SIA "IPM LATVIA CONSTRUCTION" (reģ. Nr. 40203262929) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 202 709 EUR, zaudējumi 54 326 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 0,77 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203262929 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV47ZZZ40203262929 |
| Juridiskā adrese | Rīgas iela 3, Iecava, Bauskas nov., LV-3913 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 202 709 EUR | -54 326 EUR | 122 191 EUR | 5 |
| 2024 | 115 330 EUR | -13 400 EUR | 104 249 EUR | 4 |
| 2023 | 177 439 EUR | 3 307 EUR | 120 604 EUR | 4 |
| 2022 | 178 644 EUR | 34 EUR | 137 339 EUR | 4 |
| 2021 | 177 195 EUR | 29 306 EUR | 110 517 EUR | 4 |
| 2020 | 28 931 EUR | 10 315 EUR | 24 252 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.0 | 4.16 | 6.44 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.42 | 2.61 | 4.88 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 15.39 | 7.64 | 12.02 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.56 | 2.63 | 6.57 | 6 |
| 2024 | 26.28 | 13.30 | 20.72 | 4 |
| 2023 | 7.92 | 6.72 | 12.82 | 5 |
| 2022 | 26.29 | 13.10 | 21.47 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 049.51 | ~ 840.04 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 795.28 | ~ 670.52 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 958.87 | ~ 1 446.37 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 070.70 | ~ 843.96 |
| 2024 | 1 266.26 | ~ 947.70 |
| 2023 | 626.77 | ~ 539.02 |
| 2022 | 1 049.67 | ~ 766.60 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (20.72 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 266.26 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 266.26 * 0.105 = 132.96 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 205.28 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 266.26 - 132.96 - 205.28) * 0.2 ≈ 185.60 EUR
4. Neto alga: 1 266.26 - 132.96 - 185.60 = ~ 947.70 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 202 709 EUR | 115 330 EUR | 177 439 EUR | 178 644 EUR | 177 195 EUR |
| Bruto peļņa | -22 156 EUR | -2 504 EUR | 15 184 EUR | 15 490 EUR | 37 205 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -54 326 EUR | -13 400 EUR | 3 332 EUR | 56 EUR | 29 306 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 25 EUR | 22 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -54 326 EUR | -13 400 EUR | 3 307 EUR | 34 EUR | 29 306 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 122 191 EUR | 104 249 EUR | 120 604 EUR | 137 339 EUR | 110 517 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 108 668 EUR | 95 641 EUR | 113 146 EUR | 125 535 EUR | 94 049 EUR |
| Pašu kapitāls | -19 366 EUR | 34 959 EUR | 48 359 EUR | 45 052 EUR | 45 019 EUR |
| Īstermiņa saistības | 141 557 EUR | 69 290 EUR | 72 245 EUR | 92 287 EUR | 65 498 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,77 | 1,38 | 1,57 | 1,36 | 1,44 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,77 | 1,38 | 1,46 | 1,28 | 1,44 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-26,80 % | -11,62 % | 1,86 % | 0,02 % | 16,54 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-44,46 % | -12,85 % | 2,74 % | 0,02 % | 26,52 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
280,52 % | -38,33 % | 6,84 % | 0,08 % | 65,10 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-7,31 | 1,98 | 1,49 | 2,05 | 1,45 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,66 | 1,11 | 1,47 | 1,30 | 1,60 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
280,52 % | -38,33 % | 6,89 % | 0,12 % | 65,10 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,11 | 1,38 | 2,42 | 1,96 | 3,24 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "IPM LATVIA CONSTRUCTION" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 981 | IPM LATVIA CONSTRUCTION SIA (šis uzņēmums) | 202 709 | -54 326 | -26,8 % | 6 | 33 785 | 1 050 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203262929 | LV47ZZZ40203262929 | IPM LATVIA CONSTRUCTION SIA | NULL | IPM LATVIA CONSTRUCTION | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-09-29 | NULL | Bauskas nov., Iecava, Rīgas iela 3 | 3913 | 101602200 | 100016575 | 100003784 | 0406400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10052247 | 40203262929 | 2020-09-22 | 2020-09-29 08:57:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92766570 | 40203262929 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-09-29 | 2020-09-29 08:59:41 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1221397 | 29297647 | 40203262929 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-09-29 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-05-19 17:04:14.385 |
| 1888648 | 33471146 | 40203262929 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-05-24 23:01:39.976 |
| 2016571 | 34377301 | 40203262929 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-05-13 23:00:37.773 |
| 2250922 | 35393282 | 40203262929 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-05-21 17:04:44.316 |
| 1382565 | 31264036 | 40203262929 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-07-19 18:39:01.936 |
| 1731284 | 32474658 | 40203262929 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-05-27 19:36:36.93 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1221397 | 29297647 | 28931 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15007 | 13924 | 3609 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10315 | 0 | 10315 | NULL | 0 | 10315 |
| 1382565 | 31264036 | 177195 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 139990 | 37205 | 0 | 6387 | 0 | 1512 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 29306 | 0 | 29306 | NULL | 0 | 29306 |
| 1731284 | 32474658 | 178644 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 163154 | 15490 | 0 | 15220 | 0 | 214 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 56 | 22 | 34 | NULL | 0 | 34 |
| 1888648 | 33471146 | 177439 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 162255 | 15184 | 0 | 11179 | 0 | 673 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3332 | 25 | 3307 | NULL | 0 | 3307 |
| 2016571 | 34377301 | 115330 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 117834 | -2504 | 0 | 10231 | 440 | 1105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -13400 | 0 | -13400 | NULL | 0 | -13400 |
| 2250922 | 35393282 | 202709 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 224865 | -22156 | 0 | 27349 | 0 | 4821 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -54326 | 0 | -54326 | NULL | 0 | -54326 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1221397 | 29297647 | 4 | 0 | 24248 | 0 | 24252 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24252 | NULL | 11137 | 0 | 0 | 13115 | 24252 |
| 1382565 | 31264036 | 17888 | 0 | 76161 | 0 | 94049 | 0 | 16468 | 0 | 16468 | 110517 | NULL | 65498 | 0 | 0 | 45019 | 110517 |
| 1731284 | 32474658 | 7398 | 0 | 110800 | 7337 | 125535 | 0 | 11804 | 0 | 11804 | 137339 | NULL | 92287 | 0 | 0 | 45052 | 137339 |
| 1888648 | 33471146 | 4106 | 0 | 101703 | 7337 | 113146 | 0 | 7458 | 0 | 7458 | 120604 | NULL | 72245 | 0 | 0 | 48359 | 120604 |
| 2016571 | 34377301 | 3738 | 0 | 91903 | 0 | 95641 | 0 | 8608 | 0 | 8608 | 104249 | NULL | 69290 | 0 | 0 | 34959 | 104249 |
| 2250922 | 35393282 | 9832 | 0 | 98836 | 0 | 108668 | 0 | 13523 | 0 | 13523 | 122191 | NULL | 141557 | 0 | 0 | -19366 | 122191 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203262929 | IPM LATVIA CONSTRUCTION SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 025210 | Iecava | 26.28 | 13.30 | 20.72 | 4 |
| 40203262929 | IPM LATVIA CONSTRUCTION SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 025210 | Iecava | 7.92 | 6.72 | 12.82 | 5 |
| 40203262929 | IPM LATVIA CONSTRUCTION SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 025210 | Iecava | 26.29 | 13.10 | 21.47 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203262929 | IPM LATVIA CONSTRUCTION SIA | ir | 22.12.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203262929 | IPM LATVIA CONSTRUCTION SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rīgas iela 3, Iecava, Bauskas nov., LV-3913.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 202 709 EUR, un zaudējumi bija 54 326 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,77 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,77.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,11, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 266.26 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 947.70 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 26 280 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 13 300 EUR un VSAOI 20 720 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026