Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "ST CONSTRUCTION"

SIA "ST CONSTRUCTION" (reģ. Nr. 50203380541) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-16. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 83 695 EUR, peļņa 16 866 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 19,72 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība

Reģistrācijas Nr.50203380541
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2022-02-16
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV47ZZZ50203380541
Juridiskā adrese Pionieru iela 13 - 2, Bauska, Bauskas nov., LV-3901

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2024 83 695 EUR 16 866 EUR 22 912 EUR 5
2023 0 EUR -10 729 EUR 5 021 EUR 1
2022 39 510 EUR 12 813 EUR 15 618 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2025. gada 4. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 5
2024 9.03 5.35 7.14 4
2023 -1.02 0.59 0.09 7
2022 5.45 2.43 3.79 4

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 436.34 ~ 390.53
2023 3.14 ~ 2.81
2022 231.62 ~ 207.30

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (7.14 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 436.34 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 436.34 * 0.105 = 45.82 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (436.34 - 45.82 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 436.34 - 45.82 - 0.00 = ~ 390.53 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 83 695 EUR 0 EUR 39 510 EUR
Bruto peļņa 74 844 EUR 0 EUR 33 531 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 16 866 EUR -10 729 EUR 12 813 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 16 866 EUR -10 729 EUR 12 813 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 22 912 EUR 5 021 EUR 15 618 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 22 912 EUR 5 021 EUR 15 618 EUR
Pašu kapitāls 21 750 EUR 4 884 EUR 15 613 EUR
Īstermiņa saistības 1 162 EUR 0 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 137 EUR 5 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 4 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Darbinieku skaits: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Būvkomersanta reģistrs4Izslēgts

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 202239 510 €

Statusa vēsture · reģ. Nr. 17585

  • Izslēgts 2026-03-05
  • Informatīvs 2023-09-07
  • Aktīvs 2022-10-13

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
19,72 — —
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
19,72 — —
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
20,15 % — 32,43 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
73,61 % -213,68 % 82,04 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
77,54 % -219,68 % 82,07 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,05 0,03 0,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,65 0,00 2,53
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
77,54 % -213,68 % 82,04 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
15,28 9,87 1 318,13

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "ST CONSTRUCTION" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4100)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2929 uzņēmumi 1291. vieta pēc apgrozījuma 721. vieta pēc peļņas Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "UPB"149 861 2837 477 1005,0 %424353 4463 598 (2026 Q3)
2AS "LNK Industries"90 754 695696 2100,8 %109832 6122 859 (2026 Q3)
3SIA "AIMASA"86 203 5526 827 8797,9 %117736 7822 829 (2026 Q3)
4SIA "UPB Nams"71 578 1824 260 2566,0 %99723 0123 051 (2026 Q3)
5SIA "NORDES BŪVE"58 138 3981 815 3583,1 %65894 4373 286 (2026 Q3)
6Pillar Contractor, SIA57 245 8321 998 6503,5 %145394 7992 723 (2026 Q3)
7SIA "PRO DEV"50 120 871916 9781,8 %119421 1842 425 (2026 Q3)
8SIA "NEWCOM Construction"49 762 2052 086 4064,2 %235211 7541 511 (2026 Q3)
9SIA Mapri Būve48 348 5961 812 2373,7 %82589 6173 198 (2026 Q3)
10SIA "BUKOTEKS"47 629 9171 308 9442,7 %401 190 7483 599 (2026 Q3)
1291SIA "ST CONSTRUCTION" (šis uzņēmums)83 69516 86620,2 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-16). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "ST CONSTRUCTION"
4100 Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50203380541 LV47ZZZ50203380541 SIA "ST CONSTRUCTION" SIA ST CONSTRUCTION NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2022-02-16 NULL Bauskas nov., Bauska, Pionieru iela 13 - 2 3901 115426593 100016575 100003140 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11316811 50203380541 2022-02-08 2022-02-16 11:14:37

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92843595 50203380541 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2022-02-22 2022-02-22 10:39:11

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1782721 32988680 50203380541 DokGPv1 UGP 2022 2022-02-16 2022-12-31 1 ONES EUR 2024-01-04 20:00:11.264
1935263 33662877 50203380541 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-07-18 23:00:43.236
2058044 34510207 50203380541 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 5 ONES EUR 2025-06-06 03:04:00.314

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1782721 32988680 39510 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5979 33531 19072 265 0 1381 0 0 0 0 0 NULL NULL 12813 0 12813 NULL 0 12813
1935263 33662877 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 11129 400 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -10729 0 -10729 NULL 0 -10729
2058044 34510207 83695 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8851 74844 0 26813 0 31165 0 0 0 0 0 NULL NULL 16866 0 16866 NULL 0 16866

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1782721 32988680 9219 0 6399 0 15618 0 0 0 0 15618 NULL 0 5 0 15613 15618
1935263 33662877 143 0 4878 0 5021 0 0 0 0 5021 NULL 0 137 0 4884 5021
2058044 34510207 15759 0 7153 0 22912 0 0 0 0 22912 NULL 1162 0 0 21750 22912

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50203380541 SIA "ST CONSTRUCTION" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4100 025200 Bauska 9.03 5.35 7.14 4
50203380541 SIA "ST CONSTRUCTION" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4120 025200 Bauska -1.02 0.59 0.09 7
50203380541 SIA "ST CONSTRUCTION" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4120 025200 Bauska 5.45 2.43 3.79 4

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
50203380541 SIA "ST CONSTRUCTION" ir 19.10.2022 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50203380541 SIA "ST CONSTRUCTION" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "ST CONSTRUCTION" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Pionieru iela 13 - 2, Bauska, Bauskas nov., LV-3901.

Kāds bija SIA "ST CONSTRUCTION" 2024. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 83 695 EUR, un peļņa bija 16 866 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "ST CONSTRUCTION" 2024. gadā?

2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.

Kāds ir SIA "ST CONSTRUCTION" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 19,72 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 19,72.

Kāds ir SIA "ST CONSTRUCTION" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 15,28, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "ST CONSTRUCTION" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "ST CONSTRUCTION"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 436.34 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 390.53 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "ST CONSTRUCTION"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 030 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 350 EUR un VSAOI 7 140 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "ST CONSTRUCTION" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "ST CONSTRUCTION" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība — Bauskas novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 1 291. no 2 929

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026