SIA "AB IDEJA" (reģ. Nr. 40203284108) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-01-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 94 211 EUR, peļņa 8 670 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 2,05 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203284108 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-01-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ40203284108 |
| Juridiskā adrese | Ķimeņu iela 2 - 2, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94 211 EUR | 8 670 EUR | 60 255 EUR | 2 |
| 2024 | 29 407 EUR | -44 191 EUR | 52 119 EUR | 2 |
| 2023 | 126 485 EUR | 50 922 EUR | 57 759 EUR | 1 |
| 2022 | 38 342 EUR | -6 491 EUR | 1 056 EUR | 2 |
| 2021 | 7 285 EUR | 265 EUR | 1 668 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 12.61 | 1.87 | 3.38 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.96 | 0.73 | 1.08 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 10.66 | 1.09 | 1.63 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 11.95 | 1.46 | 2.17 | 2 |
| 2024 | 17.87 | 5.03 | 6.86 | 2 |
| 2023 | 25.36 | 6.92 | 9.29 | 2 |
| 2022 | 11.85 | 4.09 | 7.76 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 826.24 | ~ 691.17 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 94 211 EUR | 29 407 EUR | 126 485 EUR | 38 342 EUR | 7 285 EUR |
| Bruto peļņa | 31 164 EUR | -16 237 EUR | 89 316 EUR | 4 558 EUR | 7 285 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8 670 EUR | -42 191 EUR | 50 922 EUR | -6 491 EUR | 265 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 2 000 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 8 670 EUR | -44 191 EUR | 50 922 EUR | -6 491 EUR | 265 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 60 255 EUR | 52 119 EUR | 57 759 EUR | 1 056 EUR | 1 668 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 28 986 EUR | 14 167 EUR | 48 962 EUR | 176 EUR | 1 668 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 519 EUR | -7 485 EUR | 44 706 EUR | -6 216 EUR | 275 EUR |
| Īstermiņa saistības | 14 144 EUR | 10 316 EUR | 13 053 EUR | 7 272 EUR | 1 393 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 42 592 EUR | 49 288 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-08-08 – 2024-08-08 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,05 | 1,37 | 3,75 | 0,02 | 1,20 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,89 | 1,11 | 3,72 | 0,02 | 1,20 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
9,20 % | -150,27 % | 40,26 % | -16,93 % | 3,64 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
14,39 % | -84,79 % | 88,16 % | -614,68 % | 15,89 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
246,38 % | 590,39 % | 113,90 % | 104,42 % | 96,36 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
16,12 | -7,96 | 0,29 | -1,17 | 5,07 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
6,56 | -108,02 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,56 | 0,56 | 2,19 | 36,31 | 4,37 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
22,18 % | -100,00 % | 113,90 % | 104,42 % | 96,36 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,34 | -2,05 | 7,46 | 6,98 | 5,19 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AB IDEJA" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1259 | SIA "AB IDEJA" (šis uzņēmums) | 94 211 | 8 670 | 9,2 % | 4 | 23 553 | 826 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203284108 | LV29ZZZ40203284108 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB IDEJA" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | AB IDEJA | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-01-08 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Rāmava, Ķimeņu iela 2 - 2 | 2111 | 119138920 | 100016470 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10317869 | 40203284108 | 2020-12-01 | 2021-01-08 09:09:51 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203284108 | 2024-08-08 | 6994.62 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 865f1e48 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92927938 | 40203284108 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-04-19 | 2024-04-19 09:12:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1358571 | 31062728 | 40203284108 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-08 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-06-08 07:14:44.255 |
| 1819969 | 33183721 | 40203284108 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-11 22:41:48.489 |
| 2021185 | 34391867 | 40203284108 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-16 03:02:18.294 |
| 2306475 | 35465072 | 40203284108 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-31 03:02:46.45 |
| 1713282 | 32399219 | 40203284108 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-11 22:51:13.661 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1358571 | 31062728 | 7285 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 7285 | 0 | 6950 | 0 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 265 | 0 | 265 | NULL | 0 | 265 |
| 1713282 | 32399219 | 38342 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 33784 | 4558 | 0 | 9977 | 0 | 1072 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6491 | 0 | -6491 | NULL | 0 | -6491 |
| 1819969 | 33183721 | 126485 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37169 | 89316 | 0 | 34574 | 0 | 3820 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 50922 | 0 | 50922 | NULL | 0 | 50922 |
| 2021185 | 34391867 | 29407 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 45644 | -16237 | 0 | 22612 | 0 | 2955 | 0 | 0 | 0 | 0 | 387 | NULL | NULL | -42191 | 2000 | -44191 | NULL | 0 | -44191 |
| 2306475 | 35465072 | 94211 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 63047 | 31164 | 0 | 17903 | 0 | 3533 | 0 | 0 | 500 | 0 | 1558 | NULL | NULL | 8670 | 0 | 8670 | NULL | 0 | 8670 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1358571 | 31062728 | 661 | 0 | 1007 | 0 | 1668 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1668 | NULL | 1393 | 0 | 0 | 275 | 1668 |
| 1713282 | 32399219 | 20 | 0 | 154 | 2 | 176 | 0 | 880 | 0 | 880 | 1056 | NULL | 7272 | 0 | 0 | -6216 | 1056 |
| 1819969 | 33183721 | 48564 | 0 | 0 | 398 | 48962 | 0 | 7642 | 1155 | 8797 | 57759 | NULL | 13053 | 0 | 0 | 44706 | 57759 |
| 2021185 | 34391867 | 8012 | 0 | 3447 | 2708 | 14167 | 0 | 36797 | 1155 | 37952 | 52119 | NULL | 10316 | 49288 | 0 | -7485 | 52119 |
| 2306475 | 35465072 | 20056 | 0 | 6647 | 2283 | 28986 | 0 | 30576 | 693 | 31269 | 60255 | NULL | 14144 | 42592 | 0 | 3519 | 60255 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203284108 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB IDEJA" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 034421 | Ķekavas pag. | 17.87 | 5.03 | 6.86 | 2 |
| 40203284108 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB IDEJA" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 034421 | Ķekavas pag. | 25.36 | 6.92 | 9.29 | 2 |
| 40203284108 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB IDEJA" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 034421 | Ķekavas pag. | 11.85 | 4.09 | 7.76 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203284108 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB IDEJA" | ir | 02.05.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203284108 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB IDEJA" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ķimeņu iela 2 - 2, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 94 211 EUR, un peļņa bija 8 670 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,05 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,89.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,34, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 17 870 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 030 EUR un VSAOI 6 860 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026