Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Health Tactics"

SIA "Health Tactics" (reģ. Nr. 40203184677) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-12-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 345 462 EUR, peļņa 38 067 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,99 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Fitnesa centru darbība

Reģistrācijas Nr.40203184677
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2018-12-06
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV94ZZZ40203184677
Juridiskā adrese Atlasa iela 8, Rīga, LV-1026

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 345 462 EUR 38 067 EUR 147 473 EUR 2
2024 222 002 EUR 21 131 EUR 89 254 EUR 1
2023 133 154 EUR 32 116 EUR 85 172 EUR 3
2022 50 635 EUR 17 803 EUR 65 595 EUR 3
2021 21 086 EUR -9 463 EUR 58 073 EUR 1
2020 6 320 EUR -401 EUR 24 999 EUR 1
2019 0 EUR -223 EUR 2 803 EUR 0
2018 0 EUR -212 EUR 2 840 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.58 0.47 0.67 3
2026. gada 1. ceturksnis 3.39 0.67 0.99 3
2025. gada 4. ceturksnis 3.55 0.56 0.87 2
2024 19.09 1.34 2.63 2
2023 25.02 3.66 8.79 4
2022 2.90 0.53 0.87 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 218.38 ~ 195.45
2026. gada 1. ceturksnis 322.68 ~ 288.79
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 537.18 ~ 480.78
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 345 462 EUR 222 002 EUR 133 154 EUR 50 635 EUR 21 086 EUR
Bruto peļņa 345 462 EUR 222 002 EUR 133 154 EUR 50 635 EUR 21 086 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 38 067 EUR 21 131 EUR 32 116 EUR 17 803 EUR -9 463 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 38 067 EUR 21 131 EUR 32 116 EUR 17 803 EUR -9 463 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 147 473 EUR 89 254 EUR 85 172 EUR 65 595 EUR 58 073 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 91 158 EUR 35 079 EUR 32 144 EUR 14 650 EUR 11 288 EUR
Pašu kapitāls 101 662 EUR 63 595 EUR 42 464 EUR 10 348 EUR -7 455 EUR
Īstermiņa saistības 45 811 EUR 25 659 EUR 42 708 EUR 55 247 EUR 65 528 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

3 sadaļas 6 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums Darbinieku skaits: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

ES fondu projekti1165,29 € līgumos

Kā izpildītājam projektos (1, 165,29 €)

  • 165,29 € 2023-11
    Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei. · Cēsu novada pašvaldība

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Valsts atbalsts (de minimis)490 544 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 90 544 €

  • 49 805 € 2023-03-29
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": Atbalsts sociālajai uzņējdarbībai (dotācijas un konsultācijas) (SAM 9.1.1.3.)
  • 39 569 € 2024-11-14
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai (Altum grantu programma SU. (4.3.3.3.))
  • 670,00 € 2025-07-08
    Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra: ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā"
  • 500,00 € 2026-06-25
    Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris: ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-03-29 – 2026-06-25 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

VID statusi un reģistri1min. algas saraksts

Minimālās algas maksātāju saraksts

  • 2026-06-01 – 2026-06-30

VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,99 1,37 0,75 0,27 0,17
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,94 1,22 0,71 0,18 0,17
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
11,02 % 9,52 % 24,12 % 35,16 % -44,88 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
25,81 % 23,68 % 37,71 % 27,14 % -16,30 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
37,44 % 33,23 % 75,63 % 172,04 % 126,93 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,45 0,40 1,01 5,34 -8,79
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,34 2,49 1,56 0,77 0,36
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
37,44 % 33,23 % 75,63 % 172,04 % 126,93 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,88 4,94 3,48 1,38 -0,97

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Health Tactics" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9313)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 132 uzņēmumi 9. vieta pēc apgrozījuma 7. vieta pēc peļņas Fitnesa centru darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA Gym LV6 742 6431 384 87420,5 %24280 9431 897 (2026 Q2)
2SIA "FITNESS FACTORY"1 609 752314 07019,5 %9178 8611 173 (2026 Q2)
3SIA "SK4K"1 443 08933 7142,3 %2460 1291 436 (2026 Q2)
4SIA "BUKREY FIT"793 082228 78828,8 %899 1351 297 (2026 Q2)
5SIA "Vingrojam kopā"488 66779 51516,3 %2024 433912 (2026 Q2)
6SIA Step Up Fitness474 2252 5250,5 %767 746768 (2026 Q2)
7SIA "TAURO"433 930-490 051-112,9 %0***
8SIA "Fitnesa Pasaule"354 473-9 224-2,6 %750 639814 (2026 Q2)
9SIA "Health Tactics" (šis uzņēmums)345 46238 06711,0 %3115 154218 (2026 Q2)
10SIA "AG TRIUMF"330 101-33 039-10,0 %1130 009680 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-02). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Health Tactics"
9313 Fitnesa centru darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203184677 LV94ZZZ40203184677 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Health Tactics" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Health Tactics NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2018-12-06 NULL Rīga, Atlasa iela 8 1026 103369906 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
8294427 40203184677 2018-11-22 2018-12-04 15:22:13

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40203184677 2026-06-25 500 Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) cff6b114
40203184677 2025-07-08 670 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 00a42c55
40203184677 2024-11-14 39569.01 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai (Altum grantu programma SU. (4.3.3.3.)) 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) d948aaa7
40203184677 2023-03-29 49804.55 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Atbalsts sociālajai uzņējdarbībai (dotācijas un konsultācijas) (SAM 9.1.1.3.) 01 Tiešais maksājums (grants) 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) 80897cea

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92673196 40203184677 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2844 EUR 2018-12-06 2018-12-06 16:27:04

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
961635 21549281 40203184677 DokGPv1 UGP 2018 2018-12-06 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-14 08:32:05.57
1012519 22763162 40203184677 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-17 05:15:32.995
1248514 29562843 40203184677 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-07-20 22:01:56.556
1404735 31346772 40203184677 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-31 20:19:03.031
1738452 32492210 40203184677 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-05-31 03:38:53.431
1860077 33367742 40203184677 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-04-29 20:07:35.663
2043984 34470732 40203184677 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-31 17:01:26.651
2297149 35455675 40203184677 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-29 20:01:30.544

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1012519 22763162 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 223 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -223 0 -223 NULL 0 -223
1248514 29562843 6320 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 6320 6721 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -401 0 -401 NULL 0 -401
1404735 31346772 21086 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 21086 30549 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -9463 0 -9463 NULL 0 -9463
1738452 32492210 50635 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 50635 25554 7278 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 17803 0 17803 NULL 0 17803
1860077 33367742 133154 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 133154 73664 27374 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 32116 0 32116 NULL 0 32116
2043984 34470732 222002 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 222002 175363 25508 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 21131 0 21131 NULL 0 21131
2297149 35455675 345462 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 345462 246011 61384 25189 25189 0 0 0 0 0 NULL NULL 38067 0 38067 NULL 0 38067
961635 21549281 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 212 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -212 0 -212 NULL 0 -212

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1012519 22763162 2803 0 0 0 2803 0 0 0 0 2803 NULL 394 0 0 2409 2803
1248514 29562843 9118 0 1200 0 10318 0 14681 0 14681 24999 NULL 22991 0 0 2008 24999
1404735 31346772 7763 0 3525 0 11288 0 46785 0 46785 58073 NULL 65528 0 0 -7455 58073
1738452 32492210 5649 0 4235 4766 14650 0 50945 0 50945 65595 NULL 55247 0 0 10348 65595
1860077 33367742 30517 0 0 1627 32144 0 53028 0 53028 85172 NULL 42708 0 0 42464 85172
2043984 34470732 28515 0 2755 3809 35079 0 54175 0 54175 89254 NULL 25659 0 0 63595 89254
2297149 35455675 88952 0 0 2206 91158 0 56315 0 56315 147473 NULL 45811 0 0 101662 147473
961635 21549281 2840 0 0 0 2840 0 0 0 0 2840 NULL 208 0 0 2632 2840

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203184677 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Health Tactics" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9313 010096 Ziemeļu rajons 19.09 1.34 2.63 2
40203184677 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Health Tactics" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9313 010096 Ziemeļu rajons 25.02 3.66 8.79 4
40203184677 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Health Tactics" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9313 010096 Ziemeļu rajons 2.90 0.53 0.87 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203184677 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Health Tactics" ir 17.02.2020 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203184677 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Health Tactics" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Health Tactics" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Atlasa iela 8, Rīga, LV-1026.

Kāds bija SIA "Health Tactics" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 345 462 EUR, un peļņa bija 38 067 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Health Tactics" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "Health Tactics" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,99 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,94.

Kāds ir SIA "Health Tactics" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,88, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Health Tactics" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Health Tactics"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 090 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 340 EUR un VSAOI 2 630 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Health Tactics" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Health Tactics" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Fitnesa centru darbība.

Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026