SIA "Enrico N" (reģ. Nr. 50203384191) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-03-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 13 EUR, peļņa 1 724 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 50203384191 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-03-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV49ZZZ50203384191 |
| Juridiskā adrese | Pūces iela 51 - 3, Rīga, LV-1082 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 EUR | 1 724 EUR | 34 EUR | 1 |
| 2024 | 1 298 EUR | -4 437 EUR | 1 815 EUR | 1 |
| 2023 | 31 748 EUR | -6 731 EUR | 5 912 EUR | 1 |
| 2022 | 41 610 EUR | -3 810 EUR | 10 781 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.02 | 0.00 | 0.02 | 0 |
| 2024 | 0.38 | 0.05 | 0.33 | 1 |
| 2023 | 6.23 | 1.65 | 3.46 | 1 |
| 2022 | 5.78 | 2.02 | 3.75 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 13 EUR | 1 298 EUR | 31 748 EUR | 41 610 EUR |
| Bruto peļņa | -1 674 EUR | -3 478 EUR | 3 788 EUR | 7 688 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 724 EUR | -4 437 EUR | -6 731 EUR | -3 810 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 724 EUR | -4 437 EUR | -6 731 EUR | -3 810 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 34 EUR | 1 815 EUR | 5 912 EUR | 10 781 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 34 EUR | 148 EUR | 912 EUR | 2 448 EUR |
| Pašu kapitāls | -13 253 EUR | -14 977 EUR | -10 540 EUR | -3 809 EUR |
| Īstermiņa saistības | 17 EUR | 12 561 EUR | 13 490 EUR | 11 280 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 13 270 EUR | 4 231 EUR | 2 962 EUR | 3 310 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,00 | 0,01 | 0,07 | 0,22 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,12 | 0,01 | 0,07 | 0,20 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
13 261,54 % | -341,83 % | -21,20 % | -9,16 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5 070,59 % | -244,46 % | -113,85 % | -35,34 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-13,01 % | 29,63 % | 63,86 % | 100,03 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,12 | -1,56 | -3,83 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
18,59 | -20,23 | -6 730,00 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,38 | 0,72 | 5,37 | 3,86 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
10 717,65 % | 39,34 % | 88,81 % | 763,53 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-163,34 | -18,79 | -1,48 | 1,76 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Enrico N" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 408 | SIA Enrico N (šis uzņēmums) | 13 | 1 724 | 13 261,5 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203384191 | LV49ZZZ50203384191 | SIA Enrico N | SIA | Enrico N | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-03-02 | NULL | Rīga, Pūces iela 51 - 3 | 1082 | 112039996 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11346823 | 50203384191 | 2022-01-06 | 2022-03-02 14:05:35 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92844884 | 50203384191 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-03-02 | 2022-03-02 14:06:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1712032 | 32393729 | 50203384191 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-03-02 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 22:03:03.664 |
| 1831912 | 33254640 | 50203384191 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-28 23:02:39.417 |
| 1968275 | 34164081 | 50203384191 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-12 19:01:20.677 |
| 2117965 | 35102850 | 50203384191 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-20 19:01:43.117 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1712032 | 32393729 | 41610 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33922 | 7688 | 10367 | 1131 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3810 | 0 | -3810 | NULL | 0 | -3810 |
| 1831912 | 33254640 | 31748 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27960 | 3788 | 8797 | 1721 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | -6731 | 0 | -6731 | NULL | 0 | -6731 |
| 1968275 | 34164081 | 1298 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4776 | -3478 | 0 | 750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 209 | NULL | NULL | -4437 | 0 | -4437 | NULL | 0 | -4437 |
| 2117965 | 35102850 | 13 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1687 | -1674 | 0 | 1004 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4500 | 0 | 98 | NULL | NULL | 1724 | 0 | 1724 | NULL | 0 | 1724 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1712032 | 32393729 | 1066 | 0 | 1205 | 177 | 2448 | 0 | 8333 | 0 | 8333 | 10781 | NULL | 11280 | 3310 | 0 | -3809 | 10781 |
| 1831912 | 33254640 | 751 | 0 | 130 | 31 | 912 | 0 | 5000 | 0 | 5000 | 5912 | NULL | 13490 | 2962 | 0 | -10540 | 5912 |
| 1968275 | 34164081 | 114 | 0 | 0 | 34 | 148 | 0 | 1667 | 0 | 1667 | 1815 | NULL | 12561 | 4231 | 0 | -14977 | 1815 |
| 2117965 | 35102850 | 0 | 0 | 2 | 32 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 | NULL | 17 | 13270 | 0 | -13253 | 34 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91396851 | 50203384191 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2026-06-19 | 05153/044/2026-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203384191 | SIA Enrico N | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.38 | 0.05 | 0.33 | 1 |
| 50203384191 | SIA Enrico N | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 6.23 | 1.65 | 3.46 | 1 |
| 50203384191 | SIA Enrico N | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 5.78 | 2.02 | 3.75 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203384191 | SIA Enrico N | nav | 13.01.2023 | nav | nav | 07.03.2024 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203384191 | SIA Enrico N | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Pūces iela 51 - 3, Rīga, LV-1082.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 13 EUR, un peļņa bija 1 724 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,12.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -163,34, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 380 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 50 EUR un VSAOI 330 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026