SIA "MML House" (reģ. Nr. 50203276441) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-11-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 55 921 EUR, zaudējumi 37 393 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 1,30 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 50203276441 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-11-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV75ZZZ50203276441 |
| Juridiskā adrese | Ventspils iela 50, Rīga, LV-1002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55 921 EUR | -37 393 EUR | 204 151 EUR | 6 |
| 2024 | 396 137 EUR | 32 801 EUR | 251 824 EUR | 7 |
| 2023 | 670 350 EUR | 2 940 EUR | 245 150 EUR | 6 |
| 2022 | 1 406 602 EUR | 3 620 EUR | 158 398 EUR | 6 |
| 2021 | 388 235 EUR | 33 308 EUR | 46 547 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.2 | 0.12 | 1.35 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.12 | 0.24 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.39 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.04 | 5 |
| 2024 | 12.28 | 12.99 | 20.15 | 7 |
| 2023 | 15.92 | 9.46 | 17.84 | 6 |
| 2022 | -7.27 | 5.47 | 8.84 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 220.01 | ~ 196.91 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 39.11 | ~ 35.01 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 76.27 | ~ 68.26 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.82 | ~ 7.00 |
| 2024 | 703.67 | ~ 588.16 |
| 2023 | 726.83 | ~ 602.96 |
| 2022 | 360.16 | ~ 322.34 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (20.15 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 703.67 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 703.67 * 0.105 = 73.89 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 421.66 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (703.67 - 73.89 - 421.66) * 0.2 ≈ 41.62 EUR
4. Neto alga: 703.67 - 73.89 - 41.62 = ~ 588.16 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 55 921 EUR | 396 137 EUR | 670 350 EUR | 1 406 602 EUR | 388 235 EUR |
| Bruto peļņa | -24 928 EUR | 33 557 EUR | 21 744 EUR | 22 838 EUR | 41 323 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -37 393 EUR | 32 801 EUR | 2 940 EUR | 3 620 EUR | 33 308 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -37 393 EUR | 32 801 EUR | 2 940 EUR | 3 620 EUR | 33 308 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 204 151 EUR | 251 824 EUR | 245 150 EUR | 158 398 EUR | 46 547 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 204 000 EUR | 251 472 EUR | 196 606 EUR | 104 806 EUR | 41 919 EUR |
| Pašu kapitāls | 37 365 EUR | 74 835 EUR | 42 668 EUR | 39 728 EUR | 36 108 EUR |
| Īstermiņa saistības | 157 064 EUR | 162 128 EUR | 170 829 EUR | 78 347 EUR | 10 439 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 9 722 EUR | 14 861 EUR | 31 653 EUR | 40 323 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,30 | 1,55 | 1,15 | 1,34 | 4,02 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,15 | 1,42 | 0,94 | 1,07 | 3,89 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-66,87 % | 8,28 % | 0,44 % | 0,26 % | 8,58 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-18,32 % | 13,03 % | 1,20 % | 2,29 % | 71,56 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-100,07 % | 43,83 % | 6,89 % | 9,11 % | 92,25 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,46 | 2,37 | 4,75 | 2,99 | 0,29 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-16,45 | 9,89 | 2,29 | 5,18 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,27 | 1,57 | 2,73 | 8,88 | 8,34 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-74,86 % | 40,68 % | 7,01 % | 5,61 % | 92,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,15 | 2,70 | 3,11 | 9,42 | 13,14 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MML House" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1421 | SIA "MML House" (šis uzņēmums) | 55 921 | -37 393 | -66,9 % | 6 | 9 320 | 220 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203276441 | LV75ZZZ50203276441 | SIA "MML House" | SIA | MML House | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-11-30 | NULL | Rīga, Ventspils iela 50 | 1002 | 104227488 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10216784 | 50203276441 | 2020-11-23 | 2020-11-30 10:46:55 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92891535 | 50203276441 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-02-22 | 2023-02-22 12:13:40 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1741659 | 32501467 | 50203276441 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2023-06-01 03:09:07.144 |
| 1907426 | 33521844 | 50203276441 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-05-31 23:09:04.612 |
| 2040607 | 34461063 | 50203276441 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-05-29 23:00:31.63 |
| 1398631 | 31331995 | 50203276441 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-11-30 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-07-29 19:31:25.112 |
| 2294031 | 35451825 | 50203276441 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-05-29 17:18:56.22 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1398631 | 31331995 | 388235 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 346912 | 41323 | 0 | 8015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 33308 | 0 | 33308 | NULL | 0 | 33308 |
| 1741659 | 32501467 | 1406602 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1383764 | 22838 | 0 | 18351 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 867 | NULL | NULL | 3620 | 0 | 3620 | NULL | 0 | 3620 |
| 1907426 | 33521844 | 670350 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 648606 | 21744 | 0 | 16533 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2273 | NULL | NULL | 2940 | 0 | 2940 | NULL | 0 | 2940 |
| 2040607 | 34461063 | 396137 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 362580 | 33557 | 0 | 23007 | 25939 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3688 | NULL | NULL | 32801 | 0 | 32801 | NULL | 0 | 32801 |
| 2294031 | 35451825 | 55921 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 80849 | -24928 | 0 | 14309 | 3987 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2143 | NULL | NULL | -37393 | 0 | -37393 | NULL | 0 | -37393 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1398631 | 31331995 | 22611 | 0 | 18008 | 1300 | 41919 | 0 | 4628 | 0 | 4628 | 46547 | NULL | 10439 | 0 | 0 | 36108 | 46547 |
| 1741659 | 32501467 | 2680 | 0 | 80826 | 21300 | 104806 | 0 | 51902 | 1690 | 53592 | 158398 | NULL | 78347 | 40323 | 0 | 39728 | 158398 |
| 1907426 | 33521844 | 92 | 0 | 160214 | 36300 | 196606 | 0 | 46854 | 1690 | 48544 | 245150 | NULL | 170829 | 31653 | 0 | 42668 | 245150 |
| 2040607 | 34461063 | 60790 | 0 | 169338 | 21344 | 251472 | 0 | 352 | 0 | 352 | 251824 | NULL | 162128 | 14861 | 0 | 74835 | 251824 |
| 2294031 | 35451825 | 1018 | 0 | 179170 | 23812 | 204000 | 0 | 151 | 0 | 151 | 204151 | NULL | 157064 | 9722 | 0 | 37365 | 204151 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91386288 | 50203276441 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2026-02-16 | 30.4/17.20.4/15475 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91386287 | 50203276441 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai | 2026-02-16 | 30.4/17.20.4/15475 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203276441 | SIA "MML House" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 12.28 | 12.99 | 20.15 | 7 |
| 50203276441 | SIA "MML House" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 15.92 | 9.46 | 17.84 | 6 |
| 50203276441 | SIA "MML House" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | -7.27 | 5.47 | 8.84 | 6 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203276441 | SIA "MML House" | ir | 30.12.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203276441 | SIA "MML House" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ventspils iela 50, Rīga, LV-1002.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 55 921 EUR, un zaudējumi bija 37 393 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,30 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,15.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,15, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 703.67 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 588.16 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 280 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 12 990 EUR un VSAOI 20 150 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026