Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "FITNESS FACTORY"

SIA "FITNESS FACTORY" (reģ. Nr. 44103116079) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-03-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 609 752 EUR, peļņa 314 070 EUR, darbinieku skaits: 8. Kopējais likviditātes koeficients: 12,84 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Fitnesa centru darbība

Reģistrācijas Nr.44103116079
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2018-03-28
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV92ZZZ44103116079
Juridiskā adrese Stacijas iela 2, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 609 752 EUR 314 070 EUR 1 000 480 EUR 8
2024 1 595 734 EUR 347 480 EUR 761 861 EUR 8
2023 761 465 EUR 202 018 EUR 397 284 EUR 7
2022 549 489 EUR 101 148 EUR 173 342 EUR 7
2021 290 855 EUR 18 630 EUR 68 653 EUR 6
2020 149 357 EUR 9 144 EUR 44 427 EUR 8
2019 92 369 EUR 15 087 EUR 31 597 EUR 6
2018 45 797 EUR 6 269 EUR 12 896 EUR 6

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 60.93 4.09 10.8 9
2026. gada 1. ceturksnis 60.15 3.70 10.04 8
2025. gada 4. ceturksnis 64.15 7.16 10.20 8
2024 309.98 14.22 33.98 8
2023 154.69 9.07 25.08 7
2022 112.86 5.79 16.98 7

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 173.36 ~ 922.62
2026. gada 1. ceturksnis 1 227.14 ~ 958.48
2025. gada 4. ceturksnis 1 246.70 ~ 961.32
2024 1 038.31 ~ 802.02
2023 875.83 ~ 698.19
2022 592.97 ~ 485.27

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (33.98 * 1000) / 0.3409 ) / 8 / 12 = 1 038.31 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 038.31 * 0.105 = 109.02 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 292.96 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 038.31 - 109.02 - 292.96) * 0.2 ≈ 127.27 EUR

4. Neto alga: 1 038.31 - 109.02 - 127.27 = ~ 802.02 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 1 609 752 EUR 1 595 734 EUR 761 465 EUR 549 489 EUR 290 855 EUR
Bruto peļņa 509 320 EUR 440 935 EUR 276 714 EUR 136 868 EUR 47 872 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 314 070 EUR 347 480 EUR 202 018 EUR 101 148 EUR 18 630 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 314 070 EUR 347 480 EUR 202 018 EUR 101 148 EUR 18 630 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 1 000 480 EUR 761 861 EUR 397 284 EUR 173 342 EUR 68 653 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 708 958 EUR 758 284 EUR 392 075 EUR 167 878 EUR 68 653 EUR
Pašu kapitāls 945 276 EUR 702 576 EUR 355 096 EUR 153 078 EUR 51 930 EUR
Īstermiņa saistības 55 204 EUR 59 285 EUR 42 188 EUR 20 264 EUR 16 723 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
12,84 12,79 9,29 8,28 4,11
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
10,06 8,55 3,33 2,99 1,80
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
19,51 % 21,78 % 26,53 % 18,41 % 6,41 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
31,39 % 45,61 % 50,85 % 58,35 % 27,14 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
33,23 % 49,46 % 56,89 % 66,08 % 35,88 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,06 0,08 0,12 0,13 0,32
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,61 2,09 1,92 3,17 4,24
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
33,23 % 49,46 % 56,89 % 66,08 % 35,88 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
11,04 9,92 8,42 9,51 7,56

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "FITNESS FACTORY" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9313)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 132 uzņēmumi 2. vieta pēc apgrozījuma 2. vieta pēc peļņas Fitnesa centru darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA Gym LV6 742 6431 384 87420,5 %24280 9431 897 (2026 Q2)
2SIA "FITNESS FACTORY" (šis uzņēmums)1 609 752314 07019,5 %9178 8611 173 (2026 Q2)
3SIA "SK4K"1 443 08933 7142,3 %2460 1291 436 (2026 Q2)
4SIA "BUKREY FIT"793 082228 78828,8 %899 1351 297 (2026 Q2)
5SIA "Vingrojam kopā"488 66779 51516,3 %2024 433912 (2026 Q2)
6SIA Step Up Fitness474 2252 5250,5 %767 746768 (2026 Q2)
7SIA "TAURO"433 930-490 051-112,9 %0***
8SIA "Fitnesa Pasaule"354 473-9 224-2,6 %750 639814 (2026 Q2)
9SIA "Health Tactics"345 46238 06711,0 %3115 154218 (2026 Q2)
10SIA "AG TRIUMF"330 101-33 039-10,0 %1130 009680 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-02). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "FITNESS FACTORY"
9313 Fitnesa centru darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
44103116079 LV92ZZZ44103116079 SIA "FITNESS FACTORY" SIA FITNESS FACTORY NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2018-03-28 NULL Valmieras nov., Valmiera, Stacijas iela 2 4201 101034025 100016647 100003807 0250000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
7485829 44103116079 2018-03-13 2018-03-15 14:32:04

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92634967 44103116079 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2018-03-28 2018-03-28 08:52:44

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
920490 21445381 44103116079 DokGPv1 UGP 2018 2018-03-28 2018-12-31 6 ONES EUR 2020-11-11 23:08:04.629
1100456 23303856 44103116079 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 6 ONES EUR 2020-11-22 05:13:31.169
1259706 29613332 44103116079 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 8 ONES EUR 2021-07-29 11:19:13.309
1402025 31340472 44103116079 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 6 ONES EUR 2022-07-30 17:42:05.403
1705942 32372465 44103116079 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 7 ONES EUR 2023-05-11 17:28:55.376
1923862 33560348 44103116079 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 7 ONES EUR 2024-06-04 22:07:29.202
2074173 34553930 44103116079 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 8 ONES EUR 2025-06-12 03:03:49.038
2340632 35519239 44103116079 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 8 ONES EUR 2026-06-09 17:04:41.514

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1100456 23303856 92369 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 62965 29404 10875 3384 0 58 0 0 0 0 0 NULL NULL 15087 0 15087 NULL 0 15087
1259706 29613332 149357 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 120938 28419 15384 3874 0 17 0 0 0 0 0 NULL NULL 9144 0 9144 NULL 0 9144
1402025 31340472 290855 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 242983 47872 21491 7751 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 18630 0 18630 NULL 0 18630
1705942 32372465 549489 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 412621 136868 25946 9766 0 8 0 0 0 0 0 NULL NULL 101148 0 101148 NULL 0 101148
1923862 33560348 761465 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 484751 276714 69221 5426 280 329 0 0 0 0 0 NULL NULL 202018 0 202018 NULL 0 202018
2074173 34553930 1595734 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1154799 440935 83701 10864 1144 34 0 0 0 0 0 NULL NULL 347480 0 347480 NULL 0 347480
2340632 35519239 1609752 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1100432 509320 127235 54732 43 13716 0 0 390 0 0 NULL NULL 314070 0 314070 NULL 0 314070
920490 21445381 45797 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 36512 9285 1738 1277 0 1 0 0 0 0 0 NULL NULL 6269 0 6269 NULL 0 6269

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1100456 23303856 4986 0 1289 25322 31597 0 0 0 0 31597 NULL 7441 0 0 24156 31597
1259706 29613332 9524 0 532 34371 44427 0 0 0 0 44427 NULL 11127 0 0 33300 44427
1402025 31340472 28774 0 1386 38493 68653 0 0 0 0 68653 NULL 16723 0 0 51930 68653
1705942 32372465 58236 0 2262 107380 167878 0 5464 0 5464 173342 NULL 20264 0 0 153078 173342
1923862 33560348 137170 0 3151 251754 392075 0 5209 0 5209 397284 NULL 42188 0 0 355096 397284
2074173 34553930 501848 0 4816 251620 758284 0 3577 0 3577 761861 NULL 59285 0 0 702576 761861
2340632 35519239 553219 0 2333 153406 708958 0 291522 0 291522 1000480 NULL 55204 0 0 945276 1000480
920490 21445381 7102 0 881 4913 12896 0 0 0 0 12896 NULL 3827 0 0 9069 12896

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
44103116079 SIA "FITNESS FACTORY" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9313 054010 Valmiera 309.98 14.22 33.98 8
44103116079 SIA "FITNESS FACTORY" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9313 054010 Valmiera 154.69 9.07 25.08 7
44103116079 SIA "FITNESS FACTORY" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9313 054010 Valmiera 112.86 5.79 16.98 7

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
44103116079 SIA "FITNESS FACTORY" ir 01.06.2018 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
44103116079 SIA "FITNESS FACTORY" A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "FITNESS FACTORY" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Stacijas iela 2, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.

Kāds bija SIA "FITNESS FACTORY" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 609 752 EUR, un peļņa bija 314 070 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "FITNESS FACTORY" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 8 darbinieki.

Kāds ir SIA "FITNESS FACTORY" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 12,84 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,06.

Kāds ir SIA "FITNESS FACTORY" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,04, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "FITNESS FACTORY" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "FITNESS FACTORY"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 038.31 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 802.02 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "FITNESS FACTORY"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 309 980 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 14 220 EUR un VSAOI 33 980 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "FITNESS FACTORY" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "FITNESS FACTORY" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Fitnesa centru darbība.

Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026