SIA "BHŪMI 1" (reģ. Nr. 50203227821) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-09-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 636 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3 227,36 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 50203227821 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-09-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV17ZZZ50203227821 |
| Juridiskā adrese | Sēļu iela 24 - 9, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -636 EUR | 161 368 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -6 495 EUR | 162 004 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -4 832 EUR | 162 699 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -460 EUR | 165 531 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -3 775 EUR | 158 941 EUR | 1 |
| 2020 | 0 EUR | -84 EUR | 2 716 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.20 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -586 EUR | -6 445 EUR | -4 832 EUR | -410 EUR | -3 775 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -636 EUR | -6 495 EUR | -4 832 EUR | -460 EUR | -3 775 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 161 368 EUR | 162 004 EUR | 162 699 EUR | 165 531 EUR | 158 941 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 161 368 EUR | 162 004 EUR | 162 699 EUR | 165 531 EUR | 158 941 EUR |
| Pašu kapitāls | -13 482 EUR | -12 846 EUR | -6 351 EUR | -1 519 EUR | -1 059 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 160 000 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 174 800 EUR | 174 800 EUR | 169 000 EUR | 167 000 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3 227,36 | 3 240,08 | 3 253,98 | 3 310,62 | 0,99 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,06 | 18,78 | 32,68 | 89,32 | 0,02 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,39 % | -4,01 % | -2,97 % | -0,28 % | -2,38 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
4,72 % | 50,56 % | 76,08 % | 30,28 % | 356,47 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-12,97 | -13,61 | -26,62 | -109,97 | -151,09 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | -7,91 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,36 % | -3,98 % | -2,97 % | -0,22 % | 356,47 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,60 | 0,50 | 0,58 | 0,70 | -0,09 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "BHŪMI 1" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 2742 | SIA BHŪMI 1 (šis uzņēmums) | 0 | -636 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203227821 | LV17ZZZ50203227821 | SIA BHŪMI 1 | SIA | BHŪMI 1 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-09-19 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Sēļu iela 24 - 9 | 2167 | 118086792 | 100016583 | 100003815 | 0807600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9107694 | 50203227821 | 2019-09-16 | 2019-09-17 13:17:29 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 50203227821 | 2020-03-02 | SIA VRED |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92714359 | 50203227821 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2019-09-19 | 2019-09-19 11:45:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1302311 | 30444110 | 50203227821 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-01-28 14:04:01.705 |
| 1949699 | 33999524 | 50203227821 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-01-08 21:00:06.954 |
| 2098024 | 35022147 | 50203227821 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-01-18 19:00:28.496 |
| 1187047 | 29024578 | 50203227821 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-09-19 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-27 20:00:15.601 |
| 1187058 | 29024600 | 50203227821 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-27 20:01:41.44 |
| 1437097 | 32002335 | 50203227821 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-01-10 21:01:45.476 |
| 1783231 | 32992320 | 50203227821 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-06 20:00:20.591 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1187047 | 29024578 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1187058 | 29024600 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -84 | 0 | -84 | NULL | 0 | -84 |
| 1302311 | 30444110 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 3775 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3775 | 0 | -3775 | NULL | 0 | -3775 |
| 1437097 | 32002335 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 364 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 | NULL | NULL | -410 | 50 | -460 | NULL | 0 | -460 |
| 1783231 | 32992320 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 4832 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4832 | 0 | -4832 | NULL | 0 | -4832 |
| 1949699 | 33999524 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 6445 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6445 | 50 | -6495 | NULL | 0 | -6495 |
| 2098024 | 35022147 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 586 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -586 | 50 | -636 | NULL | 0 | -636 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1187047 | 29024578 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2800 | 2800 |
| 1187058 | 29024600 | 2716 | 0 | 0 | 0 | 2716 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2716 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2716 | 2716 |
| 1302311 | 30444110 | 3941 | 0 | 0 | 155000 | 158941 | 0 | 0 | 0 | 0 | 158941 | NULL | 160000 | 0 | 0 | -1059 | 158941 |
| 1437097 | 32002335 | 4466 | 0 | 0 | 161065 | 165531 | 0 | 0 | 0 | 0 | 165531 | NULL | 50 | 167000 | 0 | -1519 | 165531 |
| 1783231 | 32992320 | 1634 | 0 | 0 | 161065 | 162699 | 0 | 0 | 0 | 0 | 162699 | NULL | 50 | 169000 | 0 | -6351 | 162699 |
| 1949699 | 33999524 | 939 | 0 | 0 | 161065 | 162004 | 0 | 0 | 0 | 0 | 162004 | NULL | 50 | 174800 | 0 | -12846 | 162004 |
| 2098024 | 35022147 | 303 | 0 | 0 | 161065 | 161368 | 0 | 0 | 0 | 0 | 161368 | NULL | 50 | 174800 | 0 | -13482 | 161368 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203227821 | SIA BHŪMI 1 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 039200 | Mārupe | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203227821 | SIA BHŪMI 1 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 039200 | Mārupe | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203227821 | SIA BHŪMI 1 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 039200 | Mārupe | 0.20 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203227821 | SIA BHŪMI 1 | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Sēļu iela 24 - 9, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 636 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA VRED".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3 227,36 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,60, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026