SIA "SP FOODS" (reģ. Nr. 40103995718) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-05-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 024 268 EUR, peļņa 183 478 EUR, darbinieku skaits: 22. Kopējais likviditātes koeficients: 1,93 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu pārtikas produktu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40103995718 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-05-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV81ZZZ40103995718 |
| Juridiskā adrese | Vites iela 4, Mālpils, Mālpils pag., Siguldas nov., LV-2152 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 024 268 EUR | 183 478 EUR | 981 325 EUR | 22 |
| 2024 | 2 821 091 EUR | 206 913 EUR | 894 725 EUR | 18 |
| 2023 | 2 163 856 EUR | 40 722 EUR | 613 374 EUR | 13 |
| 2022 | 2 117 041 EUR | 34 014 EUR | 542 196 EUR | 13 |
| 2021 | 1 951 728 EUR | 93 434 EUR | 484 160 EUR | 14 |
| 2020 | 1 235 162 EUR | 38 910 EUR | 341 077 EUR | 12 |
| 2019 | 1 173 608 EUR | 127 877 EUR | 322 081 EUR | 14 |
| 2018 | 1 104 177 EUR | 77 571 EUR | 315 604 EUR | 14 |
| 2017 | 984 736 EUR | 84 740 EUR | 194 119 EUR | 14 |
| 2016 | 167 243 EUR | 12 942 EUR | 108 315 EUR | 10 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 149.47 | 23.87 | 47.86 | 21 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 154.34 | 24.69 | 45.77 | 23 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 147.97 | 24.10 | 44.87 | 21 |
| 2024 | 495.10 | 75.47 | 139.51 | 18 |
| 2023 | 390.23 | 50.74 | 97.88 | 16 |
| 2022 | 333.82 | 61.65 | 114.11 | 13 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 228.46 | ~ 1 626.13 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 945.83 | ~ 1 437.68 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 089.24 | ~ 1 523.10 |
| 2024 | 1 894.63 | ~ 1 355.69 |
| 2023 | 1 495.43 | ~ 1 094.15 |
| 2022 | 2 145.72 | ~ 1 528.73 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (139.51 * 1000) / 0.3409 ) / 18 / 12 = 1 894.63 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 894.63 * 0.105 = 198.94 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.05%): (1 894.63 - 198.94 - 0.00) * 0.2005 ≈ 340.00 EUR
4. Neto alga: 1 894.63 - 198.94 - 340.00 = ~ 1 355.69 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 024 268 EUR | 2 821 091 EUR | 2 163 856 EUR | 2 117 041 EUR | 1 951 728 EUR |
| Bruto peļņa | 356 261 EUR | 363 512 EUR | 170 106 EUR | 115 461 EUR | 169 927 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 209 045 EUR | 217 139 EUR | 40 768 EUR | 41 866 EUR | 93 460 EUR |
| UIN nodoklis | 25 567 EUR | 10 226 EUR | 46 EUR | 7 852 EUR | 26 EUR |
| Tīrā peļņa | 183 478 EUR | 206 913 EUR | 40 722 EUR | 34 014 EUR | 93 434 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 981 325 EUR | 894 725 EUR | 613 374 EUR | 542 196 EUR | 484 160 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 593 194 EUR | 797 158 EUR | 517 539 EUR | 509 285 EUR | 452 075 EUR |
| Pašu kapitāls | 633 697 EUR | 550 219 EUR | 384 078 EUR | 343 356 EUR | 340 592 EUR |
| Īstermiņa saistības | 307 908 EUR | 330 253 EUR | 209 785 EUR | 198 840 EUR | 143 568 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 39 720 EUR | 14 253 EUR | 19 511 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-03-21 – 2025-12-19 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,93 | 2,41 | 2,47 | 2,56 | 3,15 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,85 | 1,04 | 1,21 | 1,03 | 1,45 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,07 % | 7,33 % | 1,88 % | 1,61 % | 4,79 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
18,70 % | 23,13 % | 6,64 % | 6,27 % | 19,30 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
28,95 % | 37,61 % | 10,60 % | 9,91 % | 27,43 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,55 | 0,63 | 0,60 | 0,58 | 0,42 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
79,00 | 90,99 | 24,30 | 44,98 | 431,69 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,08 | 3,15 | 3,53 | 3,90 | 4,03 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
31,44 % | 38,90 % | 10,53 % | 12,47 % | 27,50 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,27 | 5,47 | 5,33 | 5,81 | 6,67 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SP FOODS" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Pharma Market Solutions" | 7 379 086 | 2 454 504 | 33,3 % | 48 | 153 731 | 1 832 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "MEDPRO NUTRACEUTICALS" | 6 785 193 | 1 032 562 | 15,2 % | 63 | 107 701 | 1 633 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Fresh Food Production" | 6 700 084 | 267 350 | 4,0 % | 58 | 115 519 | 1 668 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "SP FOODS" (šis uzņēmums) | 3 024 268 | 183 478 | 6,1 % | 21 | 144 013 | 2 228 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "VPlab" | 2 705 322 | -1 077 886 | -39,8 % | 15 | 180 355 | 2 461 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Millmax" | 2 594 432 | 134 996 | 5,2 % | 43 | 60 336 | 1 438 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "L.Ē.V."(Ekstraktu rūpnīca) | 2 282 838 | 154 876 | 6,8 % | 33 | 69 177 | 1 510 (2026 Q2) |
| 8 | SIA Tēju Fabrika | 2 037 293 | 383 305 | 18,8 % | 20 | 101 865 | 1 411 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "525 FOOD PRODUCTION" | 1 477 493 | 194 888 | 13,2 % | 15 | 98 500 | 1 085 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Nuteko" | 1 132 626 | 35 426 | 3,1 % | 10 | 113 263 | 1 238 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103995718 | LV81ZZZ40103995718 | SIA "SP FOODS" | SIA | SP FOODS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-05-24 | NULL | Siguldas nov., Mālpils pag., Mālpils, Vites iela 4 | 2152 | 103854770 | 100016768 | 0 | 0807400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5349403 | 40103995718 | 2016-04-29 | 2016-05-25 18:22:54 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103995718 | 2025-12-19 | 3500 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 73fd5fb8 |
| 40103995718 | 2025-11-04 | 9960 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | a40aa31b |
| 40103995718 | 2024-06-10 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 5f751b33 |
| 40103995718 | 2024-03-29 | 775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | cff6b114 |
| 40103995718 | 2024-02-21 | 4960.8 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 65ca7dea |
| 40103995718 | 2023-03-21 | 4768 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 7b195c02 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92358003 | 40103995718 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2016-05-24 | 2016-05-24 14:33:06 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 792623 | 19826331 | 40103995718 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2020-11-04 22:27:45.581 |
| 953624 | 21531068 | 40103995718 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2020-11-13 19:30:39.222 |
| 673937 | 16445856 | 40103995718 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-05-24 | 2016-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2020-10-28 23:12:25.046 |
| 1033417 | 22882018 | 40103995718 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2020-11-18 10:23:33.89 |
| 1195229 | 29082087 | 40103995718 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2021-04-08 16:06:48.407 |
| 1401512 | 31339446 | 40103995718 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2022-07-30 06:22:33.752 |
| 1755517 | 32535189 | 40103995718 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2023-06-04 05:07:58.337 |
| 1920747 | 33551214 | 40103995718 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2024-06-04 03:27:01.577 |
| 1984518 | 34268446 | 40103995718 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2025-04-16 23:00:15.319 |
| 2249826 | 35391144 | 40103995718 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 22 | ONES | EUR | 2026-05-20 21:01:09.727 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1033417 | 22882018 | 1173608 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1007550 | 166058 | 24176 | 13595 | 184 | 397 | 0 | 0 | 0 | 0 | 197 | NULL | NULL | 127877 | 0 | 127877 | NULL | 0 | 127877 |
| 1195229 | 29082087 | 1235162 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1134247 | 100915 | 51319 | 20455 | 10332 | 411 | 0 | 0 | 0 | 0 | 152 | NULL | NULL | 38910 | 0 | 38910 | NULL | 0 | 38910 |
| 1401512 | 31339446 | 1951728 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1781801 | 169927 | 42365 | 24247 | 787 | 10425 | 0 | 0 | 0 | 0 | 217 | NULL | NULL | 93460 | 26 | 93434 | NULL | 0 | 93434 |
| 1755517 | 32535189 | 2117041 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2001580 | 115461 | 32701 | 34844 | 106 | 5204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 952 | NULL | NULL | 41866 | 7852 | 34014 | NULL | 0 | 34014 |
| 1920747 | 33551214 | 2163856 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1993750 | 170106 | 61933 | 70352 | 41534 | 36837 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1750 | NULL | NULL | 40768 | 46 | 40722 | NULL | 0 | 40722 |
| 1984518 | 34268446 | 2821091 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2457579 | 363512 | 61101 | 87442 | 10082 | 5499 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2413 | NULL | NULL | 217139 | 10226 | 206913 | NULL | 0 | 206913 |
| 2249826 | 35391144 | 3024268 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2668007 | 356261 | 45243 | 110199 | 14158 | 3252 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2680 | NULL | NULL | 209045 | 25567 | 183478 | NULL | 0 | 183478 |
| 673937 | 16445856 | 167243 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 145014 | 22229 | 3650 | 3343 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15219 | 2277 | 12942 | NULL | 0 | 12942 |
| 792623 | 19826331 | 984736 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 856858 | 127878 | 15256 | 12841 | 0 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 99661 | 14921 | 84740 | NULL | 0 | 84740 |
| 953624 | 21531068 | 1104177 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 981436 | 122741 | 26290 | 18090 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 777 | NULL | NULL | 77571 | 0 | 77571 | NULL | 0 | 77571 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1033417 | 22882018 | 9843 | 0 | 186458 | 104700 | 301001 | 0 | 21080 | 0 | 21080 | 322081 | NULL | 106935 | 6898 | 0 | 208248 | 322081 |
| 1195229 | 29082087 | 67634 | 0 | 144414 | 110600 | 322648 | 0 | 18429 | 0 | 18429 | 341077 | NULL | 93919 | 0 | 0 | 247158 | 341077 |
| 1401512 | 31339446 | 56215 | 0 | 151933 | 243927 | 452075 | 0 | 32085 | 0 | 32085 | 484160 | NULL | 143568 | 0 | 0 | 340592 | 484160 |
| 1755517 | 32535189 | 41987 | 0 | 163255 | 304043 | 509285 | 0 | 32911 | 0 | 32911 | 542196 | NULL | 198840 | 0 | 0 | 343356 | 542196 |
| 1920747 | 33551214 | 66275 | 0 | 186847 | 264417 | 517539 | 0 | 83171 | 12664 | 95835 | 613374 | NULL | 209785 | 19511 | 0 | 384078 | 613374 |
| 1984518 | 34268446 | 58968 | 0 | 285421 | 452769 | 797158 | 0 | 86423 | 11144 | 97567 | 894725 | NULL | 330253 | 14253 | 0 | 550219 | 894725 |
| 2249826 | 35391144 | 6886 | 0 | 253837 | 332471 | 593194 | 0 | 363395 | 24736 | 388131 | 981325 | NULL | 307908 | 39720 | 0 | 633697 | 981325 |
| 673937 | 16445856 | 4038 | 0 | 58059 | 45946 | 108043 | 0 | 272 | 0 | 272 | 108315 | NULL | 92573 | 0 | 0 | 15742 | 108315 |
| 792623 | 19826331 | 1088 | 0 | 113807 | 77297 | 192192 | 0 | 1927 | 0 | 1927 | 194119 | NULL | 93637 | 0 | 0 | 100482 | 194119 |
| 953624 | 21531068 | 7525 | 0 | 191877 | 94821 | 294223 | 0 | 21381 | 0 | 21381 | 315604 | NULL | 128742 | 8809 | 0 | 178053 | 315604 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103995718 | SIA "SP FOODS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1089 | 048440 | Mālpils pag. | 495.10 | 75.47 | 139.51 | 18 |
| 40103995718 | SIA "SP FOODS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1089 | 048440 | Mālpils pag. | 390.23 | 50.74 | 97.88 | 16 |
| 40103995718 | SIA "SP FOODS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1089 | 048440 | Mālpils pag. | 333.82 | 61.65 | 114.11 | 13 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103995718 | SIA "SP FOODS" | ir | 21.06.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103995718 | SIA "SP FOODS" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Vites iela 4, Mālpils, Mālpils pag., Siguldas nov., LV-2152.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 024 268 EUR, un peļņa bija 183 478 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 22 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,93 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,85.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,27, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 894.63 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 355.69 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 495 100 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 75 470 EUR un VSAOI 139 510 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu pārtikas produktu ražošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026