SIA "VENTGAS" (reģ. Nr. 41203040257) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-04-05. Jaunākais gada pārskats (2014): apgrozījums 1 205 EUR, peļņa 856 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,26 (2014). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana
| Reģistrācijas Nr. | 41203040257 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2011-04-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV86ZZZ41203040257 |
| Juridiskā adrese | P. Stradiņa iela 15 - 30, Ventspils, LV-3602 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 1 205 EUR | 856 EUR | 893 EUR | 1 |
| 2013 | 2 437 LVL | 304 LVL | 1 779 LVL | 1 |
| 2012 | 10 001 LVL | -3 080 LVL | 2 518 LVL | 2 |
| 2011 | 5 516 LVL | -4 312 LVL | 517 LVL | 2 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 205 EUR | 2 437 LVL | 10 001 LVL | 5 516 LVL |
| Bruto peļņa | 1 020 EUR | 1 510 LVL | -1 629 LVL | — |
| Personāla izmaksas | — | — | — | 2 347 LVL |
| Peļņa pirms nodokļiem | 964 EUR | 512 LVL | -3 080 LVL | -4 312 LVL |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 LVL | 0 LVL | 0 LVL |
| Tīrā peļņa | 856 EUR | 304 LVL | -3 080 LVL | -4 312 LVL |
| Pozīcija | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 893 EUR | 1 779 LVL | 2 518 LVL | 517 LVL |
| Apgrozāmie līdzekļi | 893 EUR | 1 737 LVL | 2 416 LVL | 355 LVL |
| Pašu kapitāls | -9 228 EUR | -7 087 LVL | -7 391 LVL | -4 311 LVL |
| Īstermiņa saistības | 3 441 EUR | 2 898 LVL | 0 LVL | 4 828 LVL |
| Ilgtermiņa saistības | 6 680 EUR | 5 968 LVL | 9 909 LVL | 0 LVL |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,26 | 0,60 | — | 0,07 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,26 | 0,60 | — | 0,07 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
71,04 % | 12,47 % | -30,80 % | -78,17 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
95,86 % | 17,09 % | -122,32 % | -834,04 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-9,28 % | -4,29 % | 41,67 % | 100,02 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,10 | -1,25 | -1,34 | -1,12 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 103,40 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,35 | 1,37 | 3,97 | 10,67 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-37,83 % | -46,20 % | -122,32 % | 100,02 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-6,48 | -1,91 | -1,95 | -28,91 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VENTGAS" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2014. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Reich Montage | 10 442 091 | 92 817 | 0,9 % | 112 | 93 233 | 1 992 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "EXECUTO" | 8 155 087 | 3 407 071 | 41,8 % | 8 | 1 019 386 | 3 888 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRK Serviss" | 6 829 640 | 1 204 365 | 17,6 % | 33 | 206 959 | 2 243 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "TDpower" | 6 277 114 | 2 514 309 | 40,1 % | 33 | 190 216 | 4 282 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ROHE LATVIJĀ" | 4 429 691 | -68 542 | -1,5 % | 30 | 147 656 | 2 480 (2026 Q3) |
| 6 | SIA zinātniski tehniskā firma "LĀSMA" | 4 261 144 | 49 257 | 1,2 % | 32 | 133 161 | 2 214 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Terko" | 3 374 521 | -195 280 | -5,8 % | 2 | 1 687 261 | — |
| 8 | SIA A.I. International | 2 892 694 | 342 228 | 11,8 % | 61 | 47 421 | 1 620 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ML Technical Solutions" | 2 765 542 | 436 839 | 15,8 % | 31 | 89 211 | 1 766 (2026 Q3) |
| 10 | SIA ERCON Services | 2 483 024 | 181 613 | 7,3 % | 37 | 67 109 | 2 922 (2026 Q3) |
| 151 | SIA "VENTGAS" (šis uzņēmums) | 1 205 | 856 | 71,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203040257 | LV86ZZZ41203040257 | SIA "VENTGAS" | SIA | VENTGAS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2011-04-05 | NULL | Ventspils, P. Stradiņa iela 15 - 30 | 3602 | 115902037 | 0 | 100003060 | 0270000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 2069723 | 41203040257 | 2011-03-31 | 2011-04-05 15:30:15 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900260823 | 41203040257 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2020-10-08 | Valsts ieņēmumu dienesta 02.10.2020. lēmums Nr.30.1-8.59.2/NP/148900 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 41203040257 | SIA "VENTGAS" | 02.10.2020 | 15.10.2020 | NULL |
[liquidations]
| ID | Reģ.Nr. | liquidation_type | liquidation_type_text | No | grounds_for_liquidation | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900158472 | 41203040257 | LIQUIDATION | Likvidācijas process | 2015-07-09 | Sabiedrības dalībnieka 07.07.2015. lēmums Nr.1 | 2015-07-09 13:59:48 | 2015-07-09 13:59:48 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92476251 | 41203040257 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2016-07-21 | 2016-07-21 07:52:15.929988 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 447869 | 15753139 | 41203040257 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 1 | ONES | LVL | 2020-09-12 06:02:16.797 |
| 163179 | 15065045 | 41203040257 | DokUGP2008v1 | NULL | 2011 | 2011-04-05 | 2011-12-31 | 2 | ONES | LVL | 2020-08-26 12:17:24.247 |
| 240552 | 15251629 | 41203040257 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-01-01 | 2012-12-31 | 2 | ONES | LVL | 2020-08-30 19:03:42.786 |
| 443033 | 15742950 | 41203040257 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-11 21:26:36.864 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 163179 | 15065045 | 5516 | 0 | 0 | 0 | 6275 | 2347 | 18 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1188 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4312 | 0 | NULL | 0 | NULL | -4312 |
| 240552 | 15251629 | 10001 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11630 | -1629 | 0 | 560 | 0 | 891 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3080 | 0 | NULL | 0 | NULL | -3080 |
| 443033 | 15742950 | 1205 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 185 | 1020 | 0 | 86 | 54 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 964 | 0 | NULL | 0 | 0 | 856 |
| 447869 | 15753139 | 2437 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 927 | 1510 | 0 | 262 | 0 | 731 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 512 | 0 | NULL | 0 | 0 | 304 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 163179 | 15065045 | 355 | 0 | 0 | 0 | 355 | 0 | 162 | 0 | 162 | 517 | NULL | 4828 | 0 | 0 | -4311 | 517 |
| 240552 | 15251629 | 681 | 0 | 1735 | 0 | 2416 | 0 | 102 | 0 | 102 | 2518 | NULL | 0 | 9909 | 0 | -7391 | 2518 |
| 443033 | 15742950 | 0 | 0 | 893 | 0 | 893 | 0 | 0 | 0 | 0 | 893 | NULL | 3441 | 6680 | 0 | -9228 | 893 |
| 447869 | 15753139 | 867 | 0 | 870 | 0 | 1737 | 0 | 42 | 0 | 42 | 1779 | NULL | 2898 | 5968 | 0 | -7087 | 1779 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91247759 | 41203040257 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2020-10-08 | 30.1-8.59.2/NP/148900 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203040257 | SIA "VENTGAS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 007000 | Ventspils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 41203040257 | SIA "VENTGAS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 007000 | Ventspils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 41203040257 | SIA "VENTGAS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 007000 | Ventspils | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41203040257 | SIA "VENTGAS" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir P. Stradiņa iela 15 - 30, Ventspils, LV-3602.
2014. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 205 EUR, un peļņa bija 856 EUR.
2014. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2014. gadā bija 0,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,26.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2014. gadā bija -6,48, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana · Ventspils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026