SIA "RSTECH" (reģ. Nr. 42403048093) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-23. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 4 751 EUR, zaudējumi 1 808 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,68 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 42403048093 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-09-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV17ZZZ42403048093 |
| Juridiskā adrese | Līču iela 6, Balvi, Balvu nov., LV-4501 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4 751 EUR | -1 808 EUR | 6 751 EUR | 0 |
| 2023 | 9 706 EUR | -1 448 EUR | 4 121 EUR | 0 |
| 2022 | 9 289 EUR | 3 412 EUR | 5 711 EUR | 0 |
| 2021 | 4 735 EUR | -1 668 EUR | 1 630 EUR | 1 |
| 2020 | 150 EUR | 0 EUR | 166 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0.54 | 0.14 | 0.17 | 0 |
| 2022 | -0.69 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 4 751 EUR | 9 706 EUR | 9 289 EUR | 4 735 EUR | 150 EUR |
| Bruto peļņa | -5 205 EUR | -840 EUR | 499 EUR | -2 251 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 758 EUR | -1 398 EUR | 3 462 EUR | -1 618 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 808 EUR | -1 448 EUR | 3 412 EUR | -1 668 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 751 EUR | 4 121 EUR | 5 711 EUR | 1 630 EUR | 166 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 195 EUR | 463 EUR | 951 EUR | 596 EUR | 166 EUR |
| Pašu kapitāls | 567 EUR | 633 EUR | 1 986 EUR | -1 667 EUR | 1 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 184 EUR | 3 488 EUR | 3 725 EUR | 3 297 EUR | 165 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-04-22 – 2025-04-22 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,68 | 0,13 | 0,26 | 0,18 | 1,01 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,03 | 0,13 | 0,26 | 0,18 | 1,01 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-38,06 % | -14,92 % | 36,73 % | -35,23 % | 0,00 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-26,78 % | -35,14 % | 59,74 % | -102,33 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-318,87 % | -228,75 % | 171,80 % | 100,06 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
10,91 | 5,51 | 1,88 | -1,98 | 165,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,70 | 2,36 | 1,63 | 2,90 | 0,90 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-310,05 % | -220,85 % | 174,32 % | 97,06 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,21 | 0,98 | 3,68 | -2,45 | 0,91 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RSTECH" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 182 | SIA "RSTECH" (šis uzņēmums) | 4 751 | -1 808 | -38,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403048093 | LV17ZZZ42403048093 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RSTECH" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | RSTECH | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-09-23 | NULL | Balvu nov., Balvi, Līču iela 6 | 4501 | 102327078 | 100015741 | 100003124 | 0380201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10038084 | 42403048093 | 2020-09-07 | 2020-09-23 11:36:09 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403048093 | 2025-04-22 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 6de66d76 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92765716 | 42403048093 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2020-09-23 | 2020-09-23 11:40:30 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1289870 | 29851278 | 42403048093 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-09-23 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-09-10 17:02:55.095 |
| 1356458 | 31040082 | 42403048093 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-01 17:00:34.835 |
| 1726202 | 32459306 | 42403048093 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-24 23:01:50.768 |
| 1868994 | 33404909 | 42403048093 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-10 20:07:53.068 |
| 1976254 | 34216802 | 42403048093 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-03-31 21:01:02.198 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1289870 | 29851278 | 150 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1356458 | 31040082 | 4735 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6986 | -2251 | 0 | 448 | 1115 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1618 | 50 | -1668 | NULL | 0 | -1668 |
| 1726202 | 32459306 | 9289 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8790 | 499 | 0 | 936 | 3917 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3462 | 50 | 3412 | NULL | 0 | 3412 |
| 1868994 | 33404909 | 9706 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10546 | -840 | 0 | 446 | 0 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1398 | 50 | -1448 | NULL | 0 | -1448 |
| 1976254 | 34216802 | 4751 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9956 | -5205 | 0 | 330 | 4000 | 223 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1758 | 50 | -1808 | NULL | 0 | -1808 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1289870 | 29851278 | 166 | 0 | 0 | 0 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 166 | NULL | 165 | 0 | 0 | 1 | 166 |
| 1356458 | 31040082 | 366 | 0 | 230 | 0 | 596 | 0 | 1034 | 0 | 1034 | 1630 | NULL | 3297 | 0 | 0 | -1667 | 1630 |
| 1726202 | 32459306 | 77 | 0 | 874 | 0 | 951 | 0 | 4760 | 0 | 4760 | 5711 | NULL | 3725 | 0 | 0 | 1986 | 5711 |
| 1868994 | 33404909 | 329 | 0 | 134 | 0 | 463 | 0 | 3658 | 0 | 3658 | 4121 | NULL | 3488 | 0 | 0 | 633 | 4121 |
| 1976254 | 34216802 | 1 | 0 | 194 | 4000 | 4195 | 0 | 2556 | 0 | 2556 | 6751 | NULL | 6184 | 0 | 0 | 567 | 6751 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403048093 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RSTECH" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 024200 | Balvi | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 42403048093 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RSTECH" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 024200 | Balvi | 0.54 | 0.14 | 0.17 | 0 |
| 42403048093 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RSTECH" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 024200 | Balvi | -0.69 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403048093 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RSTECH" | nav | 14.05.2021 | nav | nav | 07.10.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42403048093 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RSTECH" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Līču iela 6, Balvi, Balvu nov., LV-4501.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 751 EUR, un zaudējumi bija 1 808 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,68 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -0,21, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2023. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 540 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 140 EUR un VSAOI 170 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Balvu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026