Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Hensley Rentals"

SIA "Hensley Rentals" (reģ. Nr. 50203304961) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 068 847 EUR, zaudējumi 14 230 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,40 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings

Reģistrācijas Nr.50203304961
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-03-26
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV21ZZZ50203304961
Juridiskā adrese Ziedleju iela 6, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 068 847 EUR -14 230 EUR 5 483 783 EUR 3
2024 96 463 EUR -5 514 EUR 466 222 EUR 1
2023 11 010 EUR -1 990 EUR 6 693 EUR 2
2022 35 141 EUR -401 EUR 9 517 EUR 2
2021 0 EUR -2 365 EUR 972 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis -89.61 5.03 10.5 5
2026. gada 2. ceturksnis 51.72 4.67 9.51 5
2026. gada 1. ceturksnis -115.52 4.40 8.21 4
2025. gada 4. ceturksnis -168.39 4.57 8.23 4
2024 -11.22 0.65 1.39 1
2023 2.32 0.88 1.44 1
2022 5.80 1.42 2.32 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 2 053.39 ~ 1 509.40
2026. gada 2. ceturksnis 1 859.78 ~ 1 380.31
2026. gada 1. ceturksnis 2 006.94 ~ 1 478.43
2025. gada 4. ceturksnis 2 011.83 ~ 1 471.49
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 1 068 847 EUR 96 463 EUR 11 010 EUR 35 141 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 50 994 EUR 12 091 EUR 6 035 EUR 15 749 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 1 663 EUR -5 030 EUR -1 990 EUR -401 EUR -2 365 EUR
UIN nodoklis 15 893 EUR 484 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -14 230 EUR -5 514 EUR -1 990 EUR -401 EUR -2 365 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 5 483 783 EUR 466 222 EUR 6 693 EUR 9 517 EUR 972 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 1 605 817 EUR 97 459 EUR 6 600 EUR 9 226 EUR 972 EUR
Pašu kapitāls 286 070 EUR 1 179 EUR 6 693 EUR 8 684 EUR 485 EUR
Īstermiņa saistības 4 026 014 EUR 365 043 EUR 0 EUR 833 EUR 487 EUR
Ilgtermiņa saistības 1 171 699 EUR 100 000 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1 Agrākie nosaukumi: 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

  • HensleyEST OU (ārvalstu) 96 % no 2025-12-19

Agrākie nosaukumi

  • SIA TransGo — līdz 2024-05-17

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,40 0,27 — 11,08 2,00
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,25 0,23 — 11,04 2,00
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-1,33 % -5,72 % -18,07 % -1,14 % —
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-0,26 % -1,18 % -29,73 % -4,21 % -243,31 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-4,97 % -467,68 % -29,73 % -4,62 % -487,63 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
18,17 394,44 0,00 0,10 1,00
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
1,03 -0,91 — — —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,19 0,21 1,65 3,69 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
4,49 % -2,37 % -29,73 % -4,62 % -487,63 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-0,02 -0,22 2,27 9,34 -6,36

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Hensley Rentals" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Procentu seguma rādītājs ir kritiski zems, radot risku nespēt segt kredītmaksājumus.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7711)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 909 uzņēmumi 35. vieta pēc apgrozījuma 806. vieta pēc peļņas Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "TRANSPORENT"30 411 3291 068 7343,5 %261 169 6673 460 (2026 Q3)
2SIA "Mobility Latvija"27 057 0594 953 20918,3 %271 002 1133 371 (2026 Q3)
3Autolux Latvia SIA22 575 980827 5393,7 %112 052 3622 589 (2026 Q3)
4SIA "CityBee Latvija"18 680 579456 4442,4 %24778 3571 917 (2026 Q3)
5SIA "Pilna Servisa Līzings"15 890 318443 8032,8 %31512 5912 689 (2026 Q3)
6"ALD Automotive" SIA15 859 2431 452 4739,2 %25634 3703 568 (2026 Q3)
7SIA "AlphaLane"9 145 494504 4965,5 %11831 4092 342 (2026 Q3)
8SIA "IDEAL SERVICES"8 533 5742 2410,0 %21406 3612 825 (2026 Q3)
9SIA "Favorit Rent"7 808 067222 6152,9 %12650 6721 802 (2026 Q3)
10Mobire Latvija SIA6 840 580391 3845,7 %15456 0393 481 (2026 Q3)
35SIA "Hensley Rentals" (šis uzņēmums)1 068 847-14 230-1,3 %5213 7692 053 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Hensley Rentals"
7711 Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50203304961 LV21ZZZ50203304961 SIA "Hensley Rentals" SIA Hensley Rentals NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-03-26 NULL Mārupes nov., Mārupe, Ziedleju iela 6 2167 103771128 100016583 100003815 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10554614 50203304961 2021-03-10 2021-03-26 14:02:42

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
50203304961 2024-05-17 SIA TransGo

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92966766 50203304961 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 310571 EUR 2025-12-23 2025-12-23 10:14:30

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1483446 32363410 50203304961 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-04-27 22:09:47.715
1859491 33364136 50203304961 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-04-28 20:00:32.092
1964529 34133609 50203304961 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-02-28 21:00:28.387
1333755 30822113 50203304961 DokGPv1 UGP 2021 2021-03-26 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-04-19 17:06:13.198
2226756 35347458 50203304961 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 3 ONES EUR 2026-05-08 17:07:01.586

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1333755 30822113 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 1975 328 0 62 0 0 0 0 0 NULL NULL -2365 0 -2365 NULL 0 -2365
1483446 32363410 35141 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19392 15749 12943 3201 0 6 0 0 0 0 0 NULL NULL -401 0 -401 NULL 0 -401
1859491 33364136 11010 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4975 6035 4129 3895 0 1 0 0 0 0 0 NULL NULL -1990 0 -1990 NULL 0 -1990
1964529 34133609 96463 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 84372 12091 0 13016 0 1469 0 0 0 0 2636 NULL NULL -5030 484 -5514 NULL 0 -5514
2226756 35347458 1068847 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1017853 50994 0 21994 38884 3423 0 0 960 0 63758 NULL NULL 1663 15893 -14230 NULL 0 -14230

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1333755 30822113 965 0 7 0 972 0 0 0 0 972 NULL 487 0 0 485 972
1483446 32363410 7461 0 1732 33 9226 0 291 0 291 9517 NULL 833 0 0 8684 9517
1859491 33364136 5217 0 1377 6 6600 0 93 0 93 6693 NULL 0 0 0 6693 6693
1964529 34133609 8593 0 74140 14726 97459 0 368763 0 368763 466222 NULL 365043 100000 0 1179 466222
2226756 35347458 336381 0 660577 608859 1605817 0 3877966 0 3877966 5483783 NULL 4026014 1171699 0 286070 5483783

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50203304961 SIA "Hensley Rentals" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 039200 Mārupe -11.22 0.65 1.39 1
50203304961 SIA "Hensley Rentals" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 026200 Cēsis 2.32 0.88 1.44 1
50203304961 SIA "Hensley Rentals" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4941 026200 Cēsis 5.80 1.42 2.32 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
50203304961 SIA "Hensley Rentals" ir 19.04.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50203304961 SIA "Hensley Rentals" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Hensley Rentals" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Ziedleju iela 6, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.

Kāds bija SIA "Hensley Rentals" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 068 847 EUR, un zaudējumi bija 14 230 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Hensley Rentals" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "Hensley Rentals" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA TransGo".

Kāds ir SIA "Hensley Rentals" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,40 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,25.

Kāds ir SIA "Hensley Rentals" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,02, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Hensley Rentals" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "Hensley Rentals" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Hensley Rentals" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings — Mārupes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 35. no 909

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026