SIA "Timber ART" (reģ. Nr. 45403053458) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-03-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 666 803 EUR, zaudējumi 3 587 EUR, darbinieku skaits: 12. Kopējais likviditātes koeficients: 0,60 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 45403053458 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-03-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ45403053458 |
| Juridiskā adrese | Aronas iela 7 - 13, Sauleskalns, Bērzaunes pag., Madonas nov., LV-4853 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 666 803 EUR | -3 587 EUR | 94 646 EUR | 12 |
| 2024 | 640 044 EUR | -28 831 EUR | 123 512 EUR | 12 |
| 2023 | 683 036 EUR | -55 516 EUR | 124 710 EUR | 15 |
| 2022 | 915 890 EUR | 35 545 EUR | 136 689 EUR | 18 |
| 2021 | 701 753 EUR | 33 347 EUR | 115 477 EUR | 15 |
| 2020 | 414 945 EUR | 630 EUR | 79 941 EUR | 13 |
| 2019 | 183 865 EUR | -21 693 EUR | 76 037 EUR | 9 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 31.22 | 6.38 | 18.87 | 12 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 36.12 | 6.96 | 20.98 | 11 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 17.20 | 4.43 | 9.97 | 11 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 18.13 | 4.47 | 14.51 | 11 |
| 2024 | 77.24 | 30.97 | 58.24 | 13 |
| 2023 | 95.22 | 26.33 | 64.49 | 15 |
| 2022 | 105.47 | 34.42 | 78.41 | 17 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 537.60 | ~ 1 165.48 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 864.94 | ~ 1 383.74 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 886.25 | ~ 731.18 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 289.81 | ~ 990.06 |
| 2024 | 1 095.14 | ~ 838.34 |
| 2023 | 1 050.98 | ~ 810.12 |
| 2022 | 1 127.49 | ~ 814.54 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (58.24 * 1000) / 0.3409 ) / 13 / 12 = 1 095.14 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 095.14 * 0.105 = 114.99 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 271.10 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 095.14 - 114.99 - 271.10) * 0.2 ≈ 141.81 EUR
4. Neto alga: 1 095.14 - 114.99 - 141.81 = ~ 838.34 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 666 803 EUR | 640 044 EUR | 683 036 EUR | 915 890 EUR | 701 753 EUR |
| Bruto peļņa | 54 191 EUR | 26 453 EUR | -23 081 EUR | 51 691 EUR | 76 340 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 587 EUR | -28 729 EUR | -55 435 EUR | 35 548 EUR | 33 352 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 102 EUR | 81 EUR | 3 EUR | 5 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 587 EUR | -28 831 EUR | -55 516 EUR | 35 545 EUR | 33 347 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 94 646 EUR | 123 512 EUR | 124 710 EUR | 136 689 EUR | 115 477 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 63 347 EUR | 87 095 EUR | 80 753 EUR | 92 437 EUR | 69 573 EUR |
| Pašu kapitāls | -40 103 EUR | -36 516 EUR | -7 685 EUR | 47 831 EUR | 12 287 EUR |
| Īstermiņa saistības | 106 437 EUR | 129 362 EUR | 114 259 EUR | 68 993 EUR | 72 975 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 28 312 EUR | 30 666 EUR | 18 136 EUR | 19 865 EUR | 30 215 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-04-23 – 2024-04-23 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,60 | 0,67 | 0,71 | 1,34 | 0,95 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,17 | 0,28 | 0,24 | 0,20 | 0,27 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-0,54 % | -4,50 % | -8,13 % | 3,88 % | 4,75 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-3,79 % | -23,34 % | -44,52 % | 26,00 % | 28,88 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
8,94 % | 78,95 % | 722,39 % | 74,31 % | 271,40 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-3,36 | -4,38 | -17,23 | 1,86 | 8,40 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -228,07 | 56,20 | 32,08 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,05 | 5,18 | 5,48 | 6,70 | 6,08 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
30,42 % | 491,09 % | -528,11 % | 53,46 % | 81,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,10 | 3,86 | 3,82 | 8,16 | 7,11 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Timber ART" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 68 | SIA "Timber ART" (šis uzņēmums) | 666 803 | -3 587 | -0,5 % | 12 | 55 567 | 1 538 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403053458 | LV42ZZZ45403053458 | SIA "Timber ART" | SIA | Timber ART | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-03-15 | NULL | Madonas nov., Bērzaunes pag., Sauleskalns, Aronas iela 7 - 13 | 4853 | 114830336 | 100016003 | 0 | 0700246 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8593428 | 45403053458 | 2019-03-08 | 2019-03-12 16:39:35 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403053458 | 2024-04-23 | 775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 18f26b87 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92884480 | 45403053458 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-01-03 | 2023-01-03 16:55:37 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1416456 | 31388291 | 45403053458 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 15 | ONES | EUR | 2022-08-05 19:07:03.472 |
| 1763072 | 32584048 | 45403053458 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2023-06-20 19:03:58.902 |
| 1901026 | 33503684 | 45403053458 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 15 | ONES | EUR | 2024-05-30 06:05:38.863 |
| 2063834 | 34524286 | 45403053458 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2025-06-07 23:02:10.942 |
| 1086576 | 23271409 | 45403053458 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-03-15 | 2019-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2020-11-21 09:32:48.733 |
| 1276948 | 29661124 | 45403053458 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 13 | ONES | EUR | 2021-08-03 10:34:40.227 |
| 2306038 | 35464622 | 45403053458 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2026-05-30 23:01:17.004 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1086576 | 23271409 | 183865 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 189937 | -6072 | 190 | 19213 | 4651 | 185 | 0 | 0 | 0 | 0 | 680 | NULL | NULL | -21689 | 4 | -21693 | NULL | 0 | -21693 |
| 1276948 | 29661124 | 414945 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 390581 | 24364 | 234 | 32356 | 9994 | 305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 833 | NULL | NULL | 630 | 0 | 630 | NULL | 0 | 630 |
| 1416456 | 31388291 | 701753 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 625413 | 76340 | 55 | 53267 | 14069 | 2662 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1073 | NULL | NULL | 33352 | 5 | 33347 | NULL | 0 | 33347 |
| 1763072 | 32584048 | 915890 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 864199 | 51691 | 1517 | 46210 | 34651 | 2423 | 0 | 0 | 0 | 0 | 644 | NULL | NULL | 35548 | 3 | 35545 | NULL | 0 | 35545 |
| 1901026 | 33503684 | 683036 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 706117 | -23081 | 2922 | 53977 | 28885 | 4098 | 0 | 0 | 0 | 0 | 242 | NULL | NULL | -55435 | 81 | -55516 | NULL | 0 | -55516 |
| 2063834 | 34524286 | 640044 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 613591 | 26453 | 282 | 54315 | 2407 | 2992 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -28729 | 102 | -28831 | NULL | 0 | -28831 |
| 2306038 | 35464622 | 666803 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 612612 | 54191 | 592 | 57408 | 2447 | 2225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3587 | 0 | -3587 | NULL | 0 | -3587 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1086576 | 23271409 | 1693 | 0 | 11612 | 21741 | 35046 | 0 | 40991 | 0 | 40991 | 76037 | NULL | 75242 | 22486 | 0 | -21691 | 76037 |
| 1276948 | 29661124 | 2681 | 0 | 222 | 35911 | 38814 | 0 | 38807 | 2320 | 41127 | 79941 | NULL | 62754 | 38248 | 0 | -21061 | 79941 |
| 1416456 | 31388291 | 4087 | 0 | 15406 | 50080 | 69573 | 0 | 44064 | 1840 | 45904 | 115477 | NULL | 72975 | 30215 | 0 | 12287 | 115477 |
| 1763072 | 32584048 | 1925 | 0 | 12115 | 78397 | 92437 | 0 | 42892 | 1360 | 44252 | 136689 | NULL | 68993 | 19865 | 0 | 47831 | 136689 |
| 1901026 | 33503684 | 15767 | 0 | 11377 | 53609 | 80753 | 0 | 39243 | 4714 | 43957 | 124710 | NULL | 114259 | 18136 | 0 | -7685 | 124710 |
| 2063834 | 34524286 | 5659 | 0 | 29998 | 51438 | 87095 | 0 | 34274 | 2143 | 36417 | 123512 | NULL | 129362 | 30666 | 0 | -36516 | 123512 |
| 2306038 | 35464622 | 16956 | 0 | 1217 | 45174 | 63347 | 0 | 31299 | 0 | 31299 | 94646 | NULL | 106437 | 28312 | 0 | -40103 | 94646 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91359462 | 45403053458 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2025-04-02 | 30.4/17.19.2/37382 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
| 91359461 | 45403053458 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai | 2025-04-02 | 30.4/17.19.2/37382 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403053458 | SIA "Timber ART" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 038420 | Bērzaunes pag. | 77.24 | 30.97 | 58.24 | 13 |
| 45403053458 | SIA "Timber ART" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 038420 | Bērzaunes pag. | 95.22 | 26.33 | 64.49 | 15 |
| 45403053458 | SIA "Timber ART" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 038420 | Bērzaunes pag. | 105.47 | 34.42 | 78.41 | 17 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403053458 | SIA "Timber ART" | ir | 10.06.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 45403053458 | SIA "Timber ART" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Aronas iela 7 - 13, Sauleskalns, Bērzaunes pag., Madonas nov., LV-4853.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 666 803 EUR, un zaudējumi bija 3 587 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 12 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,60 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,17.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,10, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 095.14 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 838.34 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 77 240 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 30 970 EUR un VSAOI 58 240 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026