SIA "Top Group" (reģ. Nr. 40203294002) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 17 547 EUR, zaudējumi 4 255 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,87 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203294002 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-02-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ40203294002 |
| Juridiskā adrese | Žaņa Lipkes iela 6, Rīga, LV-1003 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 547 EUR | -4 255 EUR | 82 173 EUR | 2 |
| 2024 | 0 EUR | -1 382 EUR | 105 368 EUR | 1 |
| 2023 | 400 EUR | 94 EUR | 96 290 EUR | 1 |
| 2022 | 120 EUR | -5 681 EUR | 96 148 EUR | 1 |
| 2021 | 20 EUR | -1 222 EUR | 101 479 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.2 | 0.0 | 0.2 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.28 | 1.63 | 1.65 | 1 |
| 2024 | 0.12 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 17 547 EUR | 0 EUR | 400 EUR | 120 EUR | 20 EUR |
| Bruto peļņa | -2 748 EUR | 0 EUR | 320 EUR | -5 511 EUR | -830 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4 255 EUR | -1 332 EUR | 144 EUR | -5 631 EUR | -1 222 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -4 255 EUR | -1 382 EUR | 94 EUR | -5 681 EUR | -1 222 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 82 173 EUR | 105 368 EUR | 96 290 EUR | 96 148 EUR | 101 479 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 82 173 EUR | 105 368 EUR | 199 EUR | 57 EUR | 286 EUR |
| Pašu kapitāls | -12 447 EUR | -8 192 EUR | -6 810 EUR | -6 902 EUR | -1 221 EUR |
| Īstermiņa saistības | 94 620 EUR | 113 560 EUR | 103 100 EUR | 103 050 EUR | 102 700 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,87 | 0,93 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,17 | 0,35 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-24,25 % | — | 23,50 % | -4 734,17 % | -6 110,00 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-5,18 % | -1,31 % | 0,10 % | -5,91 % | -1,20 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
34,18 % | 16,87 % | -1,38 % | 82,31 % | 100,08 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-7,60 | -13,86 | -15,14 | -14,93 | -84,11 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,21 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
34,18 % | 16,26 % | -2,11 % | 81,59 % | 100,08 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,24 | -0,19 | -0,85 | -1,04 | -0,78 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Top Group" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 304 | SIA "Top Group" (šis uzņēmums) | 17 547 | -4 255 | -24,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203294002 | LV29ZZZ40203294002 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Top Group" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Top Group | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-02-17 | NULL | Rīga, Žaņa Lipkes iela 6 | 1003 | 105626654 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10430623 | 40203294002 | 2021-02-17 | 2021-02-17 13:00:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92942495 | 40203294002 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-12-10 | 2024-12-10 12:03:54 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1767985 | 32640223 | 40203294002 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-18 19:02:05.455 |
| 2223169 | 35337965 | 40203294002 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-06 17:06:08.939 |
| 2223398 | 35338381 | 40203294002 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-06 18:00:14.909 |
| 1766074 | 32618824 | 40203294002 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-02-17 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-07-06 20:00:02.523 |
| 1826207 | 33223913 | 40203294002 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-19 19:04:33.743 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1766074 | 32618824 | 20 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 850 | -830 | 0 | 392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1222 | 0 | -1222 | NULL | 0 | -1222 |
| 1767985 | 32640223 | 120 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5631 | -5511 | 0 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5631 | 50 | -5681 | NULL | 0 | -5681 |
| 1826207 | 33223913 | 400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 80 | 320 | 0 | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 144 | 50 | 94 | NULL | 0 | 94 |
| 2223169 | 35337965 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 10500 | 30212 | 21044 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1332 | 50 | -1382 | NULL | 0 | -1382 |
| 2223398 | 35338381 | 17547 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20295 | -2748 | 0 | 1507 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4255 | 0 | -4255 | NULL | 0 | -4255 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1766074 | 32618824 | 286 | 0 | 0 | 0 | 286 | 0 | 101193 | 0 | 101193 | 101479 | NULL | 102700 | 0 | 0 | -1221 | 101479 |
| 1767985 | 32640223 | 57 | 0 | 0 | 0 | 57 | 0 | 96091 | 0 | 96091 | 96148 | NULL | 103050 | 0 | 0 | -6902 | 96148 |
| 1826207 | 33223913 | 199 | 0 | 0 | 0 | 199 | 0 | 96091 | 0 | 96091 | 96290 | NULL | 103100 | 0 | 0 | -6810 | 96290 |
| 2223169 | 35337965 | 39365 | 0 | 0 | 66003 | 105368 | 0 | 0 | 0 | 0 | 105368 | NULL | 113560 | 0 | 0 | -8192 | 105368 |
| 2223398 | 35338381 | 16170 | 0 | 0 | 66003 | 82173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 82173 | NULL | 94620 | 0 | 0 | -12447 | 82173 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203294002 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Top Group" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.12 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203294002 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Top Group" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ? | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203294002 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Top Group" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ? | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203294002 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Top Group" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Žaņa Lipkes iela 6, Rīga, LV-1003.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 17 547 EUR, un zaudējumi bija 4 255 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,87 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,17.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,24, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 120 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026