SIA "Step Up Fitness" (reģ. Nr. 40203475499) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-04-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 474 225 EUR, peļņa 2 525 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 4,18 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Fitnesa centru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203475499 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-04-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV50ZZZ40203475499 |
| Juridiskā adrese | "Jaunmuiža", Vircavas pag., Jelgavas nov., LV-3037 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 474 225 EUR | 2 525 EUR | 65 289 EUR | 7 |
| 2024 | 329 270 EUR | 34 117 EUR | 60 473 EUR | 6 |
| 2023 | 0 EUR | -2 269 EUR | 13 232 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 23.13 | 4.69 | 5.5 | 7 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 23.75 | 4.95 | 5.38 | 7 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 24.86 | 4.72 | 5.32 | 6 |
| 2024 | 47.85 | 7.32 | 15.86 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 768.27 | ~ 652.52 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 751.51 | ~ 641.34 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 866.99 | ~ 708.13 |
| 2024 | 969.25 | ~ 757.89 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (15.86 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 969.25 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 969.25 * 0.105 = 101.77 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 319.52 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (969.25 - 101.77 - 319.52) * 0.2 ≈ 109.59 EUR
4. Neto alga: 969.25 - 101.77 - 109.59 = ~ 757.89 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 474 225 EUR | 329 270 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 2 525 EUR | 34 117 EUR | -2 269 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 525 EUR | 34 117 EUR | -2 269 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 525 EUR | 34 117 EUR | -2 269 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 65 289 EUR | 60 473 EUR | 13 232 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 65 289 EUR | 60 473 EUR | 13 232 EUR |
| Pašu kapitāls | 34 374 EUR | 31 849 EUR | -2 268 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 615 EUR | 13 324 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 15 300 EUR | 15 300 EUR | 15 500 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,18 | 4,54 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,18 | 4,54 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,53 % | 10,36 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,87 % | 56,42 % | -17,15 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
7,35 % | 107,12 % | 100,04 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,90 | 0,90 | -6,83 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,26 | 5,44 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
5,08 % | 72,36 % | -17,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,83 | 8,66 | -0,02 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Step Up Fitness" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Gym LV | 6 742 643 | 1 384 874 | 20,5 % | 24 | 280 943 | 1 897 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "FITNESS FACTORY" | 1 609 752 | 314 070 | 19,5 % | 9 | 178 861 | 1 173 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "SK4K" | 1 443 089 | 33 714 | 2,3 % | 24 | 60 129 | 1 436 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "BUKREY FIT" | 793 082 | 228 788 | 28,8 % | 8 | 99 135 | 1 297 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Vingrojam kopā" | 488 667 | 79 515 | 16,3 % | 20 | 24 433 | 912 (2026 Q2) |
| 6 | SIA Step Up Fitness (šis uzņēmums) | 474 225 | 2 525 | 0,5 % | 7 | 67 746 | 768 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "TAURO" | 433 930 | -490 051 | -112,9 % | 0 | — | *** |
| 8 | SIA "Fitnesa Pasaule" | 354 473 | -9 224 | -2,6 % | 7 | 50 639 | 814 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Health Tactics" | 345 462 | 38 067 | 11,0 % | 3 | 115 154 | 218 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "AG TRIUMF" | 330 101 | -33 039 | -10,0 % | 11 | 30 009 | 680 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203475499 | LV50ZZZ40203475499 | SIA Step Up Fitness | SIA | Step Up Fitness | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-04-06 | NULL | Jelgavas nov., Vircavas pag., "Jaunmuiža" | 3037 | 103699630 | 100016534 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12154535 | 40203475499 | 2023-03-28 | 2023-04-06 13:27:07 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92897846 | 40203475499 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2023-04-06 | 2023-04-06 13:17:38 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1879237 | 33438175 | 40203475499 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-04-06 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-17 21:04:16.253 |
| 1987127 | 34283457 | 40203475499 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-04-23 21:02:46.559 |
| 2252754 | 35396599 | 40203475499 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2026-05-21 17:17:28.774 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1879237 | 33438175 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2269 | -2269 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2269 | 0 | -2269 | NULL | 0 | -2269 |
| 1987127 | 34283457 | 329270 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 295153 | 34117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 34117 | 0 | 34117 | NULL | 0 | 34117 |
| 2252754 | 35396599 | 474225 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 471700 | 2525 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2525 | 0 | 2525 | NULL | 0 | 2525 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1879237 | 33438175 | 32 | 0 | 10476 | 2724 | 13232 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13232 | NULL | 0 | 15500 | 0 | -2268 | 13232 |
| 1987127 | 34283457 | 50473 | 0 | 10000 | 0 | 60473 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60473 | NULL | 13324 | 15300 | 0 | 31849 | 60473 |
| 2252754 | 35396599 | 55289 | 0 | 10000 | 0 | 65289 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65289 | NULL | 15615 | 15300 | 0 | 34374 | 65289 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203475499 | SIA Step Up Fitness | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9313 | 030540 | Vircavas pag. | 47.85 | 7.32 | 15.86 | 4 |
| 40203475499 | SIA Step Up Fitness | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9313 | 030540 | Vircavas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203475499 | SIA Step Up Fitness | ir | 12.12.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203475499 | SIA Step Up Fitness | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Jaunmuiža", Vircavas pag., Jelgavas nov., LV-3037.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 474 225 EUR, un peļņa bija 2 525 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,18 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,18.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,83, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 969.25 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 757.89 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 47 850 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 7 320 EUR un VSAOI 15 860 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Fitnesa centru darbība.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 03-09-2026