SIA "SALE IT" (reģ. Nr. 40103770619) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-03-19. Jaunākais gada pārskats (2022): apgrozījums 1 700 EUR, peļņa 769 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2022). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40103770619 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2014-03-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV25ZZZ40103770619 |
| Juridiskā adrese | Ozolciema iela 42 k-1 - 23, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 1 700 EUR | 769 EUR | 15 EUR | 1 |
| 2021 | 25 000 EUR | -8 676 EUR | 1 693 EUR | 1 |
| 2020 | 31 535 EUR | 303 EUR | 18 092 EUR | 3 |
| 2019 | 23 400 EUR | 1 973 EUR | 14 933 EUR | 3 |
| 2018 | 24 725 EUR | -605 EUR | 2 291 EUR | 5 |
| 2017 | 30 400 EUR | 1 183 EUR | 3 122 EUR | 5 |
| 2016 | 40 900 EUR | -1 562 EUR | 3 507 EUR | 5 |
| 2015 | 47 675 EUR | 790 EUR | 5 432 EUR | 5 |
| 2014 | 37 650 EUR | 809 EUR | 4 604 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1.22 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 700 EUR | 25 000 EUR | 31 535 EUR | 23 400 EUR | 24 725 EUR |
| Bruto peļņa | 819 EUR | -2 426 EUR | 5 033 EUR | 6 240 EUR | 3 104 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 819 EUR | -2 426 EUR | 5 033 EUR | 5 483 EUR | 3 104 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 6 250 EUR | 4 730 EUR | 3 510 EUR | 3 709 EUR |
| Tīrā peļņa | 769 EUR | -8 676 EUR | 303 EUR | 1 973 EUR | -605 EUR |
| Pozīcija | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 15 EUR | 1 693 EUR | 18 092 EUR | 14 933 EUR | 2 291 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 15 EUR | 1 693 EUR | 18 092 EUR | 14 933 EUR | 2 291 EUR |
| Pašu kapitāls | -5 015 EUR | -5 784 EUR | 2 893 EUR | 2 590 EUR | 617 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 030 EUR | 7 477 EUR | 15 199 EUR | 12 343 EUR | 1 674 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,23 | 1,19 | 1,21 | 1,37 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,23 | 1,19 | 1,21 | 1,37 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
45,24 % | -34,70 % | 0,96 % | 8,43 % | -2,45 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5 126,67 % | -512,46 % | 1,67 % | 13,21 % | -26,41 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-15,33 % | 150,00 % | 10,47 % | 76,18 % | -98,06 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,29 | 5,25 | 4,77 | 2,71 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | 30,01 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
113,33 | 14,77 | 1,74 | 1,57 | 10,79 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-16,33 % | 41,94 % | 173,97 % | 219,00 % | 503,08 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-240,57 | 4,62 | 2,93 | 3,10 | 15,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SALE IT" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2022. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Evolution Latvia" | 134 711 671 | 8 337 458 | 6,2 % | 3 349 | 40 224 | 1 704 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Euro Live Technologies" | 71 632 889 | 3 405 813 | 4,8 % | 1 939 | 36 943 | 1 909 (2026 Q3) |
| 3 | "Reverse Group" SIA | 40 950 656 | 299 178 | 0,7 % | 2 | 20 475 328 | *** |
| 4 | WSoft SIA | 22 734 816 | 343 076 | 1,5 % | 870 | 26 132 | 1 553 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "JEFF" | 16 111 466 | -23 409 | -0,1 % | 38 | 423 986 | 3 997 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "United International" | 14 206 870 | 561 377 | 4,0 % | 3 | 4 735 623 | 473 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DELSKA Latvia" | 9 381 568 | -1 883 649 | -20,1 % | 60 | 156 359 | 4 186 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "1NCE Latvia" | 9 216 037 | 474 213 | 5,1 % | 63 | 146 286 | 5 219 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Corporate Systems" | 8 684 613 | 425 266 | 4,9 % | 4 | 2 171 153 | 1 577 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Latvijas Digitālās veselības centrs" | 7 819 215 | -1 560 545 | -20,0 % | 80 | 97 740 | 3 367 (2026 Q3) |
| 422 | SIA "SALE IT" (šis uzņēmums) | 1 700 | 769 | 45,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103770619 | LV25ZZZ40103770619 | SIA "SALE IT" | SIA | SALE IT | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2014-03-19 | NULL | Rīga, Ozolciema iela 42 k-1 - 23 | 1058 | 113602032 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3690445 | 40103770619 | 2014-03-14 | 2014-04-16 10:52:13 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92172871 | 40103770619 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2014-03-19 | 2014-03-19 13:37:51 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1417846 | 31391077 | 40103770619 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-05 23:01:17.61 |
| 1755227 | 32534608 | 40103770619 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-04 04:08:35.697 |
| 756211 | 19694202 | 40103770619 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-02 21:29:27.692 |
| 952839 | 21527205 | 40103770619 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-13 18:37:54.418 |
| 397704 | 15648666 | 40103770619 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-03-19 | 2014-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-09-09 10:13:43.762 |
| 476652 | 15809410 | 40103770619 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-09-13 20:17:27.109 |
| 637212 | 16297311 | 40103770619 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-10-26 21:25:22.556 |
| 1022500 | 22824163 | 40103770619 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-17 17:34:09.536 |
| 1196900 | 29096640 | 40103770619 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-04-12 16:05:47.111 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1022500 | 22824163 | 23400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17160 | 6240 | 0 | 568 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 189 | NULL | NULL | 5483 | 3510 | 1973 | NULL | 0 | 1973 |
| 1196900 | 29096640 | 31535 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26502 | 5033 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5033 | 4730 | 303 | NULL | 0 | 303 |
| 1417846 | 31391077 | 25000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27426 | -2426 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2426 | 6250 | -8676 | NULL | 0 | -8676 |
| 1755227 | 32534608 | 1700 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 881 | 819 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 819 | 50 | 769 | NULL | 0 | 769 |
| 397704 | 15648666 | 37650 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33452 | 4198 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4198 | 0 | NULL | 3389 | 0 | 809 |
| 476652 | 15809410 | 47675 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42594 | 5081 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5081 | 0 | NULL | 4291 | 0 | 790 |
| 637212 | 16297311 | 40900 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38781 | 2119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2119 | 3681 | -1562 | NULL | 0 | -1562 |
| 756211 | 19694202 | 30400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24867 | 5533 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5533 | 4350 | 1183 | NULL | 0 | 1183 |
| 952839 | 21527205 | 24725 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21621 | 3104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3104 | 3709 | -605 | NULL | 0 | -605 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1022500 | 22824163 | 883 | 0 | 14050 | 0 | 14933 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14933 | NULL | 12343 | 0 | 0 | 2590 | 14933 |
| 1196900 | 29096640 | 6442 | 0 | 11650 | 0 | 18092 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18092 | NULL | 15199 | 0 | 0 | 2893 | 18092 |
| 1417846 | 31391077 | 43 | 0 | 1650 | 0 | 1693 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1693 | NULL | 7477 | 0 | 0 | -5784 | 1693 |
| 1755227 | 32534608 | 15 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | NULL | 5030 | 0 | 0 | -5015 | 15 |
| 397704 | 15648666 | 629 | 0 | 3975 | 0 | 4604 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4604 | NULL | 3794 | 0 | 0 | 810 | 4604 |
| 476652 | 15809410 | 1457 | 0 | 3975 | 0 | 5432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5432 | NULL | 3832 | 0 | 0 | 1600 | 5432 |
| 637212 | 16297311 | 1082 | 0 | 2425 | 0 | 3507 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3507 | NULL | 3468 | 0 | 0 | 39 | 3507 |
| 756211 | 19694202 | 670 | 0 | 2452 | 0 | 3122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3122 | NULL | 1900 | 0 | 0 | 1222 | 3122 |
| 952839 | 21527205 | 916 | 0 | 1375 | 0 | 2291 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2291 | NULL | 1674 | 0 | 0 | 617 | 2291 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103770619 | SIA "SALE IT" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6310 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103770619 | SIA "SALE IT" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 1.22 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40103770619 | SIA "SALE IT" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103770619 | SIA "SALE IT" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ozolciema iela 42 k-1 - 23, Rīga, LV-1058.
2022. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 700 EUR, un peļņa bija 769 EUR.
2022. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2022. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2022. gadā bija -240,57, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 220 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026