SIA "Papardes D" (reģ. Nr. 50203286191) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-01-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 5 885 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,67 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 50203286191 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-01-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV83ZZZ50203286191 |
| Juridiskā adrese | Sudrabu Edžus iela 2 - 50, Jelgava, LV-3001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 5 885 EUR | 89 113 EUR | 2 |
| 2024 | 0 EUR | 1 745 EUR | 75 618 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -259 EUR | 39 243 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -452 EUR | 23 502 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -46 EUR | 18 754 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.0 | 0.42 | 0.62 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.29 | 0.12 | 0.18 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.17 | 0.12 | 0.18 | 2 |
| 2024 | -2.21 | 0.19 | 0.32 | 1 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 202.08 | ~ 180.86 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 58.67 | ~ 52.51 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -2 407 EUR | -13 EUR | -12 EUR | -284 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 885 EUR | 1 745 EUR | -209 EUR | -402 EUR | -46 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 885 EUR | 1 745 EUR | -259 EUR | -452 EUR | -46 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 89 113 EUR | 75 618 EUR | 39 243 EUR | 23 502 EUR | 18 754 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 852 EUR | 2 262 EUR | 720 EUR | 5 021 EUR | 273 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 673 EUR | 3 788 EUR | 2 043 EUR | 2 302 EUR | 2 754 EUR |
| Īstermiņa saistības | 14 690 EUR | 180 EUR | 50 EUR | 6 700 EUR | 1 500 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 64 750 EUR | 71 650 EUR | 37 150 EUR | 14 500 EUR | 14 500 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,67 | 12,57 | 14,40 | 0,75 | 0,18 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,67 | 12,57 | 14,40 | 0,75 | 0,18 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
6,60 % | 2,31 % | -0,66 % | -1,92 % | -0,25 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
60,84 % | 46,07 % | -12,68 % | -19,64 % | -1,67 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
8,21 | 18,96 | 18,21 | 9,21 | 5,81 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
7,91 % | 2,31 % | -0,53 % | -2,39 % | -0,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,31 | 0,16 | 0,06 | 0,02 | 0,14 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Papardes D" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 554 (2026 Q2) |
| 2 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 3 | 5 045 908 | 831 (2026 Q2) |
| 3 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 4 | SIA "ZLM" | 10 968 650 | 665 709 | 6,1 % | 15 | 731 243 | 2 643 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 355 (2026 Q2) |
| 6 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 030 (2026 Q2) |
| 8 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 1 640 (2026 Q2) |
| 9 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "SKY UNION" | 4 459 865 | 462 365 | 10,4 % | 6 | 743 311 | 921 (2026 Q2) |
| 1086 | SIA "Papardes D" (šis uzņēmums) | 0 | 5 885 | — | 3 | — | 202 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203286191 | LV83ZZZ50203286191 | SIA "Papardes D" | SIA | Papardes D | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-01-19 | NULL | Jelgava, Sudrabu Edžus iela 2 - 50 | 3001 | 110596134 | 0 | 100003028 | 0003000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10345278 | 50203286191 | 2021-01-12 | 2021-01-19 11:10:59 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92783273 | 50203286191 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-01-19 | 2021-01-19 11:13:11 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1765883 | 32618404 | 50203286191 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-19 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-06 19:00:49.24 |
| 1765994 | 32618631 | 50203286191 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-06 19:04:46.908 |
| 1899797 | 33501226 | 50203286191 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-30 03:26:32.144 |
| 2055197 | 34501636 | 50203286191 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-05 17:02:44.349 |
| 2271064 | 35421928 | 50203286191 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-26 18:02:14.273 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1765883 | 32618404 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -46 | 0 | -46 | NULL | 0 | -46 |
| 1765994 | 32618631 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 284 | -284 | 0 | 0 | 0 | 118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -402 | 50 | -452 | NULL | 0 | -452 |
| 1899797 | 33501226 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12 | -12 | 0 | 61 | 0 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -209 | 50 | -259 | NULL | 0 | -259 |
| 2055197 | 34501636 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13 | -13 | 0 | 1739 | 3500 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1745 | 0 | 1745 | NULL | 0 | 1745 |
| 2271064 | 35421928 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2407 | -2407 | 0 | 3486 | 11778 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5885 | 0 | 5885 | NULL | 0 | 5885 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1765883 | 32618404 | 273 | 0 | 0 | 0 | 273 | 0 | 18481 | 0 | 18481 | 18754 | NULL | 1500 | 14500 | 0 | 2754 | 18754 |
| 1765994 | 32618631 | 483 | 0 | 4538 | 0 | 5021 | 0 | 18481 | 0 | 18481 | 23502 | NULL | 6700 | 14500 | 0 | 2302 | 23502 |
| 1899797 | 33501226 | 720 | 0 | 0 | 0 | 720 | 0 | 38523 | 0 | 38523 | 39243 | NULL | 50 | 37150 | 0 | 2043 | 39243 |
| 2055197 | 34501636 | 2262 | 0 | 0 | 0 | 2262 | 0 | 73356 | 0 | 73356 | 75618 | NULL | 180 | 71650 | 0 | 3788 | 75618 |
| 2271064 | 35421928 | 99 | 0 | 9753 | 0 | 9852 | 0 | 79261 | 0 | 79261 | 89113 | NULL | 14690 | 64750 | 0 | 9673 | 89113 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203286191 | SIA "Papardes D" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | -2.21 | 0.19 | 0.32 | 1 |
| 50203286191 | SIA "Papardes D" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010091 | Centra rajons | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203286191 | SIA "Papardes D" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010091 | Centra rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203286191 | SIA "Papardes D" | ir | 31.05.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203286191 | SIA "Papardes D" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Sudrabu Edžus iela 2 - 50, Jelgava, LV-3001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 5 885 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,67 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,67.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,31, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026