SIA "Amberwave Trading" (reģ. Nr. 54103138881) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-24. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 159 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,53 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
| Reģistrācijas Nr. | 54103138881 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-01-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV35ZZZ54103138881 |
| Juridiskā adrese | Gaujas iela 43 - 3, Rīga, LV-1026 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 EUR | -159 EUR | 900 EUR | 0 |
| 2022 | 35 676 EUR | -905 EUR | 3 302 EUR | 2 |
| 2021 | 5 563 EUR | 258 EUR | 1 547 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1.30 | 0.89 | 0.41 | 0 |
| 2022 | 3.00 | 0.74 | 2.20 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 35 676 EUR | 5 563 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 20 284 EUR | 4 812 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -159 EUR | -905 EUR | 308 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -159 EUR | -905 EUR | 258 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 900 EUR | 3 302 EUR | 1 547 EUR | 5 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 900 EUR | 3 302 EUR | 1 547 EUR | 5 EUR |
| Pašu kapitāls | -801 EUR | -642 EUR | 263 EUR | 5 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 701 EUR | 3 944 EUR | 1 284 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,53 | 0,84 | 1,20 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,53 | 0,84 | 1,20 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -2,54 % | 4,64 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-17,67 % | -27,41 % | 16,68 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
19,85 % | 140,97 % | 98,10 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,12 | -6,14 | 4,88 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-1,56 | — | 309,00 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 10,80 | 3,60 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
12,11 % | 140,97 % | 117,49 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-1,92 | 9,56 | 4,56 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Amberwave Trading" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SL BŪVE" | 4 958 280 | 11 708 | 0,2 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "BAMAKO" | 1 115 705 | 88 589 | 7,9 % | 15 | 74 380 | 1 003 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Delta Motors" | 769 760 | -166 457 | -21,6 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Miks BUS" | 699 818 | 59 274 | 8,5 % | 14 | 49 987 | 800 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "VARU AIZVEST LV" | 627 008 | 121 247 | 19,3 % | 9 | 69 668 | 1 269 (2026 Q3) |
| 6 | Star Express, SIA | 436 494 | -12 879 | -3,0 % | 1 | 436 494 | *** |
| 7 | Capital Travel SIA | 240 888 | -9 646 | -4,0 % | 4 | 60 222 | — |
| 8 | SIA "Auto Taxi" | 180 823 | 50 894 | 28,1 % | 0 | — | — |
| 9 | SIA "Alps Drivers" | 166 283 | 3 089 | 1,9 % | 2 | 83 142 | *** |
| 10 | SIA "UPES PROJEKTS" | 145 619 | 7 799 | 5,4 % | 4 | 36 405 | 134 (2026 Q3) |
| 1448 | Amberwave Trading SIA (šis uzņēmums) | 0 | -159 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103138881 | LV35ZZZ54103138881 | Amberwave Trading SIA | NULL | Amberwave Trading | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-01-24 | NULL | Rīga, Gaujas iela 43 - 3 | 1026 | 112211677 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9454151 | 54103138881 | 2019-12-23 | 2020-01-24 14:18:09 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 54103138881 | 2025-04-01 | SIA "Up Transit" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92732933 | 54103138881 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5 | EUR | 2020-01-24 | 2020-01-24 14:18:37 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1285353 | 29753077 | 54103138881 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-24 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-08-20 15:01:23.475 |
| 1421321 | 31429378 | 54103138881 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-12 21:00:38.053 |
| 1947742 | 33940812 | 54103138881 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-12-09 03:00:06.552 |
| 1947736 | 33940800 | 54103138881 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-12-09 03:00:02.874 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1285353 | 29753077 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1421321 | 31429378 | 5563 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 751 | 4812 | 4065 | 336 | 0 | 102 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | 308 | 50 | 258 | NULL | 0 | 258 |
| 1947736 | 33940800 | 35676 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15392 | 20284 | 21725 | 3757 | 4293 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -905 | 0 | -905 | NULL | 0 | -905 |
| 1947742 | 33940812 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 9 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 | NULL | NULL | -159 | 0 | -159 | NULL | 0 | -159 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1285353 | 29753077 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | NULL | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 |
| 1421321 | 31429378 | 25 | 0 | 1522 | 0 | 1547 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1547 | NULL | 1284 | 0 | 0 | 263 | 1547 |
| 1947736 | 33940800 | 111 | 0 | 3191 | 0 | 3302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3302 | NULL | 3944 | 0 | 0 | -642 | 3302 |
| 1947742 | 33940812 | 119 | 0 | 781 | 0 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | NULL | 1701 | 0 | 0 | -801 | 900 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103138881 | Amberwave Trading SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4933 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 54103138881 | Amberwave Trading SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 1.30 | 0.89 | 0.41 | 0 |
| 54103138881 | Amberwave Trading SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 3.00 | 0.74 | 2.20 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103138881 | Amberwave Trading SIA | nav | 12.06.2025 | nav | nav | 07.10.2026 |
| 54103138881 | Amberwave Trading SIA | nav | 25.02.2025 | nav | nav | 29.05.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 54103138881 | Amberwave Trading SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gaujas iela 43 - 3, Rīga, LV-1026.
2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 159 EUR.
2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Up Transit"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 0,53 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,53.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija -1,92, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 300 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 890 EUR un VSAOI 410 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026