023 60 907 EUR 17 326 EUR 49 214 EUR 1
2022 44 416 EUR 8 460 EUR 36 855 EUR 1
2021 33 475 EUR 6 387 EUR 5 659 EUR 1
2020 9 931 EUR -1 235 EUR 4 101 EUR 1
2019 11 463 EUR -1 056 EUR 3 050 EUR 1
2018 2 209 EUR 3 828 EUR 4 295 EUR 1
2017 8 069 EUR -2 404 EUR 7 943 EUR 1
2016 16 493 EUR -330 EUR 8 064 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 10.49 0.15 0.85 1
2026. gada 2. ceturksnis 3.47 0.1 0.57 1
2026. gada 1. ceturksnis -1.30 0.20 1.11 1
2025. gada 4. ceturksnis 5.69 0.10 0.54 1
2024 2.18 2.50 5.86 1
2023 13.13 3.61 6.13 1
2022 11.20 2.38 4.39 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 332 433 EUR 53 541 EUR 60 907 EUR 44 416 EUR 33 475 EUR
Bruto peļņa 4 835 EUR -17 259 EUR 20 862 EUR 9 549 EUR 6 469 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 880 EUR 5 412 EUR 17 326 EUR 8 460 EUR 6 387 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 880 EUR 5 412 EUR 17 326 EUR 8 460 EUR 6 387 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 69 491 EUR 49 260 EUR 49 214 EUR 36 855 EUR 5 659 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 29 627 EUR 11 005 EUR 19 919 EUR 9 009 EUR 2 398 EUR
Pašu kapitāls 21 032 EUR 32 511 EUR 27 100 EUR 9 774 EUR 1 314 EUR
Īstermiņa saistības 33 341 EUR 8 135 EUR 5 732 EUR 4 371 EUR 3 127 EUR
Ilgtermiņa saistības 15 118 EUR 8 614 EUR 16 382 EUR 22 710 EUR 1 218 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA "Marmelade Fashion Design" — līdz 2019-02-14

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,89 1,35 3,48 2,06 0,77
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,89 1,35 3,48 2,06 0,77
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
0,26 % 10,11 % 28,45 % 19,05 % 19,08 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
1,27 % 10,99 % 35,21 % 22,95 % 112,86 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
4,18 % 16,65 % 63,93 % 86,56 % 486,07 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
2,30 0,52 0,82 2,77 3,31
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
1,53 3,70 14,06 18,59 —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,78 1,09 1,24 1,21 5,92
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
7,05 % 18,03 % 42,90 % 27,52 % 252,25 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
5,29 2,97 3,60 2,42 9,64

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Production Art" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9039)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 382 uzņēmumi 41. vieta pēc apgrozījuma 176. vieta pēc peļņas Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA BDG concerts5 021 140115 6432,3 %51 004 2282 474 (2026 Q3)
2SIA "Kompānija NA"3 459 058158 5184,6 %17203 4742 405 (2026 Q3)
3SIA "SOLAVI"2 996 784294 8819,8 %8374 5982 557 (2026 Q3)
4SIA "Company NA Stage and Light"2 801 8023 2280,1 %3190 3812 422 (2026 Q3)
5SIA "THE EVENTS AGENCY"1 771 175100 9255,7 %2885 588***
6SIA "Euroshow audio"1 638 975172 16710,5 %14117 0701 226 (2026 Q3)
7SIA "FEJA DARA"1 446 52898 0066,8 %2753 5751 645 (2026 Q3)
8SIA "BJ Tehnika"1 314 015109 7228,4 %8164 2521 319 (2026 Q3)
9SIA Magic Nebula1 307 930170 34813,0 %8163 4911 359 (2026 Q3)
10SIA "FULL STAGE"1 244 108246 53319,8 %11113 1011 261 (2026 Q3)
41SIA "Production Art" (šis uzņēmums)332 4338800,3 %1332 433***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Production Art"
9039 Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50103498251 LV38ZZZ50103498251 SIA "Production Art" SIA Production Art NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2012-01-05 NULL Rīga, Krāslavas iela 7 - 16 1003 112303410 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2488117 50103498251 2011-12-27 2012-01-10 09:15:45

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
50103498251 2019-02-14 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Marmelade Fashion Design"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92267939 50103498251 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1 EUR 2015-06-04 2015-06-04 09:37:07

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
801712 19844630 50103498251 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-05 12:33:36.974
245455 15261665 50103498251 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-05 2012-12-31 4 ONES LVL 2020-08-31 03:13:33.82
333747 15479206 50103498251 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 1 ONES LVL 2020-09-05 14:00:28.3
407152 15668553 50103498251 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 2 ONES EUR 2020-09-09 20:26:47.889
1222191 29309971 50103498251 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-05-21 17:02:46.854
1328486 30764041 50103498251 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-04-05 19:01:56.976
1706099 32372801 50103498251 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-05-11 17:34:39.819
1820338 33187012 50103498251 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-03-11 22:54:00.47
911156 21415682 50103498251 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-11 12:40:49.792
526334 15944742 50103498251 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-16 17:21:01.141
648446 16347263 50103498251 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-27 14:30:04.439
1078157 23244773 50103498251 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-20 20:13:43.459
2027339 34416276 50103498251 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-21 19:02:42.82
2250236 35391598 50103498251 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-21 03:00:49.39

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1078157 23244773 11463 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 12014 -551 0 80 0 40 0 0 0 0 385 NULL NULL -1056 0 -1056 NULL 0 -1056
1222191 29309971 9931 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11086 -1155 0 80 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1235 0 -1235 NULL 0 -1235
1328486 30764041 33475 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 27006 6469 0 82 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 6387 0 6387 NULL 0 6387
1706099 32372801 44416 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 34867 9549 0 608 0 0 0 0 0 0 481 NULL NULL 8460 0 8460 NULL 0 8460
1820338 33187012 60907 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 40045 20862 0 2209 0 0 0 0 0 0 1327 NULL NULL 17326 0 17326 NULL 0 17326
2027339 34416276 53541 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 70800 -17259 0 1260 28157 2222 0 0 0 0 2004 NULL NULL 5412 0 5412 NULL 0 5412
2250236 35391598 332433 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 327598 4835 0 2287 0 0 0 0 0 0 1668 NULL NULL 880 0 880 NULL 0 880
245455 15261665 4527 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 138 4389 0 4129 595 1967 0 0 0 0 7 0 0 -1119 0 NULL 461 NULL -1580
333747 15479206 6088 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4084 2004 437 4971 3180 75 0 0 0 0 23 0 0 -322 0 NULL 834 NULL -1156
407152 15668553 8599 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1888 6711 0 6980 0 0 0 0 4 0 5 0 0 -270 0 NULL 774 0 -1044
526334 15944742 11686 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1045 10641 0 8733 0 0 0 0 0 0 245 0 0 1663 0 NULL 1052 0 611
648446 16347263 16493 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6716 9777 0 8872 726 1961 0 0 0 0 0 NULL NULL -330 0 -330 NULL 0 -330
801712 19844630 8069 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1333 6736 0 8766 0 17 0 0 0 0 357 NULL NULL -2404 0 -2404 NULL 0 -2404
911156 21415682 2209 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3439 -1230 0 111 5540 0 0 0 0 0 371 NULL NULL 3828 0 3828 NULL 0 3828

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1078157 23244773 5 0 665 0 670 0 2380 0 2380 3050 NULL 6888 0 0 -3838 3050
1222191 29309971 1524 0 197 0 1721 0 2380 0 2380 4101 NULL 9174 0 0 -5073 4101
1328486 30764041 2398 0 0 0 2398 0 3261 0 3261 5659 NULL 3127 1218 0 1314 5659
1706099 32372801 6787 0 2222 0 9009 0 27846 0 27846 36855 NULL 4371 22710 0 9774 36855
1820338 33187012 14103 0 5816 0 19919 1533 27762 0 29295 49214 NULL 5732 16382 0 27100 49214
2027339 34416276 5815 0 5190 0 11005 1533 36722 0 38255 49260 NULL 8135 8614 0 32511 49260
2250236 35391598 14185 0 15442 0 29627 90 39774 0 39864 69491 NULL 33341 15118 0 21032 69491
245455 15261665 56 0 155 935 1146 0 0 0 0 1146 NULL 2725 0 0 -1579 1146
333747 15479206 1823 0 527 0 2350 0 0 0 0 2350 NULL 5085 0 0 -2735 2350
407152 15668553 701 0 1689 0 2390 0 0 0 0 2390 NULL 7326 0 0 -4936 2390
526334 15944742 701 0 1302 0 2003 0 0 0 0 2003 NULL 6327 0 0 -4324 2003
648446 16347263 551 0 1563 0 2114 0 5950 0 5950 8064 NULL 6768 5950 0 -4654 8064
801712 19844630 139 0 3044 0 3183 0 4760 0 4760 7943 NULL 10341 4660 0 -7058 7943
911156 21415682 700 0 25 0 725 0 3570 0 3570 4295 NULL 4353 2725 0 -2783 4295

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50103498251 SIA "Production Art" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9039 010093 Latgales priekšpilsēta 2.18 2.50 5.86 1
50103498251 SIA "Production Art" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9002 010093 Latgales priekšpilsēta 13.13 3.61 6.13 1
50103498251 SIA "Production Art" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9002 010093 Latgales priekšpilsēta 11.20 2.38 4.39 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
50103498251 SIA "Production Art" ir 22.07.2016 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50103498251 SIA "Production Art" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Production Art" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Krāslavas iela 7 - 16, Rīga, LV-1003.

Kāds bija SIA "Production Art" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 332 433 EUR, un peļņa bija 880 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Production Art" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "Production Art" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Marmelade Fashion Design"".

Kāds ir SIA "Production Art" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,89.

Kāds ir SIA "Production Art" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,29, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Production Art" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Production Art"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 500 EUR un VSAOI 5 860 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Production Art" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Production Art" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 41. no 382

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-10-2026