SIA "ROSSEL DEVELOPMENT" (reģ. Nr. 50203432701) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-10-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 822 EUR, zaudējumi 154 965 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 50203432701 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-10-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV70ZZZ50203432701 |
| Juridiskā adrese | Lielirbes iela 13 - 9, Rīga, LV-1046 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 822 EUR | -154 965 EUR | 3 140 121 EUR | 0 |
| 2024 | 548 EUR | -80 421 EUR | 3 096 810 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -39 612 EUR | 2 902 475 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -5 774 EUR | 1 562 125 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.74 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.91 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -1.08 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -9.32 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | -15.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 822 EUR | 548 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -22 894 EUR | -18 262 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -154 915 EUR | -80 371 EUR | -39 562 EUR | -5 774 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -154 965 EUR | -80 421 EUR | -39 612 EUR | -5 774 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 140 121 EUR | 3 096 810 EUR | 2 902 475 EUR | 1 562 125 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 631 EUR | 6 630 EUR | 34 384 EUR | 4 225 EUR |
| Pašu kapitāls | 489 228 EUR | 644 193 EUR | 724 614 EUR | 764 226 EUR |
| Īstermiņa saistības | 898 795 EUR | 293 219 EUR | 634 861 EUR | 187 899 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 752 098 EUR | 2 159 398 EUR | 1 543 000 EUR | 610 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,02 | 0,05 | 0,02 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,02 | 0,05 | 0,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-18 852,19 % | -14 675,36 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-4,94 % | -2,60 % | -1,36 % | -0,37 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-31,68 % | -12,48 % | -5,47 % | -0,76 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
5,42 | 3,81 | 3,01 | 1,04 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,34 | -0,61 | -0,35 | -3,56 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1,77 % | -1,09 % | -0,45 % | -0,33 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,03 | 0,19 | 0,19 | 0,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ROSSEL DEVELOPMENT" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 554 (2026 Q2) |
| 2 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 3 | 5 045 908 | 831 (2026 Q2) |
| 3 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 4 | SIA "ZLM" | 10 968 650 | 665 709 | 6,1 % | 15 | 731 243 | 2 643 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 355 (2026 Q2) |
| 6 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 030 (2026 Q2) |
| 8 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 1 640 (2026 Q2) |
| 9 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "SKY UNION" | 4 459 865 | 462 365 | 10,4 % | 6 | 743 311 | 921 (2026 Q2) |
| 987 | SIA ROSSEL DEVELOPMENT (šis uzņēmums) | 822 | -154 965 | -18 852,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203432701 | LV70ZZZ50203432701 | SIA ROSSEL DEVELOPMENT | SIA | ROSSEL DEVELOPMENT | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-10-10 | NULL | Rīga, Lielirbes iela 13 - 9 | 1046 | 117939916 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11779346 | 50203432701 | 2022-10-05 | 2022-10-10 13:48:10 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92872579 | 50203432701 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 770000 | EUR | 2022-10-10 | 2022-10-10 13:50:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1470848 | 32306062 | 50203432701 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-10-10 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-24 22:11:40.788 |
| 1858041 | 33361189 | 50203432701 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-26 19:05:48.371 |
| 2020194 | 34389858 | 50203432701 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-15 19:01:21.61 |
| 2223376 | 35338359 | 50203432701 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-06 18:00:05.862 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1470848 | 32306062 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1972 | 0 | 2535 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1267 | NULL | NULL | -5774 | 0 | -5774 | NULL | 0 | -5774 |
| 1858041 | 33361189 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 4974 | 0 | 5298 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29290 | NULL | NULL | -39562 | 50 | -39612 | NULL | 0 | -39612 |
| 2020194 | 34389858 | 548 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18810 | -18262 | 0 | 6707 | 0 | 5477 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49925 | NULL | NULL | -80371 | 50 | -80421 | NULL | 0 | -80421 |
| 2223376 | 35338359 | 822 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23716 | -22894 | 0 | 12752 | 0 | 3998 | 0 | 0 | 0 | 0 | 115271 | NULL | NULL | -154915 | 50 | -154965 | NULL | 0 | -154965 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1470848 | 32306062 | 579 | 0 | 3646 | 0 | 4225 | 0 | 1557900 | 0 | 1557900 | 1562125 | NULL | 187899 | 610000 | 0 | 764226 | 1562125 |
| 1858041 | 33361189 | 292 | 0 | 34092 | 0 | 34384 | 0 | 2868091 | 0 | 2868091 | 2902475 | NULL | 634861 | 1543000 | 0 | 724614 | 2902475 |
| 2020194 | 34389858 | 2844 | 0 | 3786 | 0 | 6630 | 0 | 3090180 | 0 | 3090180 | 3096810 | NULL | 293219 | 2159398 | 0 | 644193 | 3096810 |
| 2223376 | 35338359 | 1650 | 0 | 981 | 0 | 2631 | 0 | 3137490 | 0 | 3137490 | 3140121 | NULL | 898795 | 1752098 | 0 | 489228 | 3140121 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203432701 | SIA ROSSEL DEVELOPMENT | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | -9.32 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203432701 | SIA ROSSEL DEVELOPMENT | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | -15.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203432701 | SIA ROSSEL DEVELOPMENT | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203432701 | SIA ROSSEL DEVELOPMENT | ir | 01.11.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203432701 | SIA ROSSEL DEVELOPMENT | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Lielirbes iela 13 - 9, Rīga, LV-1046.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 822 EUR, un zaudējumi bija 154 965 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,03, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026