SIA "Millmax" (reģ. Nr. 40203272931) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-11-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 594 432 EUR, peļņa 134 996 EUR, darbinieku skaits: 32. Kopējais likviditātes koeficients: 1,43 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu pārtikas produktu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203272931 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-11-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV41ZZZ40203272931 |
| Juridiskā adrese | Ķengaraga iela 1B, Rīga, LV-1063 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 594 432 EUR | 134 996 EUR | 1 424 772 EUR | 32 |
| 2024 | 1 786 651 EUR | -94 303 EUR | 892 890 EUR | 29 |
| 2023 | 1 938 342 EUR | 55 915 EUR | 1 074 453 EUR | 28 |
| 2022 | 1 617 020 EUR | 84 303 EUR | 1 021 120 EUR | 21 |
| 2021 | 220 298 EUR | -195 510 EUR | 846 603 EUR | 8 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.5 | 21.7 | 63.24 | 43 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 31.05 | 40.85 | 90.61 | 40 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 33.22 | 20.15 | 41.74 | 36 |
| 2024 | 196.92 | 106.48 | 206.99 | 29 |
| 2023 | 52.30 | 81.86 | 163.36 | 28 |
| 2022 | 126.81 | 46.72 | 97.17 | 18 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 438.05 | ~ 1 099.11 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 214.97 | ~ 1 617.14 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 133.71 | ~ 885.98 |
| 2024 | 1 744.79 | ~ 1 253.52 |
| 2023 | 1 426.20 | ~ 1 049.91 |
| 2022 | 1 319.63 | ~ 944.85 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (206.99 * 1000) / 0.3409 ) / 29 / 12 = 1 744.79 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 744.79 * 0.105 = 183.20 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 21.23 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 744.79 - 183.20 - 21.23) * 0.2 ≈ 308.07 EUR
4. Neto alga: 1 744.79 - 183.20 - 308.07 = ~ 1 253.52 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 594 432 EUR | 1 786 651 EUR | 1 938 342 EUR | 1 617 020 EUR | 220 298 EUR |
| Bruto peļņa | 492 700 EUR | 181 414 EUR | 335 391 EUR | 243 334 EUR | -132 561 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 134 996 EUR | -94 303 EUR | 55 915 EUR | 84 303 EUR | -195 510 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 134 996 EUR | -94 303 EUR | 55 915 EUR | 84 303 EUR | -195 510 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 424 772 EUR | 892 890 EUR | 1 074 453 EUR | 1 021 120 EUR | 846 603 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 989 880 EUR | 411 090 EUR | 625 689 EUR | 612 553 EUR | 426 893 EUR |
| Pašu kapitāls | -44 888 EUR | -179 884 EUR | -87 881 EUR | -110 707 EUR | -195 010 EUR |
| Īstermiņa saistības | 693 660 EUR | 200 471 EUR | 194 334 EUR | 105 429 EUR | 15 591 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 776 000 EUR | 872 303 EUR | 968 000 EUR | 1 026 398 EUR | 1 026 022 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-03-04 – 2024-05-02 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,43 | 2,05 | 3,22 | 5,81 | 27,38 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,33 | 0,35 | 0,79 | 1,98 | 7,55 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,20 % | -5,28 % | 2,88 % | 5,21 % | -88,75 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
9,47 % | -10,56 % | 5,20 % | 8,26 % | -23,09 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-300,74 % | 52,42 % | -63,63 % | -76,15 % | 100,26 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-32,74 | -5,96 | -13,23 | -10,22 | -5,34 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
53,16 | -260,95 | 20,18 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,82 | 2,00 | 1,80 | 1,58 | 0,26 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
18,82 % | -13,57 % | 6,68 % | 9,21 % | -23,53 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,23 | 1,60 | 2,16 | 2,06 | -0,38 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Millmax" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Pharma Market Solutions" | 7 379 086 | 2 454 504 | 33,3 % | 48 | 153 731 | 1 832 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "MEDPRO NUTRACEUTICALS" | 6 785 193 | 1 032 562 | 15,2 % | 63 | 107 701 | 1 633 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Fresh Food Production" | 6 700 084 | 267 350 | 4,0 % | 58 | 115 519 | 1 668 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "SP FOODS" | 3 024 268 | 183 478 | 6,1 % | 21 | 144 013 | 2 228 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "VPlab" | 2 705 322 | -1 077 886 | -39,8 % | 15 | 180 355 | 2 461 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Millmax" (šis uzņēmums) | 2 594 432 | 134 996 | 5,2 % | 43 | 60 336 | 1 438 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "L.Ē.V."(Ekstraktu rūpnīca) | 2 282 838 | 154 876 | 6,8 % | 33 | 69 177 | 1 510 (2026 Q2) |
| 8 | SIA Tēju Fabrika | 2 037 293 | 383 305 | 18,8 % | 20 | 101 865 | 1 411 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "525 FOOD PRODUCTION" | 1 477 493 | 194 888 | 13,2 % | 15 | 98 500 | 1 085 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Nuteko" | 1 132 626 | 35 426 | 3,1 % | 10 | 113 263 | 1 238 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203272931 | LV41ZZZ40203272931 | SIA "Millmax" | SIA | Millmax | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-11-11 | NULL | Rīga, Ķengaraga iela 1B | 1063 | 106826117 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10172239 | 40203272931 | 2020-11-06 | 2020-11-11 12:18:54 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203272931 | 2024-05-02 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 8249ed7d |
| 40203272931 | 2024-03-04 | 775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | a435fd89 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92931005 | 40203272931 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-06-07 | 2024-06-07 14:57:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1439555 | 32047821 | 40203272931 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-11-11 | 2021-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2023-01-25 20:00:09.451 |
| 1756149 | 32536468 | 40203272931 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 21 | ONES | EUR | 2023-06-04 17:09:08.577 |
| 1932018 | 33634467 | 40203272931 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 28 | ONES | EUR | 2024-07-05 19:01:33.7 |
| 2075801 | 34565154 | 40203272931 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 29 | ONES | EUR | 2025-06-16 19:01:59.818 |
| 2347397 | 35576345 | 40203272931 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 32 | ONES | EUR | 2026-07-07 20:00:25.574 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1439555 | 32047821 | 220298 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 352859 | -132561 | 58144 | 4777 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -195510 | 0 | -195510 | NULL | 0 | -195510 |
| 1756149 | 32536468 | 1617020 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1373686 | 243334 | 34990 | 122944 | 0 | 1097 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 84303 | 0 | 84303 | NULL | 0 | 84303 |
| 1932018 | 33634467 | 1938342 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1602951 | 335391 | 36823 | 235452 | 8 | 4293 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2916 | NULL | NULL | 55915 | 0 | 55915 | NULL | 0 | 55915 |
| 2075801 | 34565154 | 1786651 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1605237 | 181414 | 42168 | 232973 | 5 | 221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 360 | NULL | NULL | -94303 | 0 | -94303 | NULL | 0 | -94303 |
| 2347397 | 35576345 | 2594432 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2101732 | 492700 | 132235 | 226571 | 5110 | 1420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2588 | NULL | NULL | 134996 | 0 | 134996 | NULL | 0 | 134996 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1439555 | 32047821 | 990 | 0 | 116724 | 309179 | 426893 | 0 | 418252 | 1458 | 419710 | 846603 | NULL | 15591 | 1026022 | 0 | -195010 | 846603 |
| 1756149 | 32536468 | 23264 | 0 | 185754 | 403535 | 612553 | 0 | 407109 | 1458 | 408567 | 1021120 | NULL | 105429 | 1026398 | 0 | -110707 | 1021120 |
| 1932018 | 33634467 | 55427 | 0 | 98772 | 471490 | 625689 | 11574 | 435732 | 1458 | 448764 | 1074453 | NULL | 194334 | 968000 | 0 | -87881 | 1074453 |
| 2075801 | 34565154 | 42586 | 0 | 28072 | 340432 | 411090 | 11574 | 468768 | 1458 | 481800 | 892890 | NULL | 200471 | 872303 | 0 | -179884 | 892890 |
| 2347397 | 35576345 | 45755 | 0 | 185348 | 758777 | 989880 | 6100 | 427334 | 1458 | 434892 | 1424772 | NULL | 693660 | 776000 | 0 | -44888 | 1424772 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203272931 | SIA "Millmax" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1089 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 196.92 | 106.48 | 206.99 | 29 |
| 40203272931 | SIA "Millmax" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1089 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 52.30 | 81.86 | 163.36 | 28 |
| 40203272931 | SIA "Millmax" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1089 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 126.81 | 46.72 | 97.17 | 18 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203272931 | SIA "Millmax" | ir | 26.02.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203272931 | SIA "Millmax" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Ķengaraga iela 1B, Rīga, LV-1063.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 594 432 EUR, un peļņa bija 134 996 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 32 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,43 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,33.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,23, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 744.79 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 253.52 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 196 920 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 106 480 EUR un VSAOI 206 990 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu pārtikas produktu ražošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026