SIA "TIMBERLAT" (reģ. Nr. 42403049046) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-12-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 394 797 EUR, peļņa 61 509 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 3,85 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 42403049046 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-12-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV88ZZZ42403049046 |
| Juridiskā adrese | Bebru iela 5, Brīvkalni, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 394 797 EUR | 61 509 EUR | 98 789 EUR | 2 |
| 2024 | 246 845 EUR | 105 EUR | 28 292 EUR | 2 |
| 2023 | 209 361 EUR | 6 463 EUR | 27 816 EUR | 3 |
| 2022 | 174 083 EUR | -12 681 EUR | 34 000 EUR | 3 |
| 2021 | 72 947 EUR | 6 672 EUR | 57 689 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 23.81 | 2.19 | 4.19 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 21.14 | 2.39 | 4.49 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 13.86 | 1.86 | 3.67 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 16.73 | 1.25 | 3.03 | 1 |
| 2024 | 34.49 | 6.43 | 12.09 | 2 |
| 2023 | 28.88 | 5.61 | 13.12 | 4 |
| 2022 | 30.10 | 2.78 | 7.48 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 801.80 | ~ 650.87 |
| 2022 | 609.50 | ~ 495.45 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 394 797 EUR | 246 845 EUR | 209 361 EUR | 174 083 EUR | 72 947 EUR |
| Bruto peļņa | 58 567 EUR | 5 825 EUR | 12 147 EUR | -8 024 EUR | 12 064 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 61 509 EUR | 105 EUR | 6 463 EUR | -12 681 EUR | 6 672 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 61 509 EUR | 105 EUR | 6 463 EUR | -12 681 EUR | 6 672 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 98 789 EUR | 28 292 EUR | 27 816 EUR | 34 000 EUR | 57 689 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 86 384 EUR | 26 288 EUR | 26 634 EUR | 33 700 EUR | 57 292 EUR |
| Pašu kapitāls | 64 868 EUR | 3 359 EUR | 2 654 EUR | -3 209 EUR | 9 472 EUR |
| Īstermiņa saistības | 22 421 EUR | 13 433 EUR | 10 440 EUR | 25 709 EUR | 22 431 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 11 500 EUR | 11 500 EUR | 14 722 EUR | 11 500 EUR | 25 786 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-11-19 – 2025-07-22 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,85 | 1,96 | 2,55 | 1,31 | 2,55 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,48 | 0,09 | 1,54 | 0,08 | 1,07 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
15,58 % | 0,04 % | 3,09 % | -7,28 % | 9,15 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
62,26 % | 0,37 % | 23,23 % | -37,30 % | 11,57 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
94,82 % | 3,13 % | 243,52 % | 395,17 % | 70,44 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,52 | 7,42 | 9,48 | -11,60 | 5,09 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,00 | 8,72 | 7,53 | 5,12 | 1,26 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
80,54 % | 0,71 % | 37,19 % | -152,95 % | 18,92 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,75 | 9,20 | 8,78 | 4,00 | 2,28 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "TIMBERLAT" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 94 | SIA "TIMBERLAT" (šis uzņēmums) | 394 797 | 61 509 | 15,6 % | 1 | 394 797 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403049046 | LV88ZZZ42403049046 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TIMBERLAT" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | TIMBERLAT | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-12-15 | NULL | Mārupes nov., Babītes pag., Brīvkalni, Bebru iela 5 | 2107 | 104413275 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10263828 | 42403049046 | 2020-11-19 | 2020-12-15 17:02:34 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403049046 | 2025-07-22 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 42403049046 | 2025-03-11 | 9950 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 04d32b4b |
| 42403049046 | 2024-11-19 | 4000 | Latvijas koka būvniecības klasteris | ANM 5.1.1.2.i investīcija "Atbalsta instruments pētniecībai un internacionalizācijai” trešās kārta" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 0e83495f |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92777953 | 42403049046 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-12-15 | 2020-12-15 17:07:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1359419 | 31077239 | 42403049046 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-12-15 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-06-09 23:00:37.948 |
| 2033326 | 34433911 | 42403049046 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-25 19:02:33.322 |
| 1446910 | 32127448 | 42403049046 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-02-22 17:10:20.007 |
| 1884732 | 33457344 | 42403049046 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-23 03:05:06.481 |
| 2109608 | 35069937 | 42403049046 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-02-07 19:00:48.199 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1359419 | 31077239 | 72947 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60883 | 12064 | 556 | 4836 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6672 | 0 | 6672 | NULL | 0 | 6672 |
| 1446910 | 32127448 | 174083 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 182107 | -8024 | 1400 | 3496 | 239 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12681 | 0 | -12681 | NULL | 0 | -12681 |
| 1884732 | 33457344 | 209361 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 197214 | 12147 | 1175 | 4479 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6463 | 0 | 6463 | NULL | 0 | 6463 |
| 2033326 | 34433911 | 246845 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 241020 | 5825 | 1708 | 3900 | 0 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 105 | 0 | 105 | NULL | 0 | 105 |
| 2109608 | 35069937 | 394797 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 336230 | 58567 | 2216 | 4745 | 9950 | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 61509 | 0 | 61509 | NULL | 0 | 61509 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1359419 | 31077239 | 19058 | 0 | 4894 | 33340 | 57292 | 0 | 397 | 0 | 397 | 57689 | NULL | 22431 | 25786 | 0 | 9472 | 57689 |
| 1446910 | 32127448 | 1779 | 0 | 223 | 31698 | 33700 | 0 | 300 | 0 | 300 | 34000 | NULL | 25709 | 11500 | 0 | -3209 | 34000 |
| 1884732 | 33457344 | 1557 | 0 | 14475 | 10602 | 26634 | 0 | 1182 | 0 | 1182 | 27816 | NULL | 10440 | 14722 | 0 | 2654 | 27816 |
| 2033326 | 34433911 | 1150 | 0 | 105 | 25033 | 26288 | 0 | 2004 | 0 | 2004 | 28292 | NULL | 13433 | 11500 | 0 | 3359 | 28292 |
| 2109608 | 35069937 | 33442 | 0 | 22265 | 30677 | 86384 | 0 | 12405 | 0 | 12405 | 98789 | NULL | 22421 | 11500 | 0 | 64868 | 98789 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403049046 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TIMBERLAT" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 039400 | Babītes pag. | 34.49 | 6.43 | 12.09 | 2 |
| 42403049046 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TIMBERLAT" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 039400 | Babītes pag. | 28.88 | 5.61 | 13.12 | 4 |
| 42403049046 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TIMBERLAT" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 039400 | Babītes pag. | 30.10 | 2.78 | 7.48 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403049046 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TIMBERLAT" | ir | 15.03.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42403049046 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TIMBERLAT" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Bebru iela 5, Brīvkalni, Babītes pag., Mārupes nov., LV-2107.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 394 797 EUR, un peļņa bija 61 509 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,85 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,48.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,75, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 34 490 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 430 EUR un VSAOI 12 090 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026