SIA "Pharma Market Solutions" (reģ. Nr. 45403053354) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-03-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 7 379 086 EUR, peļņa 2 454 504 EUR, darbinieku skaits: 37. Kopējais likviditātes koeficients: 3,09 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu pārtikas produktu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 45403053354 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-03-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV37ZZZ45403053354 |
| Juridiskā adrese | Edinburgas prospekts 11 - 9, Jūrmala, LV-2015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 379 086 EUR | 2 454 504 EUR | 3 568 692 EUR | 37 |
| 2024 | 5 744 668 EUR | 940 407 EUR | 1 742 601 EUR | 30 |
| 2023 | 3 628 467 EUR | 265 322 EUR | 390 914 EUR | 24 |
| 2022 | 2 676 822 EUR | 125 915 EUR | 386 762 EUR | 24 |
| 2021 | 2 162 499 EUR | 156 243 EUR | 397 893 EUR | 18 |
| 2020 | 1 219 660 EUR | 154 815 EUR | 391 453 EUR | 9 |
| 2019 | 272 475 EUR | 53 600 EUR | 210 605 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 308.33 | 40.82 | 89.93 | 48 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 253.39 | 36.90 | 79.75 | 43 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 241.91 | 41.97 | 86.03 | 43 |
| 2024 | 617.89 | 122.98 | 206.23 | 28 |
| 2023 | 425.62 | 97.06 | 162.96 | 24 |
| 2022 | 321.66 | 81.71 | 133.46 | 24 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 831.96 | ~ 1 361.75 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 813.49 | ~ 1 349.44 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 956.29 | ~ 1 434.46 |
| 2024 | 1 800.47 | ~ 1 289.14 |
| 2023 | 1 659.82 | ~ 1 199.21 |
| 2022 | 1 359.35 | ~ 973.30 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (206.23 * 1000) / 0.3409 ) / 28 / 12 = 1 800.47 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 800.47 * 0.105 = 189.05 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 800.47 - 189.05 - 0.00) * 0.2 ≈ 322.28 EUR
4. Neto alga: 1 800.47 - 189.05 - 322.28 = ~ 1 289.14 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 7 379 086 EUR | 5 744 668 EUR | 3 628 467 EUR | 2 676 822 EUR | 2 162 499 EUR |
| Bruto peļņa | 3 842 255 EUR | 2 543 984 EUR | 1 419 970 EUR | 998 424 EUR | 608 329 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 770 029 EUR | 1 158 327 EUR | 350 206 EUR | 147 485 EUR | 180 268 EUR |
| UIN nodoklis | 315 525 EUR | 217 920 EUR | 84 884 EUR | 21 570 EUR | 24 025 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 454 504 EUR | 940 407 EUR | 265 322 EUR | 125 915 EUR | 156 243 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 568 692 EUR | 1 742 601 EUR | 390 914 EUR | 386 762 EUR | 397 893 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 438 434 EUR | 1 675 489 EUR | 363 715 EUR | 356 301 EUR | 301 307 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 457 711 EUR | 943 207 EUR | 269 095 EUR | 274 773 EUR | 261 708 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 110 981 EUR | 799 394 EUR | 121 819 EUR | 111 989 EUR | 89 569 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 46 616 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,09 | 2,10 | 2,99 | 3,18 | 3,36 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,16 | 1,54 | 0,70 | 0,63 | 0,83 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
33,26 % | 16,37 % | 7,31 % | 4,70 % | 7,23 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
68,78 % | 53,97 % | 67,87 % | 32,56 % | 39,27 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,87 % | 99,70 % | 98,60 % | 45,83 % | 59,70 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,45 | 0,85 | 0,45 | 0,41 | 0,52 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | — | 17,18 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,07 | 3,30 | 9,28 | 6,92 | 5,43 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
112,71 % | 122,81 % | 130,14 % | 53,68 % | 62,08 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,46 | 6,67 | 14,00 | 10,18 | 8,66 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Pharma Market Solutions" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Pharma Market Solutions" (šis uzņēmums) | 7 379 086 | 2 454 504 | 33,3 % | 48 | 153 731 | 1 832 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "MEDPRO NUTRACEUTICALS" | 6 785 193 | 1 032 562 | 15,2 % | 63 | 107 701 | 1 633 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Fresh Food Production" | 6 700 084 | 267 350 | 4,0 % | 58 | 115 519 | 1 668 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "SP FOODS" | 3 024 268 | 183 478 | 6,1 % | 21 | 144 013 | 2 228 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "VPlab" | 2 705 322 | -1 077 886 | -39,8 % | 15 | 180 355 | 2 461 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Millmax" | 2 594 432 | 134 996 | 5,2 % | 43 | 60 336 | 1 438 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "L.Ē.V."(Ekstraktu rūpnīca) | 2 282 838 | 154 876 | 6,8 % | 33 | 69 177 | 1 510 (2026 Q2) |
| 8 | SIA Tēju Fabrika | 2 037 293 | 383 305 | 18,8 % | 20 | 101 865 | 1 411 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "525 FOOD PRODUCTION" | 1 477 493 | 194 888 | 13,2 % | 15 | 98 500 | 1 085 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Nuteko" | 1 132 626 | 35 426 | 3,1 % | 10 | 113 263 | 1 238 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403053354 | LV37ZZZ45403053354 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pharma Market Solutions" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Pharma Market Solutions | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-03-08 | NULL | Jūrmala, Edinburgas prospekts 11 - 9 | 2015 | 118053930 | 0 | 100003036 | 0130000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8576579 | 45403053354 | 2019-03-04 | 2019-03-07 08:43:42 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92837652 | 45403053354 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-01-10 | 2022-01-10 09:46:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 987775 | 22535606 | 45403053354 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-03-08 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-15 18:15:43.913 |
| 1238493 | 29481959 | 45403053354 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2021-07-01 15:37:29.565 |
| 1376259 | 31216258 | 45403053354 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2022-07-10 23:01:45.925 |
| 1747999 | 32517371 | 45403053354 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2023-06-02 17:18:01.282 |
| 1913170 | 33533336 | 45403053354 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2024-06-02 05:00:41.555 |
| 2068891 | 34537211 | 45403053354 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 30 | ONES | EUR | 2025-06-09 19:01:45.325 |
| 2345680 | 35561731 | 45403053354 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 37 | ONES | EUR | 2026-07-01 03:00:45.794 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1238493 | 29481959 | 1219660 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1219660 | 904916 | 0 | 0 | 152620 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7309 | NULL | NULL | 154815 | 0 | 154815 | NULL | 0 | 154815 |
| 1376259 | 31216258 | 2162499 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1554170 | 608329 | 416919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11142 | NULL | NULL | 180268 | 24025 | 156243 | NULL | 0 | 156243 |
| 1747999 | 32517371 | 2676822 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1678398 | 998424 | 850939 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 147485 | 21570 | 125915 | NULL | 0 | 125915 |
| 1913170 | 33533336 | 3628467 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2208497 | 1419970 | 1069764 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 350206 | 84884 | 265322 | NULL | 0 | 265322 |
| 2068891 | 34537211 | 5744668 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3200684 | 2543984 | 1385657 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1158327 | 217920 | 940407 | NULL | 0 | 940407 |
| 2345680 | 35561731 | 7379086 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3536831 | 3842255 | 855589 | 203422 | 2363 | 15578 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2770029 | 315525 | 2454504 | NULL | 0 | 2454504 |
| 987775 | 22535606 | 272475 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 200910 | 71565 | 15086 | 0 | 0 | 2972 | 0 | 0 | 93 | 0 | 0 | NULL | NULL | 53600 | 0 | 53600 | NULL | 0 | 53600 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1238493 | 29481959 | 74543 | 0 | 107322 | 111788 | 293653 | 0 | 94275 | 3525 | 97800 | 391453 | NULL | 190288 | 0 | 0 | 201165 | 391453 |
| 1376259 | 31216258 | 1973 | 0 | 72270 | 227064 | 301307 | 0 | 92436 | 4150 | 96586 | 397893 | NULL | 89569 | 46616 | 0 | 261708 | 397893 |
| 1747999 | 32517371 | 4208 | 0 | 66323 | 285770 | 356301 | 0 | 24211 | 6250 | 30461 | 386762 | NULL | 111989 | 0 | 0 | 274773 | 386762 |
| 1913170 | 33533336 | 33646 | 0 | 51100 | 278969 | 363715 | 0 | 27199 | 0 | 27199 | 390914 | NULL | 121819 | 0 | 0 | 269095 | 390914 |
| 2068891 | 34537211 | 525191 | 0 | 708347 | 441951 | 1675489 | 0 | 67112 | 0 | 67112 | 1742601 | NULL | 799394 | 0 | 0 | 943207 | 1742601 |
| 2345680 | 35561731 | 1296874 | 0 | 1106403 | 1035157 | 3438434 | 0 | 130258 | 0 | 130258 | 3568692 | NULL | 1110981 | 0 | 0 | 2457711 | 3568692 |
| 987775 | 22535606 | 54 | 0 | 175508 | 34663 | 210225 | 0 | 380 | 0 | 380 | 210605 | NULL | 154205 | 0 | 0 | 56400 | 210605 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403053354 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pharma Market Solutions" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1089 | 004000 | Jūrmala | 617.89 | 122.98 | 206.23 | 28 |
| 45403053354 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pharma Market Solutions" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4690 | 004000 | Jūrmala | 425.62 | 97.06 | 162.96 | 24 |
| 45403053354 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pharma Market Solutions" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4690 | 004000 | Jūrmala | 321.66 | 81.71 | 133.46 | 24 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403053354 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pharma Market Solutions" | ir | 03.06.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 45403053354 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pharma Market Solutions" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Edinburgas prospekts 11 - 9, Jūrmala, LV-2015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 7 379 086 EUR, un peļņa bija 2 454 504 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 37 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,09 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,16.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,46, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 800.47 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 289.14 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 617 890 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 122 980 EUR un VSAOI 206 230 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu pārtikas produktu ražošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026