SIA "Premium CR" (reģ. Nr. 50203497661) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-07-24. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 147 415 EUR, zaudējumi 11 754 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 7,60 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings
| Reģistrācijas Nr. | 50203497661 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-07-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV07ZZZ50203497661 |
| Juridiskā adrese | Bukas iela 11, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 147 415 EUR | -11 754 EUR | 41 519 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.95 | 2.02 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.29 | 2.17 | 3.22 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.71 | 1.14 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.43 | 0.59 | 2 |
| 2024 | -4.48 | 0.59 | 1.50 | 2 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 147 415 EUR |
| Personāla izmaksas | 8 659 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 754 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -11 754 EUR |
| Pozīcija | 2024 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 41 519 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 38 551 EUR |
| Pašu kapitāls | -8 954 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 072 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 45 401 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,60 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,19 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-7,97 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-28,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
131,27 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-5,64 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,55 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-32,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,98 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Premium CR" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "TRANSPORENT" | 30 411 329 | 1 068 734 | 3,5 % | 26 | 1 169 667 | 3 460 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Mobility Latvija" | 27 057 059 | 4 953 209 | 18,3 % | 27 | 1 002 113 | 3 371 (2026 Q3) |
| 3 | Autolux Latvia SIA | 22 575 980 | 827 539 | 3,7 % | 11 | 2 052 362 | 2 589 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "CityBee Latvija" | 18 680 579 | 456 444 | 2,4 % | 24 | 778 357 | 1 917 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Pilna Servisa Līzings" | 15 890 318 | 443 803 | 2,8 % | 31 | 512 591 | 2 689 (2026 Q3) |
| 6 | "ALD Automotive" SIA | 15 859 243 | 1 452 473 | 9,2 % | 25 | 634 370 | 3 568 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "AlphaLane" | 9 145 494 | 504 496 | 5,5 % | 11 | 831 409 | 2 342 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "IDEAL SERVICES" | 8 533 574 | 2 241 | 0,0 % | 21 | 406 361 | 2 825 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Favorit Rent" | 7 808 067 | 222 615 | 2,9 % | 12 | 650 672 | 1 802 (2026 Q3) |
| 10 | Mobire Latvija SIA | 6 840 580 | 391 384 | 5,7 % | 15 | 456 039 | 3 481 (2026 Q3) |
| 151 | SIA Premium CR (šis uzņēmums) | 147 415 | -11 754 | -8,0 % | 2 | 73 708 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203497661 | LV07ZZZ50203497661 | SIA Premium CR | SIA | Premium CR | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-07-24 | NULL | Rīga, Bukas iela 11 | 1058 | 101868636 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12346759 | 50203497661 | 2023-06-06 | 2023-07-24 14:15:29 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92909730 | 50203497661 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-07-24 | 2023-07-24 20:40:59 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2089982 | 34839537 | 50203497661 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-07-24 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-10-10 19:00:41.036 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2089982 | 34839537 | 147415 | 0 | 0 | 0 | 144904 | 8659 | 290 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11754 | 0 | -11754 | NULL | 0 | -11754 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2089982 | 34839537 | 1692 | 0 | 4341 | 32518 | 38551 | 0 | 2968 | 0 | 2968 | 41519 | NULL | 5072 | 45401 | 0 | -8954 | 41519 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203497661 | SIA Premium CR | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7711 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | -4.48 | 0.59 | 1.50 | 2 |
| 50203497661 | SIA Premium CR | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7711 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203497661 | SIA Premium CR | ir | 04.04.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203497661 | SIA Premium CR | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Bukas iela 11, Rīga, LV-1058.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 147 415 EUR, un zaudējumi bija 11 754 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 7,60 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,19.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 2,98, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026