SIA "Madera Masters" (reģ. Nr. 40203260843) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 385 019 EUR, zaudējumi 35 935 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 1,35 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203260843 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV12ZZZ40203260843 |
| Juridiskā adrese | Jūrmalas iela 13C, Piņķi, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 385 019 EUR | -35 935 EUR | 156 426 EUR | 6 |
| 2024 | 431 377 EUR | 51 498 EUR | 120 276 EUR | 7 |
| 2023 | 274 994 EUR | 42 672 EUR | 96 027 EUR | 7 |
| 2022 | 243 553 EUR | 63 370 EUR | 67 905 EUR | 8 |
| 2021 | 190 121 EUR | -83 280 EUR | 40 679 EUR | 8 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 11.29 | 3.36 | 11.38 | 7 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 11.93 | 2.48 | 8.92 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.83 | 2.22 | 6.78 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 10.99 | 2.42 | 6.28 | 7 |
| 2024 | 19.41 | 13.00 | 28.87 | 7 |
| 2023 | 38.17 | 8.41 | 20.39 | 7 |
| 2022 | 57.30 | 10.60 | 25.29 | 8 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 589.63 | ~ 1 200.18 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 453.67 | ~ 1 109.52 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 104.92 | ~ 876.98 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 877.23 | ~ 714.96 |
| 2024 | 1 008.19 | ~ 782.77 |
| 2023 | 712.05 | ~ 593.52 |
| 2022 | 772.77 | ~ 596.03 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (28.87 * 1000) / 0.3409 ) / 7 / 12 = 1 008.19 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 008.19 * 0.105 = 105.86 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 304.54 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 008.19 - 105.86 - 304.54) * 0.2 ≈ 119.56 EUR
4. Neto alga: 1 008.19 - 105.86 - 119.56 = ~ 782.77 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 385 019 EUR | 431 377 EUR | 274 994 EUR | 243 553 EUR | 190 121 EUR |
| Bruto peļņa | 1 135 EUR | 87 186 EUR | 52 337 EUR | 557 EUR | -58 167 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -35 797 EUR | 51 498 EUR | 42 672 EUR | 63 370 EUR | -83 280 EUR |
| UIN nodoklis | 138 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -35 935 EUR | 51 498 EUR | 42 672 EUR | 63 370 EUR | -83 280 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 156 426 EUR | 120 276 EUR | 96 027 EUR | 67 905 EUR | 40 679 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 148 726 EUR | 115 111 EUR | 92 005 EUR | 64 378 EUR | 30 943 EUR |
| Pašu kapitāls | 46 246 EUR | 82 180 EUR | 30 682 EUR | -11 990 EUR | -80 480 EUR |
| Īstermiņa saistības | 110 180 EUR | 38 096 EUR | 44 345 EUR | 79 895 EUR | 15 761 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 21 000 EUR | 0 EUR | 105 398 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-01-13 – 2023-12-08 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,35 | 3,02 | 2,07 | 0,81 | 1,96 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,10 | 0,20 | 0,27 | 0,11 | 0,73 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-9,33 % | 11,94 % | 15,52 % | 26,02 % | -43,80 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-22,97 % | 42,82 % | 44,44 % | 93,32 % | -204,72 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-77,70 % | 62,66 % | 139,08 % | -528,52 % | 103,48 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,38 | 0,46 | 2,13 | -6,66 | -1,51 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 57,67 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,46 | 3,59 | 2,86 | 3,59 | 4,67 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-77,41 % | 62,66 % | 84,02 % | -528,52 % | -334,22 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,35 | 6,85 | 5,09 | 6,10 | -3,38 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Madera Masters" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 96 | SIA Madera Masters (šis uzņēmums) | 385 019 | -35 935 | -9,3 % | 7 | 55 003 | 1 590 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203260843 | LV12ZZZ40203260843 | SIA Madera Masters | SIA | Madera Masters | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-09-21 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Jūrmalas iela 13C | 2107 | 103046248 | 100016583 | 0 | 0804948 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10029478 | 40203260843 | 2020-09-11 | 2020-09-21 09:25:29 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203260843 | 2023-01-18 | SIA Investium Group |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203260843 | 2023-12-08 | 5808.78 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 70bd641e |
| 40203260843 | 2023-05-31 | 7313.46 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | a5a5e140 |
| 40203260843 | 2023-01-13 | 9327.76 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 1f2446c9 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92863055 | 40203260843 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 7920 | EUR | 2022-07-22 | 2022-07-22 18:04:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1757038 | 32538257 | 40203260843 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2023-06-04 20:09:27.206 |
| 2028723 | 34419063 | 40203260843 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-05-22 05:01:40.653 |
| 1347880 | 30953058 | 40203260843 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-09-21 | 2021-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2022-05-23 19:24:44.764 |
| 1922368 | 33554453 | 40203260843 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-06-04 17:08:01.351 |
| 2234733 | 35363813 | 40203260843 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-05-14 17:01:29.374 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1347880 | 30953058 | 190121 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 248288 | -58167 | 3608 | 21505 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -83280 | 0 | -83280 | NULL | 0 | -83280 |
| 1757038 | 32538257 | 243553 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 242996 | 557 | 15475 | 12942 | 92892 | 1662 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 63370 | 0 | 63370 | NULL | 0 | 63370 |
| 1922368 | 33554453 | 274994 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 222657 | 52337 | 23158 | 7964 | 22450 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 753 | NULL | NULL | 42672 | 0 | 42672 | NULL | 0 | 42672 |
| 2028723 | 34419063 | 431377 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 344191 | 87186 | 26294 | 10488 | 1100 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 51498 | 0 | 51498 | NULL | 0 | 51498 |
| 2234733 | 35363813 | 385019 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 383884 | 1135 | 20384 | 16084 | 87 | 551 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -35797 | 138 | -35935 | NULL | 0 | -35935 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1347880 | 30953058 | 6362 | 0 | 5147 | 19434 | 30943 | 0 | 9736 | 0 | 9736 | 40679 | NULL | 15761 | 105398 | 0 | -80480 | 40679 |
| 1757038 | 32538257 | 4280 | 0 | 4589 | 55509 | 64378 | 0 | 3527 | 0 | 3527 | 67905 | NULL | 79895 | 0 | 0 | -11990 | 67905 |
| 1922368 | 33554453 | 3446 | 0 | 8453 | 80106 | 92005 | 0 | 4022 | 0 | 4022 | 96027 | NULL | 44345 | 21000 | 0 | 30682 | 96027 |
| 2028723 | 34419063 | 2890 | 0 | 4803 | 107418 | 115111 | 0 | 5165 | 0 | 5165 | 120276 | NULL | 38096 | 0 | 0 | 82180 | 120276 |
| 2234733 | 35363813 | 5784 | 0 | 5672 | 137270 | 148726 | 0 | 7700 | 0 | 7700 | 156426 | NULL | 110180 | 0 | 0 | 46246 | 156426 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203260843 | SIA Madera Masters | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 039400 | Babītes pag. | 19.41 | 13.00 | 28.87 | 7 |
| 40203260843 | SIA Madera Masters | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 039400 | Babītes pag. | 38.17 | 8.41 | 20.39 | 7 |
| 40203260843 | SIA Madera Masters | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 039400 | Babītes pag. | 57.30 | 10.60 | 25.29 | 8 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203260843 | SIA Madera Masters | ir | 06.11.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203260843 | SIA Madera Masters | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jūrmalas iela 13C, Piņķi, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 385 019 EUR, un zaudējumi bija 35 935 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Investium Group".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,35 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,10.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,35, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 008.19 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 782.77 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 410 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 13 000 EUR un VSAOI 28 870 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026