SIA "Firsthouse," (reģ. Nr. 40203045698) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-01-24. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 273 174 EUR, peļņa 3 383 EUR, darbinieku skaits: 7. Kopējais likviditātes koeficients: 0,60 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203045698 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-01-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV82ZZZ40203045698 |
| Juridiskā adrese | Mārupes iela 8C - 1, Rīga, LV-1002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 273 174 EUR | 3 383 EUR | 89 637 EUR | 7 |
| 2022 | 309 448 EUR | 54 176 EUR | 113 844 EUR | 7 |
| 2021 | 193 929 EUR | 8 893 EUR | 155 587 EUR | 8 |
| 2020 | 216 002 EUR | -69 765 EUR | 120 672 EUR | 14 |
| 2019 | 179 127 EUR | 1 427 EUR | 126 801 EUR | 13 |
| 2018 | 215 346 EUR | 3 433 EUR | 85 621 EUR | 13 |
| 2017 | 89 348 EUR | 2 276 EUR | 32 716 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | -0.05 | 0.56 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.35 | 0.0 | 0.0 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.99 | 0.00 | 1.98 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 9.10 | 2.04 | 6.32 | 6 |
| 2024 | 24.90 | 4.03 | 13.10 | 6 |
| 2023 | 36.40 | 5.64 | 14.11 | 8 |
| 2022 | 42.89 | 10.32 | 25.61 | 6 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 91.26 | ~ 81.68 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 322.68 | ~ 288.79 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 029.95 | ~ 816.80 |
| 2024 | 533.72 | ~ 477.68 |
| 2023 | 431.15 | ~ 385.88 |
| 2022 | 1 043.40 | ~ 762.73 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (13.1 * 1000) / 0.3409 ) / 6 / 12 = 533.72 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 533.72 * 0.105 = 56.04 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 487.03 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (533.72 - 56.04 - 487.03) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 533.72 - 56.04 - 0.00 = ~ 477.68 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 273 174 EUR | 309 448 EUR | 193 929 EUR | 216 002 EUR | 179 127 EUR |
| Bruto peļņa | 88 421 EUR | 108 240 EUR | 101 293 EUR | -17 311 EUR | 43 579 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 383 EUR | 54 176 EUR | 9 960 EUR | -69 591 EUR | 1 450 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 1 067 EUR | 174 EUR | 23 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 383 EUR | 54 176 EUR | 8 893 EUR | -69 765 EUR | 1 427 EUR |
| Pozīcija | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 89 637 EUR | 113 844 EUR | 155 587 EUR | 120 672 EUR | 126 801 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 49 168 EUR | 74 513 EUR | 109 637 EUR | 113 076 EUR | 119 908 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 517 EUR | 3 217 EUR | -50 959 EUR | -59 852 EUR | 7 146 EUR |
| Īstermiņa saistības | 81 546 EUR | 109 053 EUR | 205 043 EUR | 122 725 EUR | 95 329 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 57 799 EUR | 24 326 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 1 līgumam summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,60 | 0,68 | 0,53 | 0,92 | 1,26 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,17 | 0,51 | 0,03 | 0,13 | 0,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,24 % | 17,51 % | 4,59 % | -32,30 % | 0,80 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,77 % | 47,59 % | 5,72 % | -57,81 % | 1,13 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
51,91 % | 1 684,05 % | -17,45 % | 116,56 % | 19,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
12,51 | 33,90 | -4,02 | -3,02 | 16,74 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
17,75 | 19,43 | 3,14 | -2 782,64 | 59,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,05 | 2,72 | 1,25 | 1,79 | 1,41 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
44,31 % | 1 192,13 % | -29,56 % | 3 388,50 % | 4,69 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,00 | 4,09 | 0,71 | -0,62 | 1,66 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Firsthouse," ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 113 | Firsthouse, SIA (šis uzņēmums) | 273 174 | 3 383 | 1,2 % | 6 | 45 529 | 91 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203045698 | LV82ZZZ40203045698 | Firsthouse, SIA | NULL | Firsthouse, | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-01-24 | NULL | Rīga, Mārupes iela 8C - 1 | 1002 | 119195642 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6036347 | 40203045698 | 2017-01-06 | 2017-01-06 10:13:05 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92759512 | 40203045698 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2020-08-14 | 2020-08-14 15:26:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 968777 | 21657493 | 40203045698 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2020-11-14 16:37:35.991 |
| 1110439 | 23535789 | 40203045698 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2020-11-22 16:25:02.94 |
| 1757312 | 32538805 | 40203045698 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2023-06-04 21:08:07.77 |
| 1922649 | 33555026 | 40203045698 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-06-04 17:18:12.363 |
| 756681 | 19696961 | 40203045698 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-24 | 2017-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-02 22:05:41.529 |
| 1285010 | 29743813 | 40203045698 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 14 | ONES | EUR | 2021-08-19 10:00:45.907 |
| 1418838 | 31393079 | 40203045698 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2022-08-06 04:37:38.603 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1110439 | 23535789 | 179127 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 135548 | 43579 | 0 | 36207 | 1520 | 7417 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | NULL | NULL | 1450 | 23 | 1427 | NULL | 0 | 1427 |
| 1285010 | 29743813 | 216002 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 233313 | -17311 | 417 | 33534 | 343 | 18647 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | NULL | NULL | -69591 | 174 | -69765 | NULL | 0 | -69765 |
| 1418838 | 31393079 | 193929 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 92636 | 101293 | 0 | 40197 | 0 | 99763 | 0 | 0 | 53284 | 0 | 4657 | NULL | NULL | 9960 | 1067 | 8893 | NULL | 0 | 8893 |
| 1757312 | 32538805 | 309448 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 201208 | 108240 | 9304 | 392 | 12812 | 54241 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2939 | NULL | NULL | 54176 | 0 | 54176 | NULL | 0 | 54176 |
| 1922649 | 33555026 | 273174 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 184753 | 88421 | 10684 | 473 | 0 | 73679 | 0 | 0 | 0 | 0 | 202 | NULL | NULL | 3383 | 0 | 3383 | NULL | 0 | 3383 |
| 756681 | 19696961 | 89348 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 74782 | 14566 | 0 | 9880 | 125 | 2385 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 | NULL | NULL | 2368 | 92 | 2276 | NULL | 0 | 2276 |
| 968777 | 21657493 | 215346 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 175695 | 39651 | 0 | 32213 | 4639 | 8378 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 | NULL | NULL | 3648 | 215 | 3433 | NULL | 0 | 3433 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1110439 | 23535789 | 2908 | 0 | 30221 | 86779 | 119908 | 0 | 6893 | 0 | 6893 | 126801 | NULL | 95329 | 24326 | 0 | 7146 | 126801 |
| 1285010 | 29743813 | 1577 | 0 | 14852 | 96647 | 113076 | 0 | 7596 | 0 | 7596 | 120672 | NULL | 122725 | 57799 | 0 | -59852 | 120672 |
| 1418838 | 31393079 | 973 | 0 | 5757 | 102907 | 109637 | 0 | 45950 | 0 | 45950 | 155587 | NULL | 205043 | 0 | 1503 | -50959 | 155587 |
| 1757312 | 32538805 | 1062 | 0 | 54984 | 18467 | 74513 | 0 | 39331 | 0 | 39331 | 113844 | NULL | 109053 | 0 | 1574 | 3217 | 113844 |
| 1922649 | 33555026 | 822 | 0 | 13388 | 34958 | 49168 | 0 | 40469 | 0 | 40469 | 89637 | NULL | 81546 | 0 | 1574 | 6517 | 89637 |
| 756681 | 19696961 | 1944 | 0 | 2058 | 24430 | 28432 | 0 | 4284 | 0 | 4284 | 32716 | NULL | 23282 | 7148 | 0 | 2286 | 32716 |
| 968777 | 21657493 | 8889 | 0 | 17874 | 50352 | 77115 | 0 | 8506 | 0 | 8506 | 85621 | NULL | 79082 | 820 | 0 | 5719 | 85621 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203045698 | Firsthouse, SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 24.90 | 4.03 | 13.10 | 6 |
| 40203045698 | Firsthouse, SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 052540 | Smārdes pag. | 36.40 | 5.64 | 14.11 | 8 |
| 40203045698 | Firsthouse, SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 052540 | Smārdes pag. | 42.89 | 10.32 | 25.61 | 6 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203045698 | Firsthouse, SIA | ir | 01.02.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203045698 | Firsthouse, SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Mārupes iela 8C - 1, Rīga, LV-1002.
2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 273 174 EUR, un peļņa bija 3 383 EUR.
2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 7 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 0,60 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,17.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 3,00, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 533.72 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 477.68 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 24 900 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 030 EUR un VSAOI 13 100 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026