SIA "Mindaro arch" (reģ. Nr. 50203469901) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-03-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 226 079 EUR, zaudējumi 15 738 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,52 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Arhitektūra
| Reģistrācijas Nr. | 50203469901 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-03-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV08ZZZ50203469901 |
| Juridiskā adrese | Biķernieku iela 13 - 9, Rīga, LV-1039 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 226 079 EUR | -15 738 EUR | 19 742 EUR | 2 |
| 2024 | 253 551 EUR | 8 245 EUR | 19 335 EUR | 3 |
| 2023 | 28 185 EUR | -5 272 EUR | 3 205 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 21.96 | 4.71 | 8.79 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 26.72 | 6.04 | 9.74 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 15.40 | 3.20 | 6.24 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.63 | 0.71 | 1.81 | 2 |
| 2024 | 52.50 | 9.82 | 17.89 | 3 |
| 2023 | 10.63 | 2.21 | 4.89 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 148.72 | ~ 1 572.97 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 380.95 | ~ 1 727.81 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 220.30 | ~ 953.92 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 1 457.74 | ~ 1 070.07 |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (17.89 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 457.74 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 457.74 * 0.105 = 153.06 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 131.63 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 457.74 - 153.06 - 131.63) * 0.2 ≈ 234.61 EUR
4. Neto alga: 1 457.74 - 153.06 - 234.61 = ~ 1 070.07 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 226 079 EUR | 253 551 EUR | 28 185 EUR |
| Bruto peļņa | 10 132 EUR | 28 521 EUR | 1 536 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 738 EUR | 8 245 EUR | -5 272 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -15 738 EUR | 8 245 EUR | -5 272 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 19 742 EUR | 19 335 EUR | 3 205 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 15 306 EUR | 17 633 EUR | 2 063 EUR |
| Pašu kapitāls | -9 965 EUR | 5 773 EUR | -2 472 EUR |
| Īstermiņa saistības | 29 707 EUR | 13 562 EUR | 5 677 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-04-23 – 2024-10-01 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,52 | 1,30 | 0,36 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,52 | 1,30 | 0,36 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-6,96 % | 3,25 % | -18,70 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-79,72 % | 42,64 % | -164,49 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
157,93 % | 142,82 % | 213,27 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,98 | 2,35 | -2,30 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
11,45 | 13,11 | 8,79 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
157,93 % | 142,82 % | 213,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,86 | 14,99 | 2,02 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Mindaro arch" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "SARMA & NORDE Arhitekti" SIA | 5 509 301 | 651 170 | 11,8 % | 30 | 183 643 | 1 677 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BM-projekts" | 3 773 399 | 302 273 | 8,0 % | 48 | 78 612 | 2 054 (2026 Q3) |
| 3 | Vilnis Mičulis SIA | 2 358 831 | 531 733 | 22,5 % | 11 | 214 439 | 1 696 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Livland Group" | 2 272 424 | 601 539 | 26,5 % | 38 | 59 801 | 492 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARHIS ARHITEKTI" | 1 990 028 | 2 791 | 0,1 % | 23 | 86 523 | 1 571 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "MARK ARHITEKTI" | 1 924 404 | 97 992 | 5,1 % | 19 | 101 284 | 1 464 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "TECTUM" | 1 895 784 | 702 228 | 37,0 % | 8 | 236 973 | 2 580 (2026 Q3) |
| 8 | Open Architecture Design SIA | 1 890 402 | 254 798 | 13,5 % | 33 | 57 285 | 2 347 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Diānas Zalānes projektu birojs" | 1 834 890 | 191 961 | 10,5 % | 8 | 229 361 | 2 228 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Neoprojekts" | 1 680 205 | -35 076 | -2,1 % | 14 | 120 015 | 1 252 (2026 Q3) |
| 148 | SIA Mindaro arch (šis uzņēmums) | 226 079 | -15 738 | -7,0 % | 4 | 56 520 | 2 149 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203469901 | LV08ZZZ50203469901 | SIA Mindaro arch | SIA | Mindaro arch | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-03-15 | NULL | Rīga, Biķernieku iela 13 - 9 | 1039 | 111566685 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12106853 | 50203469901 | 2023-02-22 | 2023-03-15 12:10:14 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 50203469901 | 2023-03-29 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Mindaro arch |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203469901 | 2024-10-01 | 4997 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 7f1b2384 |
| 50203469901 | 2024-06-07 | 210 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | b51e7f19 |
| 50203469901 | 2024-04-23 | 775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 18f26b87 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92930831 | 50203469901 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-06-05 | 2024-06-05 13:29:21 |
| 92894365 | 50203469901 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-03-15 | 2023-03-15 12:12:14 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2215581 | 35322644 | 50203469901 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-30 17:00:26.888 |
| 1882245 | 33449789 | 50203469901 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-03-15 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-21 21:04:19.815 |
| 1988934 | 34293412 | 50203469901 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-04-25 21:01:08.684 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1882245 | 33449789 | 28185 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26649 | 1536 | 3726 | 2727 | 0 | 355 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5272 | 0 | -5272 | NULL | 0 | -5272 |
| 1988934 | 34293412 | 253551 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 225030 | 28521 | 12806 | 6641 | 0 | 829 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8245 | 0 | 8245 | NULL | 0 | 8245 |
| 2215581 | 35322644 | 226079 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 215947 | 10132 | 16916 | 8034 | 336 | 1256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -15738 | 0 | -15738 | NULL | 0 | -15738 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1882245 | 33449789 | 790 | 0 | 1273 | 0 | 2063 | 0 | 1142 | 0 | 1142 | 3205 | NULL | 5677 | 0 | 0 | -2472 | 3205 |
| 1988934 | 34293412 | 9565 | 0 | 8068 | 0 | 17633 | 0 | 1702 | 0 | 1702 | 19335 | NULL | 13562 | 0 | 0 | 5773 | 19335 |
| 2215581 | 35322644 | 10074 | 0 | 5232 | 0 | 15306 | 0 | 4436 | 0 | 4436 | 19742 | NULL | 29707 | 0 | 0 | -9965 | 19742 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203469901 | SIA Mindaro arch | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 52.50 | 9.82 | 17.89 | 3 |
| 50203469901 | SIA Mindaro arch | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 010096 | Ziemeļu rajons | 10.63 | 2.21 | 4.89 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203469901 | SIA Mindaro arch | ir | 21.07.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203469901 | SIA Mindaro arch | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Biķernieku iela 13 - 9, Rīga, LV-1039.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 226 079 EUR, un zaudējumi bija 15 738 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Mindaro arch".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,52 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,52.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,86, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 457.74 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 070.07 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 52 500 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 9 820 EUR un VSAOI 17 890 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Arhitektūra.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026