SIA "Reverse Health" (reģ. Nr. 50203535821) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 67 632 176 EUR, peļņa 3 277 991 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,59 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citas satura izplatīšanas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 50203535821 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-01-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV21ZZZ50203535821 |
| Juridiskā adrese | Malduguņu iela 4, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67 632 176 EUR | 3 277 991 EUR | 5 559 706 EUR | 4 |
| 2024 | 433 358 EUR | 63 171 EUR | 87 211 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 342.11 | 24.01 | 38.09 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 49.95 | 19.55 | 30.39 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 410.97 | 21.19 | 29.77 | 4 |
| 2024 | 78.93 | 1.17 | 1.91 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 9 311.14 | ~ 6 348.68 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7 428.86 | ~ 5 093.63 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7 277.31 | ~ 4 982.38 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 67 632 176 EUR | 433 358 EUR |
| Bruto peļņa | 5 735 166 EUR | 76 883 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 014 820 EUR | 63 171 EUR |
| UIN nodoklis | 360 000 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 277 991 EUR | 63 171 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 559 706 EUR | 87 211 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 625 602 EUR | 87 211 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 280 791 EUR | 65 971 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 278 915 EUR | 21 240 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,59 | 4,11 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,59 | 4,11 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,85 % | 14,58 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
58,96 % | 72,43 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,91 % | 95,76 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,69 | 0,32 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
12,16 | 4,97 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
152,85 % | 95,76 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
16,22 | 9,70 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Reverse Health" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Reverse Health SIA (šis uzņēmums) | 67 632 176 | 3 277 991 | 4,8 % | 4 | 16 908 044 | 9 311 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "LSK Studios" | 10 179 565 | -112 880 | -1,1 % | 171 | 59 530 | 1 257 (2026 Q2) |
| 3 | Breakpoint SIA | 769 221 | 1 206 | 0,2 % | 6 | 128 204 | 2 642 (2026 Q2) |
| 4 | ReverseGoods SIA | 474 321 | -391 385 | -82,5 % | 1 | 474 321 | *** |
| 5 | SIA "WWL Homes" | 463 562 | 142 673 | 30,8 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "Media Support" | 275 832 | 21 408 | 7,8 % | 4 | 68 958 | 1 633 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Baltic media solution" | 249 464 | 33 286 | 13,3 % | 2 | 124 732 | *** |
| 8 | Workshoes SIA | 201 690 | -13 379 | -6,6 % | 3 | 67 230 | 1 043 (2026 Q2) |
| 9 | SIA Easesence | 65 941 | 39 834 | 60,4 % | 1 | 65 941 | *** |
| 10 | SIA LITZ ENTERPRISES | 59 844 | -59 859 | -100,0 % | 1 | 59 844 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203535821 | LV21ZZZ50203535821 | Reverse Health SIA | NULL | Reverse Health | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-01-29 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Malduguņu iela 4 | 2167 | 106267641 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12689744 | 50203535821 | 2024-01-25 | 2024-01-29 09:54:42 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92922077 | 50203535821 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-01-29 | 2024-01-29 09:41:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2048300 | 34479399 | 50203535821 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-29 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-02 17:02:39.948 |
| 2351818 | 35624284 | 50203535821 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-07-31 17:01:29.042 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2048300 | 34479399 | 433358 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 356475 | 76883 | 0 | 11636 | 64 | 2140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 63171 | 0 | 63171 | NULL | 0 | 63171 |
| 2351818 | 35624284 | 67632176 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 61897010 | 5735166 | 0 | 365634 | 0 | 370340 | 0 | 0 | 15628 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5014820 | 360000 | 4654820 | NULL | 1376829 | 3277991 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2048300 | 34479399 | 47953 | 0 | 39258 | 0 | 87211 | 0 | 0 | 0 | 0 | 87211 | NULL | 21240 | 0 | 0 | 65971 | 87211 |
| 2351818 | 35624284 | 313266 | 0 | 3312336 | 0 | 3625602 | 1930522 | 3582 | 0 | 1934104 | 5559706 | NULL | 2278915 | 0 | 0 | 3280791 | 5559706 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2351818 | 35624284 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5014820 | 5031026 | 3984367 | 0 | -360000 | NULL | 3624367 | 0 | 0 | -4160 | 0 | -1914894 | 0 | 0 | 0 | -1919054 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1440000 | -1440000 | 0 | 265313 | 47953 | 313266 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203535821 | Reverse Health SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6039 | 039200 | Mārupe | 78.93 | 1.17 | 1.91 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203535821 | Reverse Health SIA | ir | 29.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203535821 | Reverse Health SIA | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Malduguņu iela 4, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 67 632 176 EUR, un peļņa bija 3 277 991 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 16,22, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 78 930 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 170 EUR un VSAOI 1 910 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas satura izplatīšanas darbības.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026