Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "ARNAVI.LV"

SIA "ARNAVI.LV" (reģ. Nr. 40203092809) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-09-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 10 610 EUR, peļņa 2 189 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 15,84 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības

Reģistrācijas Nr.40203092809
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2017-09-15
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV46ZZZ40203092809
Juridiskā adrese Augusta Dombrovska iela 39 - 52, Rīga, LV-1015

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 10 610 EUR 2 189 EUR 3 230 EUR 1
2024 7 725 EUR 2 819 EUR 1 955 EUR 1
2023 3 960 EUR -329 EUR 2 462 EUR 1
2022 6 280 EUR 970 EUR 3 317 EUR 1
2021 18 090 EUR -2 451 EUR 2 527 EUR 1
2020 20 993 EUR -2 552 EUR 4 987 EUR 3
2019 28 100 EUR 1 304 EUR 5 597 EUR 3
2018 18 430 EUR 1 291 EUR 4 836 EUR 2
2017 2 860 EUR -135 EUR 889 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.17 0.07 0.1 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.17 0.07 0.1 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.17 0.07 0.10 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.17 0.07 0.10 1
2024 0.33 0.13 0.20 1
2023 0.47 0.18 0.29 1
2022 1.64 0.23 0.37 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 10 610 EUR 7 725 EUR 3 960 EUR 6 280 EUR 18 090 EUR
Bruto peļņa 5 254 EUR 5 664 EUR 828 EUR 2 641 EUR 2 893 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 2 189 EUR 2 819 EUR -329 EUR 970 EUR -2 451 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 2 189 EUR 2 819 EUR -329 EUR 970 EUR -2 451 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 3 230 EUR 1 955 EUR 2 462 EUR 3 317 EUR 2 527 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 1 806 EUR 1 822 EUR 1 856 EUR 1 598 EUR 1 365 EUR
Pašu kapitāls 3 116 EUR 927 EUR -1 892 EUR -1 563 EUR -2 534 EUR
Īstermiņa saistības 114 EUR 1 028 EUR 4 354 EUR 4 880 EUR 5 061 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
15,84 1,77 0,43 0,33 0,27
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
15,84 1,77 0,43 0,33 0,27
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
20,63 % 36,49 % -8,31 % 15,45 % -13,55 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
67,77 % 144,19 % -13,36 % 29,24 % -96,99 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
70,25 % 304,10 % 17,39 % -62,06 % 96,72 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,04 1,11 -2,30 -3,12 -2,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,28 3,95 1,61 1,89 7,16
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
70,25 % 304,10 % 17,39 % -62,06 % 96,72 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
18,06 9,50 -0,37 1,56 2,02

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "ARNAVI.LV" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6310)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 637 uzņēmumi 339. vieta pēc apgrozījuma 256. vieta pēc peļņas Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Evolution Latvia"134 711 6718 337 4586,2 %3 34940 2241 704 (2026 Q3)
2SIA "Euro Live Technologies"71 632 8893 405 8134,8 %1 93936 9431 909 (2026 Q3)
3"Reverse Group" SIA46 281 9921 268 7602,7 %223 140 996***
4WSoft SIA22 734 816343 0761,5 %87026 1321 553 (2026 Q3)
5SIA "JEFF"16 111 466-23 409-0,1 %38423 9863 997 (2026 Q3)
6SIA "United International"14 206 870561 3774,0 %34 735 623473 (2026 Q3)
7SIA "DELSKA Latvia"9 381 568-1 883 649-20,1 %60156 3594 186 (2026 Q3)
8SIA "1NCE Latvia"9 216 037474 2135,1 %63146 2865 219 (2026 Q3)
9SIA "Corporate Systems"8 684 613425 2664,9 %42 171 1531 577 (2026 Q3)
10SIA "Latvijas Digitālās veselības centrs"7 819 215-1 560 545-20,0 %8097 7403 367 (2026 Q3)
339SIA "ARNAVI.LV" (šis uzņēmums)10 6102 18920,6 %110 610***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "ARNAVI.LV"
6310 Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203092809 LV46ZZZ40203092809 SIA "ARNAVI.LV" SIA ARNAVI.LV NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2017-09-15 NULL Rīga, Augusta Dombrovska iela 39 - 52 1015 111125514 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
6760906 40203092809 2017-09-06 2017-09-15 09:01:14

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92600416 40203092809 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 10 EUR 2017-09-15 2017-09-15 09:03:58

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
712156 19235633 40203092809 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-09-15 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-10-31 13:06:33.681
1167374 28803476 40203092809 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-02-15 15:03:50.264
1304749 30483205 40203092809 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-02-07 16:02:13.148
1443926 32098005 40203092809 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-02-11 17:03:36.892
1788422 33054259 40203092809 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-02-01 19:05:44.794
1958242 34079588 40203092809 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-02-10 21:00:13.776
2163879 35215268 40203092809 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-03-30 17:03:09.055
848621 20951057 40203092809 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-08 04:43:58.593
987295 22529770 40203092809 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-15 17:39:25.172

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1167374 28803476 20993 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 21721 -728 0 1824 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -2552 0 -2552 NULL 0 -2552
1304749 30483205 18090 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 15197 2893 0 5344 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -2451 0 -2451 NULL 0 -2451
1443926 32098005 6280 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3639 2641 0 1671 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 970 0 970 NULL 0 970
1788422 33054259 3960 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3132 828 0 1157 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -329 0 -329 NULL 0 -329
1958242 34079588 7725 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2061 5664 0 2845 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2819 0 2819 NULL 0 2819
2163879 35215268 10610 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5356 5254 0 3065 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2189 0 2189 NULL 0 2189
712156 19235633 2860 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2914 -54 0 81 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -135 0 -135 NULL 0 -135
848621 20951057 18430 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 16666 1764 0 473 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1291 0 1291 NULL 0 1291
987295 22529770 28100 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 25536 2564 0 1260 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1304 0 1304 NULL 0 1304

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1167374 28803476 1452 0 940 0 2392 0 2595 0 2595 4987 NULL 5069 0 0 -82 4987
1304749 30483205 1115 0 250 0 1365 0 1162 0 1162 2527 NULL 5061 0 0 -2534 2527
1443926 32098005 1598 0 0 0 1598 0 1719 0 1719 3317 NULL 4880 0 0 -1563 3317
1788422 33054259 1526 0 330 0 1856 0 606 0 606 2462 NULL 4354 0 0 -1892 2462
1958242 34079588 1222 0 600 0 1822 0 133 0 133 1955 NULL 1028 0 0 927 1955
2163879 35215268 876 0 930 0 1806 0 1424 0 1424 3230 NULL 114 0 0 3116 3230
712156 19235633 621 0 220 0 841 0 48 0 48 889 NULL 1014 0 0 -125 889
848621 20951057 2691 0 0 0 2691 0 2145 0 2145 4836 NULL 3670 0 0 1166 4836
987295 22529770 3823 0 0 0 3823 0 1774 0 1774 5597 NULL 3127 0 0 2470 5597

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203092809 SIA "ARNAVI.LV" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6310 010096 Ziemeļu rajons 0.33 0.13 0.20 1
40203092809 SIA "ARNAVI.LV" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6311 010096 Ziemeļu rajons 0.47 0.18 0.29 1
40203092809 SIA "ARNAVI.LV" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6311 010096 Ziemeļu rajons 1.64 0.23 0.37 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203092809 SIA "ARNAVI.LV" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "ARNAVI.LV" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Augusta Dombrovska iela 39 - 52, Rīga, LV-1015.

Kāds bija SIA "ARNAVI.LV" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 10 610 EUR, un peļņa bija 2 189 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "ARNAVI.LV" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "ARNAVI.LV" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 15,84 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 15,84.

Kāds ir SIA "ARNAVI.LV" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 18,06, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "ARNAVI.LV"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 330 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 130 EUR un VSAOI 200 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "ARNAVI.LV" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "ARNAVI.LV" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 339. no 637

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026