SIA "C3 Construction" (reģ. Nr. 53603085411) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-01-10. Jaunākais gada pārskats (2019): apgrozījums 34 953 EUR, peļņa 306 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,03 (2021). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 53603085411 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-01-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV48ZZZ53603085411 |
| Juridiskā adrese | "Skujas 1" - 2, Ūlupji, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2118 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 34 953 EUR | 306 EUR | 8 955 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 34 953 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 7 827 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 EUR | 0 EUR | 306 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 306 EUR |
| Pozīcija | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 9 649 EUR | 9 649 EUR | 8 955 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 649 EUR | 9 649 EUR | 8 955 EUR |
| Pašu kapitāls | 316 EUR | 316 EUR | 316 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 333 EUR | 9 333 EUR | 8 639 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,03 | 1,03 | 1,04 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,03 | 1,03 | 1,04 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | 0,88 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,00 % | 0,00 % | 3,42 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,00 % | 0,00 % | 96,84 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
29,53 | 29,53 | 27,34 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 3,90 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,00 % | 0,00 % | 96,84 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,07 | 0,07 | 4,07 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "C3 Construction" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2021. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 2212 | SIA C3 Construction (šis uzņēmums) | 0 | 0 | — | 1 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53603085411 | LV48ZZZ53603085411 | SIA C3 Construction | SIA | C3 Construction | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-01-10 | NULL | Ropažu nov., Ropažu pag., Ūlupji, "Skujas 1" - 2 | 2118 | 118151411 | 100016784 | 0 | 0808400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8385496 | 53603085411 | 2018-12-21 | 2019-01-08 16:07:14 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900324357 | 53603085411 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2025-04-22 | Valsts ieņēmumu dienesta 14.04.2025. lēmums Nr.32.1/17.22.1/13861 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 53603085411 | SIA C3 Construction | 06.04.2022 | 13.04.2022 | 20.04.2022 | 21.04.2022 |
| 53603085411 | SIA C3 Construction | 14.04.2025 | 23.04.2025 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92677798 | 53603085411 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2019-01-10 | 2019-01-10 14:33:21 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099686 | 23302316 | 53603085411 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-10 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-22 04:22:52.58 |
| 1334505 | 30831346 | 53603085411 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-20 21:00:41.505 |
| 1431060 | 31658379 | 53603085411 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-10-07 17:03:48.843 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099686 | 23302316 | 34953 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27126 | 7827 | 5272 | 168 | 919 | 3000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 306 | 0 | 306 | NULL | 0 | 306 |
| 1334505 | 30831346 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1431060 | 31658379 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099686 | 23302316 | 583 | 0 | 8372 | 0 | 8955 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8955 | NULL | 8639 | 0 | 0 | 316 | 8955 |
| 1334505 | 30831346 | 583 | 0 | 9066 | 0 | 9649 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9649 | NULL | 9333 | 0 | 0 | 316 | 9649 |
| 1431060 | 31658379 | 583 | 0 | 9066 | 0 | 9649 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9649 | NULL | 9333 | 0 | 0 | 316 | 9649 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91370027 | 53603085411 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas | 2025-08-01 | 19758/083/2025-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
| 91360982 | 53603085411 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2025-04-22 | 32.1/17.22.1/13861 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91335277 | 53603085411 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2024-04-30 | 06487/083/2024-NOS | NULL | NULL | Zvērināts tiesu izpildītājs |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53603085411 | SIA C3 Construction | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 044410 | Ropažu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 53603085411 | SIA C3 Construction | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 044410 | Ropažu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 53603085411 | SIA C3 Construction | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 044410 | Ropažu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 53603085411 | SIA C3 Construction | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Skujas 1" - 2, Ūlupji, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2118.
2019. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 34 953 EUR, un peļņa bija 306 EUR.
2019. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2021. gadā bija 1,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2021. gadā bija 0,07, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026