PS "SZMA & FABLEX" (reģ. Nr. 40103576060) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2012-08-14. Jaunākais gada pārskats (2014): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 40 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,00 (2012). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40103576060 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2012-08-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV83ZZZ40103576060 |
| Juridiskā adrese | Bērzaunes iela 7, Rīga, LV-1039 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 EUR | -40 EUR | 230 EUR | 1 |
| 2013 | 1 478 061 LVL | 413 LVL | 216 653 LVL | 2 |
| 2012 | 242 891 LVL | -413 LVL | 361 743 LVL | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 1 478 061 LVL | 242 891 LVL |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 LVL | 0 LVL |
| Peļņa pirms nodokļiem | -40 EUR | 413 LVL | -413 LVL |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 LVL | 0 LVL |
| Tīrā peļņa | -40 EUR | 413 LVL | -413 LVL |
| Pozīcija | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 230 EUR | 216 653 LVL | 361 743 LVL |
| Apgrozāmie līdzekļi | 230 EUR | 216 653 LVL | 361 743 LVL |
| Pašu kapitāls | -40 EUR | 0 LVL | -413 LVL |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 LVL | 362 156 LVL |
| Ilgtermiņa saistības | 270 EUR | 216 653 LVL | 0 LVL |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | — | 1,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | — | 1,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | 0,03 % | -0,17 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-17,39 % | 0,19 % | -0,11 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,00 % | — | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-6,75 | — | -876,89 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 6,82 | 0,67 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-17,39 % | 0,19 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,03 | 7,53 | 0,66 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "SZMA & FABLEX" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2014. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 2288 | PS "SZMA & FABLEX" (šis uzņēmums) | 0 | -40 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103576060 | LV83ZZZ40103576060 | Pilnsabiedrība "SZMA & FABLEX" | Pilnsabiedrība | SZMA & FABLEX | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2012-08-14 | NULL | Rīga, Bērzaunes iela 7 | 1039 | 103411918 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 2803411 | 40103576060 | 2012-08-02 | 2012-08-17 09:16:46 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900186722 | 40103576060 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2016-08-30 | Valsts ieņēmumu dienesta 23.08.2016. lēmums Nr.30.1-8.59.2/69179 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40103576060 | Pilnsabiedrība "SZMA & FABLEX" | 23.08.2016 | 03.09.2016 | NULL |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 194838 | 15157195 | 40103576060 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-08-14 | 2012-12-31 | 0 | ONES | LVL | 2020-08-28 08:28:55.27 |
| 422594 | 15700768 | 40103576060 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-10 18:02:33.463 |
| 289068 | 15386999 | 40103576060 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 2 | ONES | LVL | 2020-09-02 16:41:48.051 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 194838 | 15157195 | 242891 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 242891 | 0 | 0 | 413 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -413 | 0 | NULL | 0 | NULL | -413 |
| 289068 | 15386999 | 1478061 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1478061 | 0 | 0 | 0 | 413 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 413 | 0 | NULL | 0 | NULL | 413 |
| 422594 | 15700768 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -40 | 0 | NULL | 0 | 0 | -40 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 194838 | 15157195 | 144949 | 0 | 216794 | 0 | 361743 | 0 | 0 | 0 | 0 | 361743 | NULL | 362156 | 0 | 0 | -413 | 361743 |
| 289068 | 15386999 | 2173 | 0 | 214480 | 0 | 216653 | 0 | 0 | 0 | 0 | 216653 | NULL | 0 | 216653 | 0 | 0 | 216653 |
| 422594 | 15700768 | 3 | 0 | 227 | 0 | 230 | 0 | 0 | 0 | 0 | 230 | NULL | 0 | 270 | 0 | -40 | 230 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 194838 | 15157195 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -413 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 144949 | 0 | 144949 |
| 289068 | 15386999 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 413 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -142776 | 144949 | 2173 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103576060 | Pilnsabiedrība "SZMA & FABLEX" | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4100 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103576060 | Pilnsabiedrība "SZMA & FABLEX" | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103576060 | Pilnsabiedrība "SZMA & FABLEX" | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103576060 | Pilnsabiedrība "SZMA & FABLEX" | nav | 06.09.2012 | nav | nav | 04.04.2016 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103576060 | Pilnsabiedrība "SZMA & FABLEX" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Bērzaunes iela 7, Rīga, LV-1039.
2014. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 40 EUR.
2014. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2012. gadā bija 1,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2014. gadā bija -0,03, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026