PS "Motival Development" (reģ. Nr. 40203164789) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-08-29. Jaunākais gada pārskats (2022): apgrozījums 25 200 EUR, peļņa 26 928 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,59 (2022). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203164789 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-08-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ40203164789 |
| Juridiskā adrese | Grāvju iela 67, Jūrmala, LV-2008 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 25 200 EUR | 26 928 EUR | 6 995 EUR | 3 |
| 2021 | 34 000 EUR | 24 266 EUR | 6 801 EUR | 2 |
| 2020 | 11 600 EUR | 38 953 EUR | 46 234 EUR | 2 |
| 2019 | 1 420 EUR | -94 973 EUR | 7 044 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.05 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -2.14 | 0.0 | 0.0 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.03 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.58 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2024 | 3.02 | 0.27 | 0.44 | 2 |
| 2023 | -4.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 2022 | 18.52 | 3.21 | 3.03 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | 246.90 | ~ 220.97 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 25 200 EUR | 34 000 EUR | 11 600 EUR | 1 420 EUR |
| Bruto peļņa | 25 200 EUR | 34 000 EUR | 11 600 EUR | 1 420 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 26 928 EUR | 24 266 EUR | 38 953 EUR | -94 973 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 26 928 EUR | 24 266 EUR | 38 953 EUR | -94 973 EUR |
| Pozīcija | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 995 EUR | 6 801 EUR | 46 234 EUR | 7 044 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 995 EUR | 6 431 EUR | 45 531 EUR | 5 897 EUR |
| Pašu kapitāls | -4 826 EUR | -31 754 EUR | -56 020 EUR | -94 973 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 821 EUR | 38 555 EUR | 102 254 EUR | 102 017 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-07-11 – 2025-07-11 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,59 | 0,17 | 0,45 | 0,06 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,59 | 0,17 | 0,45 | 0,05 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
106,86 % | 71,37 % | 335,80 % | -6 688,24 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
384,96 % | 356,80 % | 84,25 % | -1 348,28 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-557,98 % | -76,42 % | -69,53 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,45 | -1,21 | -1,83 | -1,07 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,60 | 5,00 | 0,25 | 0,20 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-557,98 % | -76,42 % | -69,53 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
14,31 | 8,39 | 0,73 | -63,28 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "Motival Development" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2022. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Evolution Latvia" | 134 711 671 | 8 337 458 | 6,2 % | 3 349 | 40 224 | 1 704 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Euro Live Technologies" | 71 632 889 | 3 405 813 | 4,8 % | 1 939 | 36 943 | 1 909 (2026 Q3) |
| 3 | "Reverse Group" SIA | 40 950 656 | 299 178 | 0,7 % | 2 | 20 475 328 | *** |
| 4 | WSoft SIA | 22 734 816 | 343 076 | 1,5 % | 870 | 26 132 | 1 553 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "JEFF" | 16 111 466 | -23 409 | -0,1 % | 38 | 423 986 | 3 997 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "United International" | 14 206 870 | 561 377 | 4,0 % | 3 | 4 735 623 | 473 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DELSKA Latvia" | 9 381 568 | -1 883 649 | -20,1 % | 60 | 156 359 | 4 186 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "1NCE Latvia" | 9 216 037 | 474 213 | 5,1 % | 63 | 146 286 | 5 219 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Corporate Systems" | 8 684 613 | 425 266 | 4,9 % | 4 | 2 171 153 | 1 577 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Latvijas Digitālās veselības centrs" | 7 819 215 | -1 560 545 | -20,0 % | 80 | 97 740 | 3 367 (2026 Q3) |
| 274 | PS "Motival Development" (šis uzņēmums) | 25 200 | 26 928 | 106,9 % | 2 | 12 600 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203164789 | LV78ZZZ40203164789 | PS "Motival Development" | PS | Motival Development | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2018-08-29 | NULL | Jūrmala, Grāvju iela 67 | 2008 | 101715964 | 0 | 100003036 | 0130000 | NULL |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203164789 | 2025-07-11 | 9985 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 7f1b2384 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1078939 | 23248328 | 40203164789 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-20 21:09:55.204 |
| 1262808 | 29625589 | 40203164789 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-07-30 12:18:14.263 |
| 1398235 | 31330508 | 40203164789 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-07-29 18:27:40.017 |
| 1747988 | 32517349 | 40203164789 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-06-02 17:17:37.611 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1078939 | 23248328 | 1420 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1420 | 0 | 543 | 26596 | 122446 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -94973 | 0 | -94973 | NULL | 0 | -94973 |
| 1262808 | 29625589 | 11600 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 11600 | 0 | 900 | 191108 | 162855 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38953 | 0 | 38953 | NULL | 0 | 38953 |
| 1398235 | 31330508 | 34000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 34000 | 0 | 900 | 75044 | 83878 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 24266 | 0 | 24266 | NULL | 0 | 24266 |
| 1747988 | 32517349 | 25200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 25200 | 0 | 900 | 40765 | 38137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 26928 | 0 | 26928 | NULL | 0 | 26928 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1078939 | 23248328 | 4859 | 0 | 32 | 1006 | 5897 | 0 | 1147 | 0 | 1147 | 7044 | NULL | 102017 | 0 | 0 | -94973 | 7044 |
| 1262808 | 29625589 | 39481 | 0 | 6050 | 0 | 45531 | 0 | 703 | 0 | 703 | 46234 | NULL | 102254 | 0 | 0 | -56020 | 46234 |
| 1398235 | 31330508 | 6209 | 0 | 222 | 0 | 6431 | 0 | 370 | 0 | 370 | 6801 | NULL | 38555 | 0 | 0 | -31754 | 6801 |
| 1747988 | 32517349 | 142 | 0 | 6853 | 0 | 6995 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6995 | NULL | 11821 | 0 | 0 | -4826 | 6995 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203164789 | PS "Motival Development" | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 6310 | 004000 | Jūrmala | 3.02 | 0.27 | 0.44 | 2 |
| 40203164789 | PS "Motival Development" | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 6311 | 004000 | Jūrmala | -4.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| 40203164789 | PS "Motival Development" | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 6311 | 004000 | Jūrmala | 18.52 | 3.21 | 3.03 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203164789 | PS "Motival Development" | ir | 29.09.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203164789 | PS "Motival Development" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Grāvju iela 67, Jūrmala, LV-2008.
2022. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 25 200 EUR, un peļņa bija 26 928 EUR.
2022. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2022. gadā bija 0,59 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2022. gadā bija 14,31, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 270 EUR un VSAOI 440 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026