SIA "SA1 SERVICE" (reģ. Nr. 40203206014) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-04-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 312 103 EUR, zaudējumi 2 085 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 1,03 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203206014 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-04-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ40203206014 |
| Juridiskā adrese | Sējas iela 77 - 1, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 312 103 EUR | -2 085 EUR | 128 385 EUR | 6 |
| 2024 | 368 994 EUR | 48 263 EUR | 76 648 EUR | 5 |
| 2023 | 132 863 EUR | 20 259 EUR | 48 744 EUR | 2 |
| 2022 | 33 603 EUR | -15 772 EUR | 578 EUR | 1 |
| 2021 | 57 692 EUR | 2 673 EUR | 10 052 EUR | 1 |
| 2020 | 37 100 EUR | -5 786 EUR | 54 EUR | 4 |
| 2019 | 24 270 EUR | -1 428 EUR | 2 812 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 14.45 | 3.35 | 8.07 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 15.64 | 2.85 | 7.29 | 7 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.37 | 2.65 | 6.77 | 7 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.92 | 2.49 | 6.33 | 7 |
| 2024 | 33.96 | 10.72 | 17.96 | 5 |
| 2023 | 11.49 | 3.04 | 7.51 | 2 |
| 2022 | 0.51 | 0.12 | 1.70 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 315.15 | ~ 1 017.16 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 018.31 | ~ 819.24 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 945.68 | ~ 770.80 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 884.21 | ~ 719.62 |
| 2024 | 878.07 | ~ 699.61 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (17.96 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 878.07 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 878.07 * 0.105 = 92.20 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 354.59 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (878.07 - 92.20 - 354.59) * 0.2 ≈ 86.26 EUR
4. Neto alga: 878.07 - 92.20 - 86.26 = ~ 699.61 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 312 103 EUR | 368 994 EUR | 132 863 EUR | 33 603 EUR | 57 692 EUR |
| Bruto peļņa | 37 813 EUR | 73 484 EUR | 24 432 EUR | -11 457 EUR | 9 013 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 085 EUR | 48 263 EUR | 20 259 EUR | -15 772 EUR | 2 673 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 085 EUR | 48 263 EUR | 20 259 EUR | -15 772 EUR | 2 673 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 128 385 EUR | 76 648 EUR | 48 744 EUR | 578 EUR | 10 052 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 79 085 EUR | 57 943 EUR | 40 552 EUR | 578 EUR | 10 052 EUR |
| Pašu kapitāls | 45 602 EUR | 47 687 EUR | -576 EUR | -20 835 EUR | -4 491 EUR |
| Īstermiņa saistības | 76 576 EUR | 28 961 EUR | 49 320 EUR | 21 413 EUR | 14 543 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 6 207 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-11-26 – 2025-11-26 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,03 | 2,00 | 0,82 | 0,03 | 0,69 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,03 | 2,00 | 0,82 | 0,03 | 0,69 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,67 % | 13,08 % | 15,25 % | -46,94 % | 4,63 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1,62 % | 62,97 % | 41,56 % | -2 728,72 % | 26,59 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-4,57 % | 101,21 % | -3 517,19 % | 75,70 % | -59,52 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,82 | 0,61 | -85,63 | -1,03 | -3,24 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,43 | 4,81 | 2,73 | 58,14 | 5,74 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-4,02 % | 101,21 % | -3 517,19 % | 75,70 % | -59,52 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,92 | 8,25 | 3,87 | -83,55 | 5,73 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SA1 SERVICE" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 106 | SIA SA1 SERVICE (šis uzņēmums) | 312 103 | -2 085 | -0,7 % | 6 | 52 017 | 1 315 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203206014 | LV78ZZZ40203206014 | SIA SA1 SERVICE | SIA | SA1 SERVICE | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-04-11 | NULL | Rīga, Sējas iela 77 - 1 | 1058 | 113898652 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8684910 | 40203206014 | 2019-04-01 | 2019-04-09 15:50:31 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203206014 | 2025-11-26 | 0 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | MVU izaugsmes aizdevumu programma | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | f13cf96f |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92692333 | 40203206014 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 50 | EUR | 2019-04-11 | 2019-04-11 10:55:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1152405 | 23931679 | 40203206014 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-01-15 23:01:58.33 |
| 1329874 | 30782677 | 40203206014 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-08 14:01:50.921 |
| 1472184 | 32315678 | 40203206014 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-24 23:37:29.044 |
| 2049896 | 34485201 | 40203206014 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-03 05:00:32.679 |
| 2316142 | 35475886 | 40203206014 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-06-01 17:17:23.304 |
| 1092442 | 23287758 | 40203206014 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-04-11 | 2019-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-21 16:40:15.41 |
| 1895344 | 33489719 | 40203206014 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-29 03:00:41.418 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1092442 | 23287758 | 24270 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22024 | 2246 | 3641 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1428 | 0 | -1428 | NULL | 0 | -1428 |
| 1152405 | 23931679 | 37100 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37196 | -96 | 5565 | 64 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 61 | NULL | NULL | -5786 | 0 | -5786 | NULL | 0 | -5786 |
| 1329874 | 30782677 | 57692 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 48679 | 9013 | 6340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2673 | 0 | 2673 | NULL | 0 | 2673 |
| 1472184 | 32315678 | 33603 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 45060 | -11457 | 4315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -15772 | 0 | -15772 | NULL | 0 | -15772 |
| 1895344 | 33489719 | 132863 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 108431 | 24432 | 0 | 3744 | 16 | 445 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 20259 | 0 | 20259 | NULL | 0 | 20259 |
| 2049896 | 34485201 | 368994 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 295510 | 73484 | 12371 | 12374 | 0 | 671 | 0 | 0 | 195 | 0 | 0 | NULL | NULL | 48263 | 0 | 48263 | NULL | 0 | 48263 |
| 2316142 | 35475886 | 312103 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 274290 | 37813 | 21197 | 17141 | 0 | 1565 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2085 | 0 | -2085 | NULL | 0 | -2085 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1092442 | 23287758 | 82 | 0 | 2730 | 0 | 2812 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2812 | NULL | 4190 | 0 | 0 | -1378 | 2812 |
| 1152405 | 23931679 | 54 | 0 | 0 | 0 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 | NULL | 7218 | 0 | 0 | -7164 | 54 |
| 1329874 | 30782677 | 10052 | 0 | 0 | 0 | 10052 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10052 | NULL | 14543 | 0 | 0 | -4491 | 10052 |
| 1472184 | 32315678 | 578 | 0 | 0 | 0 | 578 | 0 | 0 | 0 | 0 | 578 | NULL | 21413 | 0 | 0 | -20835 | 578 |
| 1895344 | 33489719 | 25361 | 0 | 15191 | 0 | 40552 | 0 | 8192 | 0 | 8192 | 48744 | NULL | 49320 | 0 | 0 | -576 | 48744 |
| 2049896 | 34485201 | 3310 | 0 | 54633 | 0 | 57943 | 0 | 18705 | 0 | 18705 | 76648 | NULL | 28961 | 0 | 0 | 47687 | 76648 |
| 2316142 | 35475886 | 38002 | 0 | 41083 | 0 | 79085 | 0 | 49300 | 0 | 49300 | 128385 | NULL | 76576 | 6207 | 0 | 45602 | 128385 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203206014 | SIA SA1 SERVICE | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 33.96 | 10.72 | 17.96 | 5 |
| 40203206014 | SIA SA1 SERVICE | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 11.49 | 3.04 | 7.51 | 2 |
| 40203206014 | SIA SA1 SERVICE | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.51 | 0.12 | 1.70 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203206014 | SIA SA1 SERVICE | ir | 09.03.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203206014 | SIA SA1 SERVICE | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Sējas iela 77 - 1, Rīga, LV-1058.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 312 103 EUR, un zaudējumi bija 2 085 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,92, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 878.07 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 699.61 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 33 960 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 10 720 EUR un VSAOI 17 960 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026