SIA "AM ProLevel" (reģ. Nr. 50203524851) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-11-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 275 317 EUR, peļņa 10 334 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,83 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 50203524851 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-11-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV70ZZZ50203524851 |
| Juridiskā adrese | Ziedu iela 6 - 1, Priekuļi, Priekuļu pag., Cēsu nov., LV-4126 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 275 317 EUR | 10 334 EUR | 22 834 EUR | 2 |
| 2024 | 145 968 EUR | 3 079 EUR | 18 081 EUR | 2 |
| 2023 | 13 145 EUR | 5 431 EUR | 7 433 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.08 | 0.13 | 0.33 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 7.27 | 3.95 | 3.08 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.41 | 1.07 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.10 | 0.54 | 1.22 | 2 |
| 2024 | 1.60 | 0.37 | 1.23 | 2 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 107.56 | ~ 96.26 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 275 317 EUR | 145 968 EUR | 13 145 EUR |
| Personāla izmaksas | 78 543 EUR | 39 732 EUR | 3 000 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 334 EUR | 3 079 EUR | 5 431 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 10 334 EUR | 3 079 EUR | 5 431 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 22 834 EUR | 18 081 EUR | 7 433 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 334 EUR | 3 081 EUR | 7 433 EUR |
| Pašu kapitāls | 10 336 EUR | 3 081 EUR | 7 433 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 498 EUR | 15 000 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,83 | 0,21 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,83 | 0,21 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,75 % | 2,11 % | 41,32 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
45,26 % | 17,03 % | 73,07 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,98 % | 99,94 % | 73,07 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,21 | 4,87 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
12,06 | 8,07 | 1,77 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
99,98 % | 99,94 % | 73,07 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
14,10 | 8,34 | 5,60 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AM ProLevel" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 857 | SIA "AM ProLevel" (šis uzņēmums) | 275 317 | 10 334 | 3,8 % | 3 | 91 772 | 108 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203524851 | LV70ZZZ50203524851 | SIA "AM ProLevel" | SIA | AM ProLevel | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-11-29 | NULL | Cēsu nov., Priekuļu pag., Priekuļi, Ziedu iela 6 - 1 | 4126 | 115653088 | 100016487 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12584191 | 50203524851 | 2023-11-14 | 2023-11-29 13:04:02 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92918418 | 50203524851 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2 | EUR | 2023-11-29 | 2023-11-29 12:59:54 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2337969 | 35503848 | 50203524851 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-03 17:06:46.731 |
| 1843755 | 33286768 | 50203524851 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-11-29 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-04 22:06:19.008 |
| 2076834 | 34578497 | 50203524851 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-20 19:01:02.885 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1843755 | 33286768 | 13145 | 0 | 0 | 0 | 4714 | 3000 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5431 | 0 | 5431 | NULL | 0 | 5431 |
| 2076834 | 34578497 | 145968 | 0 | 0 | 0 | 91157 | 39732 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3079 | 0 | 3079 | NULL | 0 | 3079 |
| 2337969 | 35503848 | 275317 | 0 | 0 | 0 | 173600 | 78543 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12840 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10334 | 0 | 10334 | NULL | 0 | 10334 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1843755 | 33286768 | 5431 | 2 | 2000 | 0 | 7433 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7433 | NULL | 0 | 0 | 0 | 7433 | 7433 |
| 2076834 | 34578497 | 3079 | 2 | 0 | 0 | 3081 | 0 | 15000 | 0 | 15000 | 18081 | NULL | 15000 | 0 | 0 | 3081 | 18081 |
| 2337969 | 35503848 | 10334 | 0 | 0 | 0 | 10334 | 0 | 12500 | 0 | 12500 | 22834 | NULL | 12498 | 0 | 0 | 10336 | 22834 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91402254 | 50203524851 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2026-08-31 | 36364/089/2026-NOS | NULL | NULL | Zvērināta tiesu izpildītāja |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203524851 | SIA "AM ProLevel" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 026500 | Priekuļu pag. | 1.60 | 0.37 | 1.23 | 2 |
| 50203524851 | SIA "AM ProLevel" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 026500 | Priekuļu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203524851 | SIA "AM ProLevel" | ir | 04.11.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203524851 | SIA "AM ProLevel" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ziedu iela 6 - 1, Priekuļi, Priekuļu pag., Cēsu nov., LV-4126.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 275 317 EUR, un peļņa bija 10 334 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,83 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,83.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 14,10, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 600 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 370 EUR un VSAOI 1 230 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026