Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Kronīšu kokapstrāde"

SIA "Kronīšu kokapstrāde" (reģ. Nr. 40203267790) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-10-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 654 152 EUR, peļņa 5 769 EUR, darbinieku skaits: 13. Kopējais likviditātes koeficients: 1,07 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana

Reģistrācijas Nr.40203267790
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2020-10-19
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV41ZZZ40203267790
Juridiskā adrese "Jaunvīguļi", Zalves pag., Aizkraukles nov., LV-5112

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-16

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 654 152 EUR 5 769 EUR 321 832 EUR 13
2024 559 142 EUR 22 438 EUR 282 699 EUR 12
2023 341 226 EUR 47 547 EUR 219 506 EUR 10
2022 252 474 EUR 10 797 EUR 70 150 EUR 7
2021 145 149 EUR 14 475 EUR 53 616 EUR 5
2020 29 468 EUR 22 765 EUR 26 525 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 15.69 4.0 12.39 12
2026. gada 1. ceturksnis 3.90 3.38 10.94 13
2025. gada 4. ceturksnis 9.16 4.10 11.90 13
2024 58.80 18.18 43.63 12
2023 26.03 10.50 30.97 10

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 009.58 ~ 813.41
2026. gada 1. ceturksnis 822.86 ~ 688.91
2025. gada 4. ceturksnis 895.07 ~ 726.86
2024 888.78 ~ 706.46
2023 757.06 ~ 622.28

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (43.63 * 1000) / 0.3409 ) / 12 / 12 = 888.78 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 888.78 * 0.105 = 93.32 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 350.47 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (888.78 - 93.32 - 350.47) * 0.2 ≈ 89.00 EUR

4. Neto alga: 888.78 - 93.32 - 89.00 = ~ 706.46 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 654 152 EUR 559 142 EUR 341 226 EUR 252 474 EUR 145 149 EUR
Personāla izmaksas 163 429 EUR 158 996 EUR 116 202 EUR 84 532 EUR 43 029 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 5 769 EUR 22 481 EUR 47 549 EUR 10 797 EUR 14 531 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 43 EUR 2 EUR 0 EUR 56 EUR
Tīrā peļņa 5 769 EUR 22 438 EUR 47 547 EUR 10 797 EUR 14 475 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 321 832 EUR 282 699 EUR 219 506 EUR 70 150 EUR 53 616 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 174 495 EUR 127 320 EUR 56 290 EUR 27 827 EUR 42 120 EUR
Pašu kapitāls 126 592 EUR 120 823 EUR 98 384 EUR 50 837 EUR 40 040 EUR
Īstermiņa saistības 163 363 EUR 120 249 EUR 69 430 EUR 19 313 EUR 13 576 EUR
Ilgtermiņa saistības 31 877 EUR 41 627 EUR 51 692 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 6 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)112 445 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 12 445 €

  • 12 445 € 2023-03-10
    Nodarbinātības valsts aģentūra: Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem (SAM 9.1.1.1)

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-03-10 – 2023-03-10 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Būvkomersanta reģistrs5Aktīvs

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 2024217 593 €
  • 2023108 709 €
  • 20220,00 €

Statusa vēsture · reģ. Nr. 17662

  • Informatīvs 2023-08-03
  • Aktīvs 2022-11-23

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,07 1,06 0,81 1,44 3,10
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,04 1,04 0,72 1,29 2,77
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
0,88 % 4,01 % 13,93 % 4,28 % 9,97 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
1,79 % 7,94 % 21,66 % 15,39 % 27,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
4,56 % 18,57 % 48,33 % 21,24 % 36,15 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,54 1,34 1,23 0,38 0,34
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
3,54 7,57 27,10
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,03 1,98 1,55 3,60 2,71
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
5,07 % 15,95 % 32,90 % 21,24 % 36,29 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,74 2,95 2,93 5,88 5,80

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Kronīšu kokapstrāde" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 1623)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 480 uzņēmumi 69. vieta pēc apgrozījuma 127. vieta pēc peļņas Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Lugarde"10 990 143150 1481,4 %91120 7711 898 (2026 Q2)
2SIA "FRAVIA"8 341 705733 7688,8 %8894 7921 224 (2026 Q2)
3SIA "LĪVAS GRUPA"7 978 9741 156 79014,5 %62128 6931 429 (2026 Q2)
4AS "ARBO Windows"7 244 158274 3583,8 %9576 2541 818 (2026 Q2)
5SIA "ARX WOOD"7 008 283989 01314,1 %17412 2521 437 (2026 Q2)
6SIA LV Elements6 942 930299 7254,3 %60115 7161 789 (2026 Q2)
7SIA "STAĻI"6 449 805-204 780-3,2 %9865 8141 623 (2026 Q2)
8Auroom Saunas SIA6 191 7991 163 85118,8 %45137 5961 958 (2026 Q2)
9SIA "Nordic Building Systems"5 049 59322 7120,4 %40126 2401 964 (2026 Q2)
10MYCABIN SIA5 044 91574 7991,5 %5690 0882 132 (2026 Q2)
69SIA Kronīšu kokapstrāde (šis uzņēmums)654 1525 7690,9 %1254 5131 010 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-16). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Kronīšu kokapstrāde"
1623 Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203267790 LV41ZZZ40203267790 SIA Kronīšu kokapstrāde SIA Kronīšu kokapstrāde NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2020-10-19 NULL Aizkraukles nov., Zalves pag., "Jaunvīguļi" 5112 104329667 100016630 0 0327196 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10101681 40203267790 2020-10-12 2020-10-15 09:58:29

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40203267790 2023-03-10 12445.1 Nodarbinātības valsts aģentūra Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem (SAM 9.1.1.1) 01 Tiešais maksājums (grants) 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) fb9cd3a4

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92769800 40203267790 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2020-10-19 2020-10-19 16:02:31

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1176147 28939883 40203267790 DokGPv1 UGP 2020 2020-10-19 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-03-12 20:08:11.626
1387433 31290249 40203267790 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 5 ONES EUR 2022-07-25 17:34:51.729
1728101 32465866 40203267790 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 7 ONES EUR 2023-05-25 22:08:28.543
1900285 33502202 40203267790 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 10 ONES EUR 2024-05-30 04:00:48.902
2026461 34411731 40203267790 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 12 ONES EUR 2025-05-20 23:00:54.611
2271124 35421992 40203267790 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 13 ONES EUR 2026-05-26 18:02:40.254

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1176147 28939883 29468 1200 0 0 5861 1725 0 NULL NULL NULL NULL NULL 317 0 0 0 0 0 NULL NULL 22765 0 22765 NULL 0 22765
1387433 31290249 145149 -1200 0 0 81701 43029 836 NULL NULL NULL NULL NULL 3852 0 0 0 0 0 NULL NULL 14531 56 14475 NULL 0 14475
1728101 32465866 252474 0 0 0 145814 84532 3089 NULL NULL NULL NULL NULL 8242 0 0 0 0 0 NULL NULL 10797 0 10797 NULL 0 10797
1900285 33502202 341226 0 0 7827 156981 116202 10644 NULL NULL NULL NULL NULL 15855 0 0 0 0 1822 NULL NULL 47549 2 47547 NULL 0 47547
2026461 34411731 559142 0 0 1973 337882 158996 18088 NULL NULL NULL NULL NULL 20246 0 0 0 0 3422 NULL NULL 22481 43 22438 NULL 0 22438
2271124 35421992 654152 0 0 2344 444444 163429 16698 NULL NULL NULL NULL NULL 24005 0 121 0 0 2272 NULL NULL 5769 0 5769 NULL 0 5769

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1176147 28939883 18925 0 6400 1200 26525 0 0 0 0 26525 NULL 960 0 0 25565 26525
1387433 31290249 35322 0 2320 4478 42120 0 11496 0 11496 53616 NULL 13576 0 0 40040 53616
1728101 32465866 22373 0 2627 2827 27827 0 42323 0 42323 70150 NULL 19313 0 0 50837 70150
1900285 33502202 41901 0 7926 6463 56290 0 163216 0 163216 219506 NULL 69430 51692 0 98384 219506
2026461 34411731 115204 0 9914 2202 127320 0 155379 0 155379 282699 NULL 120249 41627 0 120823 282699
2271124 35421992 155096 0 14778 4621 174495 0 147337 0 147337 321832 NULL 163363 31877 0 126592 321832

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203267790 SIA Kronīšu kokapstrāde 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1623 020570 Zalves pag. 58.80 18.18 43.63 12
40203267790 SIA Kronīšu kokapstrāde 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1623 020570 Zalves pag. 26.03 10.50 30.97 10

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203267790 SIA Kronīšu kokapstrāde ir 08.02.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203267790 SIA Kronīšu kokapstrāde A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Kronīšu kokapstrāde" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Jaunvīguļi", Zalves pag., Aizkraukles nov., LV-5112.

Kāds bija SIA "Kronīšu kokapstrāde" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 654 152 EUR, un peļņa bija 5 769 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Kronīšu kokapstrāde" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 13 darbinieki.

Kāds ir SIA "Kronīšu kokapstrāde" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,07 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,04.

Kāds ir SIA "Kronīšu kokapstrāde" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,74, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Kronīšu kokapstrāde" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Kronīšu kokapstrāde"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 888.78 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 706.46 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Kronīšu kokapstrāde"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 58 800 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 18 180 EUR un VSAOI 43 630 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Kronīšu kokapstrāde" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Kronīšu kokapstrāde" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana — Aizkraukles novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Aizkraukles novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 16-09-2026