PS "Hydrogen Solutions" (reģ. Nr. 40203257805) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 790 EUR, zaudējumi 12 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,15 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203257805 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV73ZZZ40203257805 |
| Juridiskā adrese | Dārzciema iela 60E, Rīga, LV-1073 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 790 EUR | -12 EUR | 104 EUR | 0 |
| 2024 | 65 506 EUR | -9 174 EUR | 10 EUR | 0 |
| 2023 | 747 611 EUR | 30 388 EUR | 310 630 EUR | 0 |
| 2022 | 523 345 EUR | -49 646 EUR | 54 016 EUR | 0 |
| 2021 | 626 185 EUR | 49 039 EUR | 135 502 EUR | 0 |
| 2020 | 179 837 EUR | 9 563 EUR | 236 317 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.01 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.04 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.10 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.03 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 7.50 | 0.18 | 0.30 | 0 |
| 2023 | 4.32 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 3.79 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 790 EUR | 65 506 EUR | 747 611 EUR | 523 345 EUR | 626 185 EUR |
| Bruto peļņa | 2 790 EUR | 0 EUR | 30 791 EUR | -49 441 EUR | 44 689 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 38 EUR | -1 634 EUR | 30 438 EUR | -49 596 EUR | 49 089 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 7 540 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -12 EUR | -9 174 EUR | 30 388 EUR | -49 646 EUR | 49 039 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 104 EUR | 10 EUR | 310 630 EUR | 54 016 EUR | 135 502 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 104 EUR | 10 EUR | 310 630 EUR | 54 016 EUR | 135 502 EUR |
| Pašu kapitāls | -2 EUR | 10 EUR | 39 344 EUR | 8 956 EUR | 58 602 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 271 286 EUR | 45 060 EUR | 76 900 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 106 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | — | 1,15 | 1,20 | 1,76 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | — | 1,15 | 1,20 | 1,76 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,43 % | -14,00 % | 4,06 % | -9,49 % | 7,83 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-11,54 % | -91 740,00 % | 9,78 % | -91,91 % | 36,19 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
600,00 % | -91 740,00 % | 77,24 % | -554,33 % | 83,68 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-53,00 | 0,00 | 6,90 | 5,03 | 1,31 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
26,83 | 6 550,60 | 2,41 | 9,69 | 4,62 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
36,54 % | -16 340,00 % | 77,36 % | -553,77 % | 83,77 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
28,60 | 6 031,38 | 2,97 | 7,16 | 6,73 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "Hydrogen Solutions" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Reich Montage | 10 442 091 | 92 817 | 0,9 % | 112 | 93 233 | 1 992 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "EXECUTO" | 8 155 087 | 3 407 071 | 41,8 % | 8 | 1 019 386 | 3 888 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRK Serviss" | 6 829 640 | 1 204 365 | 17,6 % | 33 | 206 959 | 2 243 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "TDpower" | 6 277 114 | 2 514 309 | 40,1 % | 33 | 190 216 | 4 282 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ROHE LATVIJĀ" | 4 429 691 | -68 542 | -1,5 % | 30 | 147 656 | 2 480 (2026 Q3) |
| 6 | SIA zinātniski tehniskā firma "LĀSMA" | 4 261 144 | 49 257 | 1,2 % | 32 | 133 161 | 2 214 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Terko" | 3 374 521 | -195 280 | -5,8 % | 2 | 1 687 261 | — |
| 8 | SIA A.I. International | 2 892 694 | 342 228 | 11,8 % | 61 | 47 421 | 1 620 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ML Technical Solutions" | 2 765 542 | 436 839 | 15,8 % | 31 | 89 211 | 1 766 (2026 Q3) |
| 10 | SIA ERCON Services | 2 483 024 | 181 613 | 7,3 % | 37 | 67 109 | 2 922 (2026 Q3) |
| 146 | PS "Hydrogen Solutions" (šis uzņēmums) | 2 790 | -12 | -0,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203257805 | LV73ZZZ40203257805 | Pilnsabiedrība "Hydrogen Solutions" | Pilnsabiedrība | Hydrogen Solutions | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2020-09-08 | NULL | Rīga, Dārzciema iela 60E | 1073 | 105135057 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1176136 | 28939861 | 40203257805 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-09-08 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-03-12 20:06:08.215 |
| 1308084 | 30541289 | 40203257805 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-02-21 11:01:06.026 |
| 1849336 | 33317328 | 40203257805 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-15 19:05:43.764 |
| 2102994 | 35044893 | 40203257805 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-01-28 19:01:21.902 |
| 1449920 | 32147295 | 40203257805 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-03-01 03:00:15.043 |
| 1952354 | 34035401 | 40203257805 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-01-23 19:01:07.381 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1176136 | 28939861 | 179837 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 170265 | 9572 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9563 | 0 | 9563 | NULL | 0 | 9563 |
| 1308084 | 30541289 | 626185 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 581496 | 44689 | 0 | 108 | 4670 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 49089 | 50 | 49039 | NULL | 0 | 49039 |
| 1449920 | 32147295 | 523345 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 572786 | -49441 | 0 | 118 | 0 | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -49596 | 50 | -49646 | NULL | 0 | -49646 |
| 1849336 | 33317328 | 747611 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 716820 | 30791 | 0 | 125 | 0 | 228 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 30438 | 50 | 30388 | NULL | 0 | 30388 |
| 1952354 | 34035401 | 65506 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 65506 | 0 | 0 | 1194 | 0 | 440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1634 | 7540 | -9174 | NULL | 0 | -9174 |
| 2102994 | 35044893 | 2790 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 2790 | 0 | 2743 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 38 | 50 | -12 | NULL | 0 | -12 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1176136 | 28939861 | 6300 | 0 | 230017 | 0 | 236317 | 0 | 0 | 0 | 0 | 236317 | NULL | 226754 | 0 | 0 | 9563 | 236317 |
| 1308084 | 30541289 | 70777 | 0 | 64725 | 0 | 135502 | 0 | 0 | 0 | 0 | 135502 | NULL | 76900 | 0 | 0 | 58602 | 135502 |
| 1449920 | 32147295 | 346 | 0 | 53670 | 0 | 54016 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54016 | NULL | 45060 | 0 | 0 | 8956 | 54016 |
| 1849336 | 33317328 | 69142 | 0 | 241488 | 0 | 310630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 310630 | NULL | 271286 | 0 | 0 | 39344 | 310630 |
| 1952354 | 34035401 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 |
| 2102994 | 35044893 | 104 | 0 | 0 | 0 | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 104 | NULL | 0 | 106 | 0 | -2 | 104 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203257805 | Pilnsabiedrība "Hydrogen Solutions" | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 3320 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 7.50 | 0.18 | 0.30 | 0 |
| 40203257805 | Pilnsabiedrība "Hydrogen Solutions" | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 3320 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 4.32 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203257805 | Pilnsabiedrība "Hydrogen Solutions" | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 3320 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 3.79 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203257805 | Pilnsabiedrība "Hydrogen Solutions" | ir | 28.12.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203257805 | Pilnsabiedrība "Hydrogen Solutions" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dārzciema iela 60E, Rīga, LV-1073.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 790 EUR, un zaudējumi bija 12 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 1,15 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,15.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 28,60, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 500 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 180 EUR un VSAOI 300 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026