SIA "Northcon Industries" (reģ. Nr. 50203489931) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-06-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 780 583 EUR, peļņa 27 224 EUR, darbinieku skaits: 14. Kopējais likviditātes koeficients: 1,71 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 50203489931 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-06-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV70ZZZ50203489931 |
| Juridiskā adrese | Dravnieku iela 1A, Lielvārde, Ogres nov., LV-5070 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 780 583 EUR | 27 224 EUR | 680 120 EUR | 14 |
| 2024 | 1 736 466 EUR | -44 258 EUR | 827 167 EUR | 1 |
| 2023 | 145 386 EUR | 8 686 EUR | 484 628 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -4.26 | 6.77 | 15.98 | 11 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 57.66 | 19.3 | 32.16 | 13 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 12.96 | 6.18 | 14.55 | 13 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.47 | 4.61 | 5.82 | 15 |
| 2024 | 72.06 | 44.40 | 75.46 | 22 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 420.48 | ~ 1 087.39 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 418.94 | ~ 1 753.14 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 094.39 | ~ 869.96 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 379.39 | ~ 339.55 |
| 2024 | 838.47 | ~ 674.31 |
| 2023 | — | — |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (75.46 * 1000) / 0.3409 ) / 22 / 12 = 838.47 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 838.47 * 0.105 = 88.04 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 369.82 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (838.47 - 88.04 - 369.82) * 0.2 ≈ 76.12 EUR
4. Neto alga: 838.47 - 88.04 - 76.12 = ~ 674.31 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 780 583 EUR | 1 736 466 EUR | 145 386 EUR |
| Bruto peļņa | 251 080 EUR | 264 201 EUR | 14 873 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 27 224 EUR | -44 258 EUR | 8 686 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 27 224 EUR | -44 258 EUR | 8 686 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 680 120 EUR | 827 167 EUR | 484 628 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 471 204 EUR | 591 990 EUR | 228 838 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 652 EUR | -25 572 EUR | 18 686 EUR |
| Īstermiņa saistības | 275 209 EUR | 515 150 EUR | 165 942 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 367 589 EUR | 337 589 EUR | 300 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,71 | 1,15 | 1,38 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,00 | 1,01 | 1,19 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,49 % | -2,55 % | 5,97 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
4,00 % | -5,35 % | 1,79 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1 647,94 % | 173,07 % | 46,48 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
389,10 | -33,35 | 24,94 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,91 | -0,18 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,15 | 2,10 | 0,30 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
14,13 % | -2,14 % | 2,73 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,62 | 2,10 | 0,50 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Northcon Industries" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Spēja segt procentu maksājumus ir apmierinoša, bet ne izcila.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 62 | SIA "Northcon Industries" (šis uzņēmums) | 780 583 | 27 224 | 3,5 % | 11 | 70 962 | 1 420 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203489931 | LV70ZZZ50203489931 | SIA "Northcon Industries" | SIA | Northcon Industries | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-06-09 | NULL | Ogres nov., Lielvārde, Dravnieku iela 1A | 5070 | 102158024 | 100016688 | 100003501 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12271983 | 50203489931 | 2023-05-28 | 2023-06-09 12:31:06 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 50203489931 | 2024-07-16 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Northcon Industries" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92909753 | 50203489931 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10000 | EUR | 2023-07-25 | 2023-07-25 11:50:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1921788 | 33553296 | 50203489931 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-06-09 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-04 05:08:42.958 |
| 2081005 | 34621844 | 50203489931 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-11 19:01:57.736 |
| 2355633 | 35707895 | 50203489931 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2026-09-16 17:00:05.249 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1921788 | 33553296 | 145386 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 130513 | 14873 | 5481 | 706 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8686 | 0 | 8686 | NULL | 0 | 8686 |
| 2081005 | 34621844 | 1736466 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1472265 | 264201 | 261870 | 2748 | 0 | 6252 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37589 | NULL | NULL | -44258 | 0 | -44258 | NULL | 0 | -44258 |
| 2355633 | 35707895 | 780583 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 529503 | 251080 | 110989 | 37963 | 27 | 44931 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30000 | NULL | NULL | 27224 | 0 | 27224 | NULL | 0 | 27224 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1921788 | 33553296 | 108782 | 0 | 89439 | 30617 | 228838 | 0 | 255710 | 80 | 255790 | 484628 | NULL | 165942 | 300000 | 0 | 18686 | 484628 |
| 2081005 | 34621844 | 46130 | 0 | 476112 | 69748 | 591990 | 0 | 235124 | 53 | 235177 | 827167 | NULL | 515150 | 337589 | 0 | -25572 | 827167 |
| 2355633 | 35707895 | 26458 | 0 | 248847 | 195899 | 471204 | 0 | 208889 | 27 | 208916 | 680120 | NULL | 275209 | 367589 | 35670 | 1652 | 680120 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203489931 | SIA "Northcon Industries" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 040220 | Lielvārde | 72.06 | 44.40 | 75.46 | 22 |
| 50203489931 | SIA "Northcon Industries" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 023410 | Carnikavas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203489931 | SIA "Northcon Industries" | ir | 14.12.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203489931 | SIA "Northcon Industries" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dravnieku iela 1A, Lielvārde, Ogres nov., LV-5070.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 780 583 EUR, un peļņa bija 27 224 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 14 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Northcon Industries"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,71 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,62, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 838.47 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 674.31 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 72 060 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 44 400 EUR un VSAOI 75 460 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Ogres novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026