SIA "RV BŪVE" (reģ. Nr. 50203252551) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-08-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 000 EUR, peļņa 96 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 33,53 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 50203252551 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-08-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV55ZZZ50203252551 |
| Juridiskā adrese | "Valdavas", Brunava, Brunavas pag., Bauskas nov., LV-3907 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 000 EUR | 96 EUR | 12 779 EUR | 1 |
| 2024 | 17 291 EUR | 58 EUR | 12 723 EUR | 2 |
| 2023 | 37 919 EUR | 12 609 EUR | 11 045 EUR | 3 |
| 2022 | 1 244 EUR | -2 470 EUR | 1 152 EUR | 3 |
| 2020 | 13 305 EUR | -261 EUR | 1 205 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.13 | 0.05 | 0.07 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.23 | 0.33 | 0.9 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.04 | 0.00 | 0.04 | 0 |
| 2024 | 3.31 | 1.02 | 2.28 | 0 |
| 2023 | 5.63 | 0.95 | 4.62 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 000 EUR | 17 291 EUR | 37 919 EUR | 1 244 EUR | 0 EUR |
| Personāla izmaksas | 1 764 EUR | 5 752 EUR | 15 241 EUR | 3 534 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 96 EUR | 58 EUR | 12 609 EUR | -2 470 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 96 EUR | 58 EUR | 12 609 EUR | -2 470 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 12 779 EUR | 12 723 EUR | 11 045 EUR | 1 152 EUR | 1 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 784 EUR | 9 733 EUR | 10 055 EUR | 1 152 EUR | 1 EUR |
| Pašu kapitāls | 12 517 EUR | 12 407 EUR | 9 879 EUR | -2 730 EUR | -261 EUR |
| Īstermiņa saistības | 262 EUR | 316 EUR | 1 166 EUR | 3 882 EUR | 262 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
33,53 | 30,80 | 8,62 | 0,30 | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
33,53 | 30,80 | 8,62 | 0,30 | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,20 % | 0,34 % | 33,25 % | -198,55 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,75 % | 0,46 % | 114,16 % | -214,41 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,77 % | 0,47 % | 127,63 % | 90,48 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,03 | 0,12 | -1,42 | -1,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,23 | 1,36 | 3,43 | 1,08 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,77 % | 0,47 % | 127,63 % | 90,48 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
21,63 | 19,22 | 11,87 | -9,59 | -408,62 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RV BŪVE" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1949 | SIA "RV BŪVE" (šis uzņēmums) | 3 000 | 96 | 3,2 % | 1 | 3 000 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203252551 | LV55ZZZ50203252551 | SIA "RV BŪVE" | SIA | RV BŪVE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-08-03 | NULL | Bauskas nov., Brunavas pag., Brunava, "Valdavas" | 3907 | 104241868 | 100016575 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9903804 | 50203252551 | 2020-07-21 | 2020-07-31 15:49:22 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92757824 | 50203252551 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2020-08-03 | 2020-08-03 13:23:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1284282 | 29730285 | 50203252551 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-08-03 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-08-16 22:01:26.683 |
| 1900379 | 33502390 | 50203252551 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-30 04:04:08.226 |
| 2190026 | 35262562 | 50203252551 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-12 23:00:08.661 |
| 1342003 | 30888445 | 50203252551 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-04-30 14:02:30.709 |
| 1749685 | 32523504 | 50203252551 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-06-03 03:05:02.731 |
| 2058018 | 34510155 | 50203252551 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-06 03:03:45.017 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1284282 | 29730285 | 13305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11495 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1996 | NULL | NULL | -261 | 0 | -261 | NULL | 0 | -261 |
| 1342003 | 30888445 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1749685 | 32523504 | 1244 | 0 | 0 | 0 | 180 | 3534 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2470 | 0 | -2470 | NULL | 0 | -2470 |
| 1900379 | 33502390 | 37919 | 0 | 0 | 0 | 10069 | 15241 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12609 | 0 | 12609 | NULL | 0 | 12609 |
| 2058018 | 34510155 | 17291 | 0 | 0 | 0 | 11481 | 5752 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 58 | 0 | 58 | NULL | 0 | 58 |
| 2190026 | 35262562 | 3000 | 0 | 0 | 0 | 1140 | 1764 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 96 | 0 | 96 | NULL | 0 | 96 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1284282 | 29730285 | 935 | 0 | 270 | 0 | 1205 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1205 | NULL | 1457 | 9 | 0 | -261 | 1205 |
| 1342003 | 30888445 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 262 | 0 | 0 | -261 | 1 |
| 1749685 | 32523504 | 408 | 0 | 744 | 0 | 1152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1152 | NULL | 3882 | 0 | 0 | -2730 | 1152 |
| 1900379 | 33502390 | 6445 | 0 | 3610 | 0 | 10055 | 0 | 990 | 0 | 990 | 11045 | NULL | 1166 | 0 | 0 | 9879 | 11045 |
| 2058018 | 34510155 | 6123 | 0 | 3610 | 0 | 9733 | 0 | 2990 | 0 | 2990 | 12723 | NULL | 316 | 0 | 0 | 12407 | 12723 |
| 2190026 | 35262562 | 5174 | 0 | 3610 | 0 | 8784 | 0 | 3995 | 0 | 3995 | 12779 | NULL | 262 | 0 | 0 | 12517 | 12779 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203252551 | SIA "RV BŪVE" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 025410 | Brunavas pag. | 3.31 | 1.02 | 2.28 | 0 |
| 50203252551 | SIA "RV BŪVE" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 025410 | Brunavas pag. | 5.63 | 0.95 | 4.62 | 2 |
| 50203252551 | SIA "RV BŪVE" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 025410 | Brunavas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203252551 | SIA "RV BŪVE" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Valdavas", Brunava, Brunavas pag., Bauskas nov., LV-3907.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 000 EUR, un peļņa bija 96 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 33,53 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 33,53.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 21,63, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 020 EUR un VSAOI 2 280 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026