SIA "OV 27" (reģ. Nr. 40203251427) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-07-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 102 596 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 10,74 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203251427 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-07-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV07ZZZ40203251427 |
| Juridiskā adrese | Robežnieku iela 10, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -102 596 EUR | 360 537 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -11 631 EUR | 463 133 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -388 EUR | 89 464 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -105 EUR | 2 652 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -93 EUR | 2 757 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.71 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.05 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -102 546 EUR | -11 581 EUR | -338 EUR | -55 EUR | -43 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -102 596 EUR | -11 631 EUR | -388 EUR | -105 EUR | -93 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 360 537 EUR | 463 133 EUR | 89 464 EUR | 2 652 EUR | 2 757 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 537 EUR | 5 165 EUR | 89 464 EUR | 2 652 EUR | 2 757 EUR |
| Pašu kapitāls | -112 013 EUR | -9 417 EUR | 2 214 EUR | 2 602 EUR | 2 707 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 472 500 EUR | 472 500 EUR | 87 200 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
10,74 | 103,30 | 1 789,28 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
10,74 | 103,30 | 1 789,28 | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-28,46 % | -2,51 % | -0,43 % | -3,96 % | -3,37 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
91,59 % | 123,51 % | -17,52 % | -4,04 % | -3,44 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-4,22 | -50,18 | 39,41 | 0,02 | 0,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-28,45 % | -2,50 % | -0,38 % | -2,07 % | -1,56 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-1,25 | -0,10 | 0,74 | 23,34 | 24,24 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "OV 27" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 2925 | SIA "OV 27" (šis uzņēmums) | 0 | -102 596 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203251427 | LV07ZZZ40203251427 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OV 27" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | OV 27 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-07-23 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Robežnieku iela 10 | 2167 | 106757626 | 100016583 | 100003815 | 0807600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9881646 | 40203251427 | 2020-07-03 | 2020-07-23 14:37:14 |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90017310 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 40203251427 | 40203616410 | 2025-01-10 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92905906 | 40203251427 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-06-13 | 2023-06-13 12:19:22 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1400497 | 31337402 | 40203251427 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-07-23 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-30 03:35:59.578 |
| 1756099 | 32536368 | 40203251427 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-04 17:07:24.755 |
| 1893519 | 33483300 | 40203251427 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-28 04:01:38.435 |
| 2069982 | 34539451 | 40203251427 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-10 03:03:35.831 |
| 2301072 | 35459696 | 40203251427 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-30 03:11:17.445 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1400497 | 31337402 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -43 | 50 | -93 | NULL | 0 | -93 |
| 1756099 | 32536368 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -55 | 50 | -105 | NULL | 0 | -105 |
| 1893519 | 33483300 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 338 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -338 | 50 | -388 | NULL | 0 | -388 |
| 2069982 | 34539451 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 11581 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11581 | 50 | -11631 | NULL | 0 | -11631 |
| 2301072 | 35459696 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 4601 | 23 | 97968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -102546 | 50 | -102596 | NULL | 0 | -102596 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1400497 | 31337402 | 1980 | 0 | 777 | 0 | 2757 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2757 | NULL | 0 | 50 | 0 | 2707 | 2757 |
| 1756099 | 32536368 | 1875 | 0 | 777 | 0 | 2652 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2652 | NULL | 0 | 50 | 0 | 2602 | 2652 |
| 1893519 | 33483300 | 1464 | 0 | 88000 | 0 | 89464 | 0 | 0 | 0 | 0 | 89464 | NULL | 50 | 87200 | 0 | 2214 | 89464 |
| 2069982 | 34539451 | 5165 | 0 | 0 | 0 | 5165 | 0 | 457968 | 0 | 457968 | 463133 | NULL | 50 | 472500 | 0 | -9417 | 463133 |
| 2301072 | 35459696 | 537 | 0 | 0 | 0 | 537 | 0 | 360000 | 0 | 360000 | 360537 | NULL | 50 | 472500 | 0 | -112013 | 360537 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203251427 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OV 27" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 039200 | Mārupe | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203251427 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OV 27" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 039200 | Mārupe | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203251427 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OV 27" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 039200 | Mārupe | 0.06 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203251427 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OV 27" | ir | 25.06.2026 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203251427 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OV 27" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Robežnieku iela 10, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 102 596 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,74 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,74.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -1,25, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026