SIA "H3" (reģ. Nr. 50203190711) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-01-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 589 041 EUR, peļņa 8 046 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,86 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 50203190711 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-01-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV74ZZZ50203190711 |
| Juridiskā adrese | Ventspils šoseja 10, Jūrmala, LV-2011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 589 041 EUR | 8 046 EUR | 234 257 EUR | 4 |
| 2024 | 450 403 EUR | 20 593 EUR | 198 365 EUR | 5 |
| 2023 | 289 225 EUR | 14 604 EUR | 123 020 EUR | 4 |
| 2022 | 323 039 EUR | 11 540 EUR | 88 216 EUR | 5 |
| 2021 | 311 275 EUR | 10 235 EUR | 84 355 EUR | 5 |
| 2020 | 182 469 EUR | 2 336 EUR | 51 902 EUR | 3 |
| 2019 | 122 663 EUR | 11 906 EUR | 42 186 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 17.29 | 4.48 | 8.58 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.43 | 4.44 | 8.31 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 9.02 | 2.44 | 4.87 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 15.04 | 1.15 | 3.30 | 4 |
| 2024 | 19.84 | 3.76 | 10.36 | 4 |
| 2023 | 26.21 | 3.19 | 11.59 | 6 |
| 2022 | 15.39 | 1.88 | 8.24 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 677.91 | ~ 1 259.04 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 625.11 | ~ 1 223.83 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 952.38 | ~ 775.27 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 806.69 | ~ 667.93 |
| 2024 | 633.13 | ~ 543.08 |
| 2023 | 472.20 | ~ 422.62 |
| 2022 | 402.86 | ~ 358.44 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (10.36 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 633.13 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 633.13 * 0.105 = 66.48 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 448.80 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (633.13 - 66.48 - 448.80) * 0.2 ≈ 23.57 EUR
4. Neto alga: 633.13 - 66.48 - 23.57 = ~ 543.08 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 589 041 EUR | 450 403 EUR | 289 225 EUR | 323 039 EUR | 311 275 EUR |
| Bruto peļņa | 16 043 EUR | 25 485 EUR | 19 703 EUR | 15 075 EUR | 16 801 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8 046 EUR | 20 593 EUR | 14 604 EUR | 11 540 EUR | 10 235 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 8 046 EUR | 20 593 EUR | 14 604 EUR | 11 540 EUR | 10 235 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 234 257 EUR | 198 365 EUR | 123 020 EUR | 88 216 EUR | 84 355 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 173 681 EUR | 168 160 EUR | 88 212 EUR | 81 806 EUR | 76 343 EUR |
| Pašu kapitāls | 82 060 EUR | 74 014 EUR | 53 421 EUR | 38 817 EUR | 27 277 EUR |
| Īstermiņa saistības | 93 301 EUR | 124 351 EUR | 69 599 EUR | 35 252 EUR | 42 484 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 58 896 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 14 147 EUR | 14 594 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 1 dokuments ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināts — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,86 | 1,35 | 1,27 | 2,32 | 1,80 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,08 | 0,12 | 0,06 | 0,19 | 0,19 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,37 % | 4,57 % | 5,05 % | 3,57 % | 3,29 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,43 % | 10,38 % | 11,87 % | 13,08 % | 12,13 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,81 % | 27,82 % | 27,34 % | 29,73 % | 37,52 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,85 | 1,68 | 1,30 | 1,27 | 2,09 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
6,71 | — | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,51 | 2,27 | 2,35 | 3,66 | 3,69 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
6,71 % | 27,82 % | 27,34 % | 21,79 % | 24,44 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,40 | 3,31 | 3,51 | 5,14 | 4,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "H3" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 107 | SIA "H3" (šis uzņēmums) | 589 041 | 8 046 | 1,4 % | 5 | 117 808 | 1 678 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203190711 | LV74ZZZ50203190711 | SIA "H3" | SIA | H3 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-01-18 | NULL | Jūrmala, Ventspils šoseja 10 | 2011 | 103240846 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8415409 | 50203190711 | 2019-01-15 | 2019-01-16 10:54:41 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92678982 | 50203190711 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-01-18 | 2019-01-18 09:40:09 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1069117 | 23207721 | 50203190711 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-18 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-20 10:24:12.591 |
| 1256061 | 29599651 | 50203190711 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-07-27 17:16:50.275 |
| 1397255 | 31326746 | 50203190711 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2022-07-29 03:50:03.238 |
| 1479452 | 32348698 | 50203190711 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-04-25 21:10:27.023 |
| 1845488 | 33295990 | 50203190711 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-04-08 20:00:27.64 |
| 2018590 | 34383604 | 50203190711 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-05-14 21:02:53.767 |
| 2263817 | 35412300 | 50203190711 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-05-25 17:24:59.094 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1069117 | 23207721 | 122663 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 108731 | 13932 | 250 | 1776 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11906 | 0 | 11906 | NULL | 0 | 11906 |
| 1256061 | 29599651 | 182469 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 174555 | 7914 | 2018 | 3560 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2336 | 0 | 2336 | NULL | 0 | 2336 |
| 1397255 | 31326746 | 311275 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 294474 | 16801 | 1630 | 4936 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10235 | 0 | 10235 | NULL | 0 | 10235 |
| 1479452 | 32348698 | 323039 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 307964 | 15075 | 0 | 5885 | 2350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11540 | 0 | 11540 | NULL | 0 | 11540 |
| 1845488 | 33295990 | 289225 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 269522 | 19703 | 0 | 5099 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 14604 | 0 | 14604 | NULL | 0 | 14604 |
| 2018590 | 34383604 | 450403 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 424918 | 25485 | 0 | 4892 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 20593 | 0 | 20593 | NULL | 0 | 20593 |
| 2263817 | 35412300 | 589041 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 572998 | 16043 | 0 | 6588 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1409 | NULL | NULL | 8046 | 0 | 8046 | NULL | 0 | 8046 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1069117 | 23207721 | 791 | 0 | 1102 | 40293 | 42186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42186 | NULL | 27480 | 0 | 0 | 14706 | 42186 |
| 1256061 | 29599651 | 4691 | 0 | 918 | 46293 | 51902 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51902 | NULL | 34860 | 0 | 0 | 17042 | 51902 |
| 1397255 | 31326746 | 6264 | 0 | 1635 | 68444 | 76343 | 0 | 8012 | 0 | 8012 | 84355 | NULL | 42484 | 14594 | 0 | 27277 | 84355 |
| 1479452 | 32348698 | 5659 | 0 | 872 | 75275 | 81806 | 0 | 6410 | 0 | 6410 | 88216 | NULL | 35252 | 14147 | 0 | 38817 | 88216 |
| 1845488 | 33295990 | 1365 | 0 | 3112 | 83735 | 88212 | 0 | 34808 | 0 | 34808 | 123020 | NULL | 69599 | 0 | 0 | 53421 | 123020 |
| 2018590 | 34383604 | 11274 | 0 | 3847 | 153039 | 168160 | 0 | 30205 | 0 | 30205 | 198365 | NULL | 124351 | 0 | 0 | 74014 | 198365 |
| 2263817 | 35412300 | 705 | 0 | 7085 | 165891 | 173681 | 0 | 60576 | 0 | 60576 | 234257 | NULL | 93301 | 58896 | 0 | 82060 | 234257 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203190711 | SIA "H3" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 004000 | Jūrmala | 19.84 | 3.76 | 10.36 | 4 |
| 50203190711 | SIA "H3" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 004000 | Jūrmala | 26.21 | 3.19 | 11.59 | 6 |
| 50203190711 | SIA "H3" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 004000 | Jūrmala | 15.39 | 1.88 | 8.24 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203190711 | SIA "H3" | ir | 12.03.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203190711 | SIA "H3" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ventspils šoseja 10, Jūrmala, LV-2011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 589 041 EUR, un peļņa bija 8 046 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,86 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,40, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 633.13 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 543.08 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 840 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 760 EUR un VSAOI 10 360 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026