SIA "Bren Solution" (reģ. Nr. 50203433001) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-10-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 285 130 EUR, peļņa 9 304 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 0,34 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
| Reģistrācijas Nr. | 50203433001 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-10-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV21ZZZ50203433001 |
| Juridiskā adrese | Vītiņu iela 19 - 1, Auce, Dobeles nov., LV-3708 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 285 130 EUR | 9 304 EUR | 52 417 EUR | 7 |
| 2024 | 150 787 EUR | 9 033 EUR | 21 731 EUR | 6 |
| 2023 | 40 840 EUR | 5 491 EUR | 7 996 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 21.08 | 8.08 | 13.09 | 7 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 19.6 | 7.81 | 12.92 | 7 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 20.03 | 7.02 | 11.79 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 25.84 | 9.88 | 16.07 | 7 |
| 2024 | 30.77 | 11.54 | 19.03 | 3 |
| 2023 | 5.23 | 2.34 | 4.30 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 828.49 | ~ 1 359.44 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 804.75 | ~ 1 343.61 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 921.38 | ~ 1 421.38 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 244.76 | ~ 1 626.80 |
| 2024 | 1 550.63 | ~ 1 129.43 |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (19.03 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 550.63 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 550.63 * 0.105 = 162.82 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 95.91 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 550.63 - 162.82 - 95.91) * 0.2 ≈ 258.38 EUR
4. Neto alga: 1 550.63 - 162.82 - 258.38 = ~ 1 129.43 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 285 130 EUR | 150 787 EUR | 40 840 EUR |
| Personāla izmaksas | 166 531 EUR | 78 239 EUR | 17 339 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9 317 EUR | 9 033 EUR | 5 491 EUR |
| UIN nodoklis | 13 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 9 304 EUR | 9 033 EUR | 5 491 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 52 417 EUR | 21 731 EUR | 7 996 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 13 505 EUR | 15 572 EUR | 2 625 EUR |
| Pašu kapitāls | 13 202 EUR | 10 898 EUR | 5 591 EUR |
| Īstermiņa saistības | 39 215 EUR | 10 833 EUR | 2 405 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,34 | 1,44 | 1,09 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,34 | 1,44 | 1,09 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,26 % | 5,99 % | 13,45 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
17,75 % | 41,57 % | 68,67 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
70,47 % | 82,89 % | 98,21 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,97 | 0,99 | 0,43 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
9,45 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,44 | 6,94 | 5,11 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
78,93 % | 82,89 % | 98,21 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,05 | 9,22 | 8,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Bren Solution" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "IMPEL SERVIKS" | 5 053 236 | 64 249 | 1,3 % | 424 | 11 918 | 614 (2026 Q3) |
| 2 | SIA ORBITA LOGISTICS | 4 604 149 | -85 242 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Kaski" | 3 863 452 | 152 664 | 4,0 % | 47 | 82 201 | 1 654 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "M1" | 3 579 784 | 1 316 632 | 36,8 % | 3 | 1 193 261 | 603 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KITA18" | 3 094 571 | 79 190 | 2,6 % | 0 | — | — |
| 6 | "RP ANDRAS" SIA | 2 751 310 | 143 517 | 5,2 % | 12 | 229 276 | 1 483 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LĀČPLĒŠI A.I." | 2 608 018 | -49 083 | -1,9 % | 0 | — | *** |
| 8 | Heden SIA | 2 579 532 | 828 366 | 32,1 % | 1 | 2 579 532 | *** |
| 9 | SIA "Producentu grupa" | 2 189 120 | 85 045 | 3,9 % | 2 | 1 094 560 | *** |
| 10 | SIA "ARB Pope" | 1 824 653 | 248 476 | 13,6 % | 28 | 65 166 | 1 400 (2026 Q3) |
| 51 | SIA Bren Solution (šis uzņēmums) | 285 130 | 9 304 | 3,3 % | 7 | 40 733 | 1 828 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203433001 | LV21ZZZ50203433001 | SIA Bren Solution | SIA | Bren Solution | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-10-11 | NULL | Dobeles nov., Auce, Vītiņu iela 19 - 1 | 3708 | 115557922 | 100016622 | 100003204 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11782582 | 50203433001 | 2022-10-06 | 2022-10-11 14:39:29 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92964617 | 50203433001 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-11-25 | 2025-11-25 16:26:16 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1895033 | 33489095 | 50203433001 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-10-11 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-28 23:00:14.86 |
| 2060287 | 34517186 | 50203433001 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-06-06 23:02:41.02 |
| 2310820 | 35469444 | 50203433001 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-05-31 21:03:38.418 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1895033 | 33489095 | 40840 | 0 | 0 | 0 | 864 | 17339 | 600 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16546 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5491 | 0 | 5491 | NULL | 0 | 5491 |
| 2060287 | 34517186 | 150787 | 0 | 0 | 0 | 2550 | 78239 | 2223 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58742 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9033 | 0 | 9033 | NULL | 0 | 9033 |
| 2310820 | 35469444 | 285130 | 0 | 0 | 0 | 1962 | 166531 | 7832 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 98385 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1103 | NULL | NULL | 9317 | 13 | 9304 | NULL | 0 | 9304 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1895033 | 33489095 | 2484 | 0 | 141 | 0 | 2625 | 0 | 5371 | 0 | 5371 | 7996 | NULL | 2405 | 0 | 0 | 5591 | 7996 |
| 2060287 | 34517186 | 15504 | 0 | 68 | 0 | 15572 | 0 | 6159 | 0 | 6159 | 21731 | NULL | 10833 | 0 | 0 | 10898 | 21731 |
| 2310820 | 35469444 | 12956 | 0 | 549 | 0 | 13505 | 0 | 38912 | 0 | 38912 | 52417 | NULL | 39215 | 0 | 0 | 13202 | 52417 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1895033 | 33489095 | 40840 | 34749 | 0 | 6091 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 5971 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5371 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2060287 | 34517186 | 150788 | 139532 | 0 | 11256 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 3011 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3280 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2310820 | 35469444 | 297539 | 294991 | 0 | 17136 | 1103 | 0 | NULL | 2548 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -19374 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -19374 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5600 | 0 | 0 | -2548 | 0 | 12956 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203433001 | SIA Bren Solution | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9699 | 028200 | Auce | 30.77 | 11.54 | 19.03 | 3 |
| 50203433001 | SIA Bren Solution | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 028200 | Auce | 5.23 | 2.34 | 4.30 | 1 |
| 50203433001 | SIA Bren Solution | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 028200 | Auce | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203433001 | SIA Bren Solution | ir | 20.05.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203433001 | SIA Bren Solution | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vītiņu iela 19 - 1, Auce, Dobeles nov., LV-3708.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 285 130 EUR, un peļņa bija 9 304 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,34 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,34.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,05, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 550.63 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 129.43 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 30 770 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 11 540 EUR un VSAOI 19 030 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Dobeles novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026