Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "GK RIEPAS 2"

SIA "GK RIEPAS 2" (reģ. Nr. 40203285635) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-01-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 139 620 EUR, peļņa 27 330 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,19 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope

Reģistrācijas Nr.40203285635
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-01-15
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV25ZZZ40203285635
Juridiskā adrese "Zemītes" - 2, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2135

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 139 620 EUR 27 330 EUR 71 115 EUR 3
2024 80 532 EUR -28 189 EUR 95 599 EUR 3
2023 107 189 EUR -9 886 EUR 42 850 EUR 3
2022 97 807 EUR -14 224 EUR 41 796 EUR 3
2021 78 405 EUR -12 936 EUR 4 721 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 5.77 0.35 3.13 3
2026. gada 2. ceturksnis 1.2 0.13 0.83 3
2026. gada 1. ceturksnis 8.62 0.48 3.62 3
2025. gada 4. ceturksnis 5.10 0.18 1.69 3
2024 -0.20 0.52 6.34 3
2023 8.74 0.37 3.86 3
2022 1.01 -0.05 3.77 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 1 020.18 ~ 820.48
2026. gada 2. ceturksnis 270.53 ~ 242.12
2026. gada 1. ceturksnis 1 179.88 ~ 926.97
2025. gada 4. ceturksnis 550.83 ~ 492.99
2024 516.61 ~ 462.36
2023 314.53 ~ 281.50
2022 307.19 ~ 274.94

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (6.34 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 516.61 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 516.61 * 0.105 = 54.24 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 493.61 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (516.61 - 54.24 - 493.61) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 516.61 - 54.24 - 0.00 = ~ 462.36 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 139 620 EUR 80 532 EUR 107 189 EUR 97 807 EUR 78 405 EUR
Bruto peļņa 65 186 EUR 20 126 EUR 29 551 EUR 19 846 EUR 7 613 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 27 330 EUR -28 189 EUR -9 886 EUR -14 224 EUR -12 936 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 27 330 EUR -28 189 EUR -9 886 EUR -14 224 EUR -12 936 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 71 115 EUR 95 599 EUR 42 850 EUR 41 796 EUR 4 721 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 56 733 EUR 78 581 EUR 13 959 EUR 16 373 EUR 4 721 EUR
Pašu kapitāls -35 105 EUR -62 435 EUR -34 246 EUR -24 360 EUR -10 136 EUR
Īstermiņa saistības 47 720 EUR 99 534 EUR 77 096 EUR 66 156 EUR 14 857 EUR
Ilgtermiņa saistības 58 500 EUR 58 500 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,19 0,79 0,18 0,25 0,32
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,16 0,21 0,12 0,17 0,15
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
19,57 % -35,00 % -9,22 % -14,54 % -16,50 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
38,43 % -29,49 % -23,07 % -34,03 % -274,01 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-77,85 % 45,15 % 28,87 % 58,39 % 127,62 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-3,03 -2,53 -2,25 -2,72 -1,47
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,96 0,84 2,50 2,34 16,61
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
116,82 % 716,37 % 28,87 % 58,39 % 127,62 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,69 -0,95 -0,14 -0,22 4,42

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "GK RIEPAS 2" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9531)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2898 uzņēmumi 622. vieta pēc apgrozījuma 180. vieta pēc peļņas Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "ZK 9"13 245 61870 7790,5 %14790 1062 628 (2026 Q3)
2SIA "Andre Motors"12 575 437472 3443,8 %21598 8302 826 (2026 Q3)
3SIA "Favorit West"9 057 06117 2780,2 %17532 7681 980 (2026 Q3)
4SIA "Avēnija VP"8 535 43244 6050,5 %18474 1911 048 (2026 Q3)
5SIA "AK12"5 844 818-47 388-0,8 %6787 2362 236 (2026 Q3)
6SIA "AUTOFAVORĪTS"5 591 387-161 436-2,9 %6586 0211 542 (2026 Q3)
7SIA "SD AUTOCENTRS"5 559 209177 7293,2 %24231 6341 424 (2026 Q3)
8SIA "TEHAUTO"5 212 68684 5561,6 %22236 9401 562 (2026 Q3)
9SIA "STUTTGART workshop"5 069 545135 8012,7 %23220 4151 951 (2026 Q3)
10"SG AUTOCENTRS" SIA4 937 742106 9702,2 %31 645 9141 382 (2026 Q3)
622SIA "GK RIEPAS 2" (šis uzņēmums)139 62027 33019,6 %346 5401 020 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "GK RIEPAS 2"
9531 Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203285635 LV25ZZZ40203285635 SIA "GK RIEPAS 2" SIA GK RIEPAS 2 NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-01-15 NULL Ropažu nov., Ropažu pag., "Zemītes" - 2 2135 118852142 100016784 0 0808400 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10338640 40203285635 2021-01-06 2021-01-15 13:21:58

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92782900 40203285635 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2021-01-15 2021-01-15 13:24:14

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1401617 31339656 40203285635 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-15 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-07-30 06:36:36.586
1457526 32211791 40203285635 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-03-20 19:01:23.212
1880065 33439864 40203285635 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-05-19 21:00:31.143
2070102 34539691 40203285635 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-06-10 03:04:45.228
2340020 35514806 40203285635 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 3 ONES EUR 2026-06-08 17:02:59.342

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1401617 31339656 78405 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 70792 7613 20549 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -12936 0 -12936 NULL 0 -12936
1457526 32211791 97807 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 77961 19846 34070 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -14224 0 -14224 NULL 0 -14224
1880065 33439864 107189 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 77638 29551 39437 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -9886 0 -9886 NULL 0 -9886
2070102 34539691 80532 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 60406 20126 48315 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -28189 0 -28189 NULL 0 -28189
2340020 35514806 139620 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 74434 65186 37856 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 27330 0 27330 NULL 0 27330

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1401617 31339656 1843 0 391 2487 4721 0 0 0 0 4721 NULL 14857 0 0 -10136 4721
1457526 32211791 947 0 10420 5006 16373 0 25423 0 25423 41796 NULL 66156 0 0 -24360 41796
1880065 33439864 2532 0 6525 4902 13959 0 28891 0 28891 42850 NULL 77096 0 0 -34246 42850
2070102 34539691 1936 0 18826 57819 78581 0 17018 0 17018 95599 NULL 99534 58500 0 -62435 95599
2340020 35514806 3342 0 4332 49059 56733 0 14382 0 14382 71115 NULL 47720 58500 0 -35105 71115

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203285635 SIA "GK RIEPAS 2" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9531 044410 Ropažu pag. -0.20 0.52 6.34 3
40203285635 SIA "GK RIEPAS 2" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4520 044410 Ropažu pag. 8.74 0.37 3.86 3
40203285635 SIA "GK RIEPAS 2" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4520 044410 Ropažu pag. 1.01 -0.05 3.77 3

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203285635 SIA "GK RIEPAS 2" ir 04.02.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203285635 SIA "GK RIEPAS 2" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "GK RIEPAS 2" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Zemītes" - 2, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2135.

Kāds bija SIA "GK RIEPAS 2" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 139 620 EUR, un peļņa bija 27 330 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "GK RIEPAS 2" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kāds ir SIA "GK RIEPAS 2" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,19 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,16.

Kāds ir SIA "GK RIEPAS 2" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,69, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "GK RIEPAS 2" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "GK RIEPAS 2"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 516.61 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 462.36 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Kāds ir SIA "GK RIEPAS 2" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "GK RIEPAS 2" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope — Ropažu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 622. no 2 898

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026