SIA "ART Konstrukcijas" (reģ. Nr. 44103123085) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-05-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 101 794 EUR, peļņa 4 275 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,17 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 44103123085 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-05-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV80ZZZ44103123085 |
| Juridiskā adrese | "Mežmaļi", Grundzāles pag., Smiltenes nov., LV-4713 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101 794 EUR | 4 275 EUR | 16 372 EUR | 4 |
| 2024 | 74 487 EUR | -1 472 EUR | 9 772 EUR | 3 |
| 2023 | 66 108 EUR | 2 809 EUR | 6 107 EUR | 3 |
| 2022 | 59 676 EUR | -112 EUR | 3 798 EUR | 3 |
| 2021 | 27 577 EUR | -190 EUR | 2 250 EUR | 3 |
| 2020 | 27 701 EUR | 787 EUR | 3 287 EUR | 3 |
| 2019 | 11 622 EUR | -1 117 EUR | 996 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.36 | 3.04 | 7.92 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.92 | 2.79 | 7.53 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 8.60 | 2.40 | 6.89 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 10.75 | 2.81 | 7.33 | 5 |
| 2024 | 33.27 | 6.96 | 14.88 | 3 |
| 2023 | 25.38 | 5.05 | 13.40 | 3 |
| 2022 | 21.82 | 4.35 | 11.75 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 936.05 | ~ 1 431.16 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 840.72 | ~ 1 367.59 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 684.27 | ~ 1 263.28 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 433.46 | ~ 1 085.85 |
| 2024 | 1 212.48 | ~ 913.33 |
| 2023 | 1 091.88 | ~ 836.26 |
| 2022 | 957.43 | ~ 709.78 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (14.88 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 212.48 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 212.48 * 0.105 = 127.31 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 225.97 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 212.48 - 127.31 - 225.97) * 0.2 ≈ 171.84 EUR
4. Neto alga: 1 212.48 - 127.31 - 171.84 = ~ 913.33 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 101 794 EUR | 74 487 EUR | 66 108 EUR | 59 676 EUR | 27 577 EUR |
| Bruto peļņa | 8 897 EUR | 1 402 EUR | 4 465 EUR | 98 EUR | 7 286 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 275 EUR | -1 472 EUR | 2 809 EUR | -112 EUR | -190 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 275 EUR | -1 472 EUR | 2 809 EUR | -112 EUR | -190 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 16 372 EUR | 9 772 EUR | 6 107 EUR | 3 798 EUR | 2 250 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 13 011 EUR | 6 305 EUR | 6 107 EUR | 3 798 EUR | 2 250 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 242 EUR | 968 EUR | 2 440 EUR | -369 EUR | -257 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 130 EUR | 8 804 EUR | 3 667 EUR | 4 167 EUR | 2 507 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,17 | 0,72 | 1,67 | 0,91 | 0,90 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,17 | 0,72 | 1,67 | 0,91 | 0,90 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,20 % | -1,98 % | 4,25 % | -0,19 % | -0,69 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
26,11 % | -15,06 % | 46,00 % | -2,95 % | -8,44 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
81,55 % | -152,07 % | 115,12 % | 30,35 % | 73,93 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,12 | 9,10 | 1,50 | -11,29 | -9,75 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,22 | 7,62 | 10,82 | 15,71 | 12,26 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
81,55 % | -152,07 % | 115,12 % | 30,35 % | 73,93 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,57 | 7,09 | 13,14 | 15,40 | 11,75 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ART Konstrukcijas" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1234 | SIA "ART Konstrukcijas" (šis uzņēmums) | 101 794 | 4 275 | 4,2 % | 4 | 25 449 | 1 936 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103123085 | LV80ZZZ44103123085 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ART Konstrukcijas" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ART Konstrukcijas | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-05-23 | NULL | Smiltenes nov., Grundzāles pag., "Mežmaļi" | 4713 | 103218200 | 100016237 | 0 | 0941658 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8791634 | 44103123085 | 2019-05-20 | 2019-05-20 09:25:14 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92697714 | 44103123085 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2019-05-23 | 2019-05-23 09:36:01 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1281867 | 29686917 | 44103123085 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-08-06 03:25:54.883 |
| 1418945 | 31393341 | 44103123085 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-08-06 05:01:56.711 |
| 1757533 | 32539247 | 44103123085 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-06-04 22:05:16.767 |
| 1923462 | 33559538 | 44103123085 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-06-04 21:04:05.484 |
| 2082302 | 34634525 | 44103123085 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-07-17 19:01:08.32 |
| 2336644 | 35500078 | 44103123085 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-06-03 03:02:37.648 |
| 1100256 | 23303456 | 44103123085 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-05-23 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-22 05:02:53.077 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1100256 | 23303456 | 11622 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10562 | 1060 | 0 | 0 | 0 | 2177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1117 | 0 | -1117 | NULL | 0 | -1117 |
| 1281867 | 29686917 | 27701 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22326 | 5375 | 0 | 0 | 0 | 4588 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 787 | 0 | 787 | NULL | 0 | 787 |
| 1418945 | 31393341 | 27577 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20291 | 7286 | 0 | 0 | 0 | 7476 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -190 | 0 | -190 | NULL | 0 | -190 |
| 1757533 | 32539247 | 59676 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 59578 | 98 | 0 | 0 | 0 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -112 | 0 | -112 | NULL | 0 | -112 |
| 1923462 | 33559538 | 66108 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 61643 | 4465 | 0 | 0 | 0 | 1656 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2809 | 0 | 2809 | NULL | 0 | 2809 |
| 2082302 | 34634525 | 74487 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 73085 | 1402 | 0 | 0 | 0 | 2874 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1472 | 0 | -1472 | NULL | 0 | -1472 |
| 2336644 | 35500078 | 101794 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 92897 | 8897 | 0 | 0 | 0 | 4622 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4275 | 0 | 4275 | NULL | 0 | 4275 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1100256 | 23303456 | 996 | 0 | 0 | 0 | 996 | 0 | 0 | 0 | 0 | 996 | NULL | 2112 | 0 | 0 | -1116 | 996 |
| 1281867 | 29686917 | 3287 | 0 | 0 | 0 | 3287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3287 | NULL | 3354 | 0 | 0 | -67 | 3287 |
| 1418945 | 31393341 | 2250 | 0 | 0 | 0 | 2250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2250 | NULL | 2507 | 0 | 0 | -257 | 2250 |
| 1757533 | 32539247 | 3798 | 0 | 0 | 0 | 3798 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3798 | NULL | 4167 | 0 | 0 | -369 | 3798 |
| 1923462 | 33559538 | 1764 | 0 | 4343 | 0 | 6107 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6107 | NULL | 3667 | 0 | 0 | 2440 | 6107 |
| 2082302 | 34634525 | 1383 | 0 | 4922 | 0 | 6305 | 0 | 0 | 3467 | 3467 | 9772 | NULL | 8804 | 0 | 0 | 968 | 9772 |
| 2336644 | 35500078 | 4431 | 0 | 8580 | 0 | 13011 | 0 | 3361 | 0 | 3361 | 16372 | NULL | 11130 | 0 | 0 | 5242 | 16372 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103123085 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ART Konstrukcijas" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 049460 | Grundzāles pag. | 33.27 | 6.96 | 14.88 | 3 |
| 44103123085 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ART Konstrukcijas" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 049460 | Grundzāles pag. | 25.38 | 5.05 | 13.40 | 3 |
| 44103123085 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ART Konstrukcijas" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 049460 | Grundzāles pag. | 21.82 | 4.35 | 11.75 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103123085 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ART Konstrukcijas" | ir | 14.09.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103123085 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ART Konstrukcijas" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Mežmaļi", Grundzāles pag., Smiltenes nov., LV-4713.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 101 794 EUR, un peļņa bija 4 275 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,17.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,57, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 212.48 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 913.33 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 33 270 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 960 EUR un VSAOI 14 880 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Smiltenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026