SIA "Taksis No1" (reģ. Nr. 40203405561) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-06-09. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 12 924 EUR, peļņa 6 051 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,74 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203405561 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-06-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV77ZZZ40203405561 |
| Juridiskā adrese | Gaismas iela 3 - 18, Stūnīši, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12 924 EUR | 6 051 EUR | 3 446 EUR | 2 |
| 2023 | 9 017 EUR | -10 229 EUR | 1 559 EUR | 1 |
| 2022 | 17 512 EUR | 2 846 EUR | 5 658 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.39 | 0.11 | 0.28 | 1 |
| 2023 | 2.69 | 0.33 | 2.36 | 1 |
| 2022 | 1.69 | 0.64 | 1.04 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 12 924 EUR | 9 017 EUR | 17 512 EUR |
| Bruto peļņa | 6 924 EUR | -8 674 EUR | 13 378 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 051 EUR | -10 229 EUR | 2 846 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 051 EUR | -10 229 EUR | 2 846 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 446 EUR | 1 559 EUR | 5 658 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 446 EUR | 1 559 EUR | 5 658 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 469 EUR | -4 583 EUR | 5 646 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 977 EUR | 6 142 EUR | 12 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
| Process | Sākts | Tiesa |
|---|---|---|
| Maksātnespējas process aktīvs C33585025 |
2025-11-19 | Rīgas rajona tiesa |
Maksātnespējas process nozīmē, ka parādnieks nespēj norēķināties ar kreditoriem. Tiesiskās aizsardzības process (TAP) ir kas cits — tas ir tiesas apstiprināts mēģinājums uzņēmumu saglabāt, vienojoties ar kreditoriem par parādu pārstrukturēšanu; veiksmīgi pabeigts TAP nozīmē, ka uzņēmums no krīzes izkļuva. Pabeigti procesi ir vēsture, nevis pašreizējais stāvoklis. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati (maksātnespējas reģistrs, likvidācijas, liegumi, nodrošinājuma līdzekļi).
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,74 | 0,25 | 471,50 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,69 | 0,25 | 471,50 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
46,82 % | -113,44 % | 16,25 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
175,59 % | -656,13 % | 50,30 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
411,91 % | 223,19 % | 50,41 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,35 | -1,34 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,75 | 5,78 | 3,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
411,91 % | 223,19 % | 50,41 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,18 | -19,52 | 203,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Taksis No1" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 329 | SIA "Taksis No1" (šis uzņēmums) | 12 924 | 6 051 | 46,8 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203405561 | LV77ZZZ40203405561 | SIA "Taksis No1" | SIA | Taksis No1 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-06-09 | NULL | Olaines nov., Olaines pag., Stūnīši, Gaismas iela 3 - 18 | 2127 | 114845372 | 100016077 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11549850 | 40203405561 | 2022-06-08 | 2022-06-09 16:13:06 |
[insolvency_legal_person_proceeding]
| proceeding_id | debtor_name | debtor_registration_number | debtor_cleaned_name | debtor_address | proceeding_started_on | proceeding_ended_on | proceeding_form | proceeding_type | proceeding_subtype | proceeding_resolution_type | proceeding_resolution_name | entry_created_on | court_case_initial_number | court_code | court_name | creditor_applications_deadline_date | creditor_applications_deadline_in_days | creditor_applications_deadline_in_weeks | creditor_applications_deadline_in_months | creditor_applications_deadline_in_years | legislation_number | legislation_version |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90135140 | SIA "Taksis No1" | 40203405561 | SIA TAKSIS NO1 | Olaines nov., Olaines pag., Stūnīši, Gaismas iela 3 - 18 | 2025-11-19 | NULL | INSOLVENCY | NATIONAL | NULL | NULL | NULL | 2025-11-20 13:25:52 | C33585025 | 1000055247 | Rīgas rajona tiesa | 2025-12-22 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92857522 | 40203405561 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-06-09 | 2022-06-09 15:57:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1886973 | 33465198 | 40203405561 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-24 03:14:14.361 |
| 1471493 | 32310825 | 40203405561 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-06-09 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-24 22:48:12.367 |
| 2070524 | 34540535 | 40203405561 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-10 17:00:05.801 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1471493 | 32310825 | 17512 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4134 | 13378 | 0 | 10277 | 0 | 255 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2846 | 0 | 2846 | NULL | 0 | 2846 |
| 1886973 | 33465198 | 9017 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17691 | -8674 | 0 | 1142 | 0 | 413 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10229 | 0 | -10229 | NULL | 0 | -10229 |
| 2070524 | 34540535 | 12924 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6000 | 6924 | 323 | 954 | 499 | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6051 | 0 | 6051 | NULL | 0 | 6051 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1471493 | 32310825 | 5658 | 0 | 0 | 0 | 5658 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5658 | NULL | 12 | 0 | 0 | 5646 | 5658 |
| 1886973 | 33465198 | 1559 | 0 | 0 | 0 | 1559 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1559 | NULL | 6142 | 0 | 0 | -4583 | 1559 |
| 2070524 | 34540535 | 2590 | 0 | 756 | 100 | 3446 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3446 | NULL | 1977 | 0 | 0 | 1469 | 3446 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91361692 | 40203405561 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2025-04-29 | 30.3/17.37/46946 | 1000384073 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes Pirmās datu ticamības novērtējuma daļa |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203405561 | SIA "Taksis No1" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 041400 | Olaines pag. | 0.39 | 0.11 | 0.28 | 1 |
| 40203405561 | SIA "Taksis No1" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 041400 | Olaines pag. | 2.69 | 0.33 | 2.36 | 1 |
| 40203405561 | SIA "Taksis No1" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 041400 | Olaines pag. | 1.69 | 0.64 | 1.04 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203405561 | SIA "Taksis No1" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gaismas iela 3 - 18, Stūnīši, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 12 924 EUR, un peļņa bija 6 051 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 1,74 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,69.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 10,18, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 390 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 110 EUR un VSAOI 280 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Olaines novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026