SIA "I.N. Springs" (reģ. Nr. 40003555221) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2001-07-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 203 146 EUR, peļņa 10 769 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 1,98 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40003555221 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2001-07-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV92ZZZ40003555221 |
| Juridiskā adrese | Betona iela 22, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 203 146 EUR | 10 769 EUR | 36 630 EUR | 6 |
| 2024 | 198 570 EUR | 5 098 EUR | 20 745 EUR | 9 |
| 2023 | 158 484 EUR | 1 430 EUR | 20 379 EUR | 7 |
| 2022 | 152 974 EUR | 1 727 EUR | 17 283 EUR | 6 |
| 2021 | 131 619 EUR | -4 787 EUR | 13 969 EUR | 5 |
| 2020 | 120 351 EUR | -247 EUR | 18 042 EUR | 6 |
| 2019 | 135 282 EUR | 95 016 EUR | 17 370 EUR | 8 |
| 2018 | 165 213 EUR | 3 099 EUR | 36 434 EUR | 7 |
| 2017 | 179 438 EUR | 5 881 EUR | 40 070 EUR | 8 |
| 2016 | 186 254 EUR | 23 179 EUR | 32 747 EUR | 9 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 11.08 | 2.48 | 5.35 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 11.64 | 2.31 | 5.09 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 11.63 | 2.33 | 5.09 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 13.46 | 2.33 | 5.03 | 6 |
| 2024 | 51.54 | 12.01 | 22.47 | 6 |
| 2023 | 40.61 | 8.63 | 19.33 | 7 |
| 2022 | 33.75 | 8.04 | 16.31 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 046.25 | ~ 837.86 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 829.50 | ~ 693.34 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 829.50 | ~ 693.34 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 819.73 | ~ 676.62 |
| 2024 | 915.47 | ~ 723.52 |
| 2023 | 675.03 | ~ 569.86 |
| 2022 | 664.50 | ~ 529.33 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (22.47 * 1000) / 0.3409 ) / 6 / 12 = 915.47 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 915.47 * 0.105 = 96.12 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 340.20 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (915.47 - 96.12 - 340.20) * 0.2 ≈ 95.83 EUR
4. Neto alga: 915.47 - 96.12 - 95.83 = ~ 723.52 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 203 146 EUR | 198 570 EUR | 158 484 EUR | 152 974 EUR | 131 619 EUR |
| Bruto peļņa | 19 689 EUR | 16 641 EUR | 13 740 EUR | 13 427 EUR | 6 753 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 769 EUR | 5 098 EUR | 1 430 EUR | 1 727 EUR | -4 787 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 10 769 EUR | 5 098 EUR | 1 430 EUR | 1 727 EUR | -4 787 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 36 630 EUR | 20 745 EUR | 20 379 EUR | 17 283 EUR | 13 969 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 20 485 EUR | 9 636 EUR | 20 379 EUR | 17 283 EUR | 12 704 EUR |
| Pašu kapitāls | 26 271 EUR | 15 502 EUR | 10 404 EUR | 8 977 EUR | 7 250 EUR |
| Īstermiņa saistības | 10 359 EUR | 5 243 EUR | 9 975 EUR | 8 306 EUR | 6 719 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,98 | 1,84 | 2,04 | 2,08 | 1,89 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,94 | 1,74 | 1,99 | 2,02 | 1,84 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,30 % | 2,57 % | 0,90 % | 1,13 % | -3,64 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
29,40 % | 24,57 % | 7,02 % | 9,99 % | -34,27 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
40,99 % | 32,89 % | 13,74 % | 19,24 % | -66,03 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,39 | 0,34 | 0,96 | 0,93 | 0,93 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,55 | 9,57 | 7,78 | 8,85 | 9,42 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
40,99 % | 32,89 % | 13,74 % | 19,24 % | -66,03 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,32 | 12,34 | 9,22 | 10,41 | 9,54 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "I.N. Springs" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā 20 gadus un ir nostiprinājis savas tradīcijas.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 443 | SIA "I.N. Springs" (šis uzņēmums) | 203 146 | 10 769 | 5,3 % | 5 | 40 629 | 1 046 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003555221 | LV92ZZZ40003555221 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "I.N. Springs" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | I.N. Springs | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2001-07-24 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Dreiliņi, Betona iela 22 | 2130 | 105977023 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92367569 | 40003555221 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2840 | EUR | 2016-06-15 | 2016-06-15 14:00:14 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 821978 | 19896942 | 40003555221 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2020-11-06 15:31:09.645 |
| 950689 | 21522367 | 40003555221 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2020-11-13 16:19:36.874 |
| 99362 | 14907222 | 40003555221 | DokUGP2008v1 | NULL | 2011 | 2011-01-01 | 2011-12-31 | 10 | ONES | LVL | 2020-08-22 20:16:25.363 |
| 696248 | 16516818 | 40003555221 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2020-10-30 09:10:04.841 |
| 1098441 | 23299811 | 40003555221 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2020-11-22 03:07:30.365 |
| 1283349 | 29706022 | 40003555221 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2021-08-10 21:01:49.923 |
| 1935710 | 33666153 | 40003555221 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-07-19 19:02:00.84 |
| 2068956 | 34537343 | 40003555221 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2025-06-09 19:02:22.74 |
| 177387 | 15102257 | 40003555221 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-01-01 | 2012-12-31 | 7 | ONES | LVL | 2020-08-27 09:14:01.853 |
| 335047 | 15481929 | 40003555221 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 8 | ONES | LVL | 2020-09-05 15:17:31.756 |
| 404684 | 15663356 | 40003555221 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2020-09-09 17:40:53.77 |
| 536710 | 15965519 | 40003555221 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2020-09-17 09:15:21.114 |
| 1419877 | 31402147 | 40003555221 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2022-08-08 17:09:33.748 |
| 1768935 | 32650246 | 40003555221 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2023-07-21 19:08:18.106 |
| 2332355 | 35495554 | 40003555221 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:45:10.155 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1098441 | 23299811 | 135282 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 135808 | -526 | 0 | 29358 | 125000 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 95016 | 0 | 95016 | NULL | 0 | 95016 |
| 1283349 | 29706022 | 120351 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 112832 | 7519 | 0 | 7766 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -247 | 0 | -247 | NULL | 0 | -247 |
| 1419877 | 31402147 | 131619 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 124866 | 6753 | 0 | 11540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4787 | 0 | -4787 | NULL | 0 | -4787 |
| 1768935 | 32650246 | 152974 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 139547 | 13427 | 0 | 11700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1727 | 0 | 1727 | NULL | 0 | 1727 |
| 177387 | 15102257 | 96168 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 92025 | 4143 | 1264 | 2174 | 0 | 527 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 178 | 0 | NULL | 0 | NULL | 178 |
| 1935710 | 33666153 | 158484 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 144744 | 13740 | 0 | 12310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1430 | 0 | 1430 | NULL | 0 | 1430 |
| 2068956 | 34537343 | 198570 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 181929 | 16641 | 0 | 11543 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5098 | 0 | 5098 | NULL | 0 | 5098 |
| 2332355 | 35495554 | 203146 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 183457 | 19689 | 0 | 12226 | 3306 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10769 | 0 | 10769 | NULL | 0 | 10769 |
| 335047 | 15481929 | 100353 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 83566 | 16787 | 0 | 13499 | 0 | 131 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3151 | 0 | NULL | 0 | NULL | 3151 |
| 404684 | 15663356 | 140164 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 132636 | 7528 | 0 | 5925 | 156 | 3619 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -1863 | 0 | NULL | 0 | 0 | -1863 |
| 536710 | 15965519 | 173383 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 153826 | 19557 | 0 | 8824 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10733 | 0 | NULL | 0 | 0 | 10733 |
| 696248 | 16516818 | 186254 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 137463 | 48791 | 0 | 10642 | 3116 | 18086 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23179 | 0 | 23179 | NULL | 0 | 23179 |
| 821978 | 19896942 | 179438 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 152184 | 27254 | 0 | 17698 | 0 | 1995 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7561 | 1680 | 5881 | NULL | 0 | 5881 |
| 950689 | 21522367 | 165213 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 152093 | 13120 | 0 | 9020 | 0 | 1001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3099 | 0 | 3099 | NULL | 0 | 3099 |
| 99362 | 14907222 | 96116 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 97417 | -1301 | 3911 | 1786 | 317 | 272 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6952 | 0 | NULL | 0 | NULL | -6952 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1098441 | 23299811 | 10182 | 0 | 3936 | 342 | 14460 | 0 | 2910 | 0 | 2910 | 17370 | NULL | 5086 | 0 | 0 | 12284 | 17370 |
| 1283349 | 29706022 | 11051 | 0 | 4629 | 342 | 16022 | 0 | 2020 | 0 | 2020 | 18042 | NULL | 6005 | 0 | 0 | 12037 | 18042 |
| 1419877 | 31402147 | 8129 | 0 | 4233 | 342 | 12704 | 0 | 1265 | 0 | 1265 | 13969 | NULL | 6719 | 0 | 0 | 7250 | 13969 |
| 1768935 | 32650246 | 11979 | 0 | 4804 | 500 | 17283 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17283 | NULL | 8306 | 0 | 0 | 8977 | 17283 |
| 177387 | 15102257 | 4147 | 0 | 4157 | 820 | 9124 | 0 | 8732 | 0 | 8732 | 17856 | NULL | 1788 | 106197 | 0 | -90129 | 17856 |
| 1935710 | 33666153 | 12610 | 0 | 7269 | 500 | 20379 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20379 | NULL | 9975 | 0 | 0 | 10404 | 20379 |
| 2068956 | 34537343 | 3681 | 0 | 5455 | 500 | 9636 | 0 | 11109 | 0 | 11109 | 20745 | NULL | 5243 | 0 | 0 | 15502 | 20745 |
| 2332355 | 35495554 | 16496 | 0 | 3639 | 350 | 20485 | 0 | 16145 | 0 | 16145 | 36630 | NULL | 10359 | 0 | 0 | 26271 | 36630 |
| 335047 | 15481929 | 1633 | 0 | 6718 | 884 | 9235 | 0 | 8788 | 0 | 8788 | 18023 | NULL | 1804 | 103197 | 0 | -86978 | 18023 |
| 404684 | 15663356 | 4470 | 0 | 10463 | 342 | 15275 | 0 | 10717 | 0 | 10717 | 25992 | NULL | 4780 | 146836 | 0 | -125624 | 25992 |
| 536710 | 15965519 | 21715 | 0 | 7682 | 342 | 29739 | 0 | 22701 | 0 | 22701 | 52440 | NULL | 5495 | 161836 | 0 | -114891 | 52440 |
| 696248 | 16516818 | 11540 | 0 | 7751 | 342 | 19633 | 0 | 13114 | 0 | 13114 | 32747 | NULL | 8623 | 115836 | 0 | -91712 | 32747 |
| 821978 | 19896942 | 850 | 0 | 12311 | 342 | 13503 | 0 | 26567 | 0 | 26567 | 40070 | NULL | 125901 | 0 | 0 | -85831 | 40070 |
| 950689 | 21522367 | 1947 | 0 | 7344 | 342 | 9633 | 0 | 26801 | 0 | 26801 | 36434 | NULL | 119166 | 0 | 0 | -82732 | 36434 |
| 99362 | 14907222 | 2417 | 0 | 7821 | 0 | 10238 | 0 | 22232 | 0 | 22232 | 32470 | NULL | 2580 | 120197 | 0 | -90307 | 32470 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 177387 | 15102257 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 812 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1730 | 2417 | 4147 |
| 99362 | 14907222 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -6952 | 6717 | 3236 | 0 | 0 | 0 | 3236 | 0 | 0 | 5627 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -5626 | 0 | 1157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1157 | 0 | -1233 | 3650 | 2417 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003555221 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "I.N. Springs" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 044420 | Stopiņu pag. | 51.54 | 12.01 | 22.47 | 6 |
| 40003555221 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "I.N. Springs" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 044420 | Stopiņu pag. | 40.61 | 8.63 | 19.33 | 7 |
| 40003555221 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "I.N. Springs" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 044420 | Stopiņu pag. | 33.75 | 8.04 | 16.31 | 6 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003555221 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "I.N. Springs" | ir | 20.08.2001 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40003555221 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "I.N. Springs" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Betona iela 22, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 203 146 EUR, un peļņa bija 10 769 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,98 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,94.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,32, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 915.47 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 723.52 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 51 540 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 12 010 EUR un VSAOI 22 470 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026