SIA "Queen Tub" (reģ. Nr. 40203302545) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 136 388 EUR, peļņa 8 283 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,93 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203302545 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV34ZZZ40203302545 |
| Juridiskā adrese | "Sermuļi", Platones pag., Jelgavas nov., LV-3021 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 136 388 EUR | 8 283 EUR | 222 020 EUR | 2 |
| 2024 | 144 367 EUR | 28 090 EUR | 133 495 EUR | 1 |
| 2023 | 128 477 EUR | 14 572 EUR | 96 346 EUR | 1 |
| 2022 | 79 755 EUR | 20 595 EUR | 86 364 EUR | 1 |
| 2021 | 55 931 EUR | 15 536 EUR | 26 656 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.75 | 0.32 | 2.18 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 17.64 | 0.2 | 1.78 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 9.87 | 0.14 | 1.60 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -5.71 | 0.23 | 1.17 | 2 |
| 2024 | 26.02 | 0.00 | 2.28 | 1 |
| 2023 | 11.12 | 0.00 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 36.55 | 0.11 | 2.05 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 710.54 | ~ 614.02 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 136 388 EUR | 144 367 EUR | 128 477 EUR | 79 755 EUR | 55 931 EUR |
| Bruto peļņa | -6 035 EUR | 28 972 EUR | 17 724 EUR | 23 311 EUR | 16 605 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8 283 EUR | 28 090 EUR | 14 572 EUR | 20 595 EUR | 15 536 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 8 283 EUR | 28 090 EUR | 14 572 EUR | 20 595 EUR | 15 536 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 222 020 EUR | 133 495 EUR | 96 346 EUR | 86 364 EUR | 26 656 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 161 418 EUR | 77 796 EUR | 55 080 EUR | 61 698 EUR | 25 169 EUR |
| Pašu kapitāls | 89 877 EUR | 81 594 EUR | 53 504 EUR | 38 931 EUR | 18 336 EUR |
| Īstermiņa saistības | 83 756 EUR | 43 899 EUR | 31 000 EUR | 31 963 EUR | 8 320 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 48 387 EUR | 8 002 EUR | 11 842 EUR | 15 470 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-04-23 – 2025-10-20 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,93 | 1,77 | 1,78 | 1,93 | 3,03 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,42 | 0,37 | 0,25 | 0,45 | 0,61 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,07 % | 19,46 % | 11,34 % | 25,82 % | 27,78 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,73 % | 21,04 % | 15,12 % | 23,85 % | 58,28 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
9,22 % | 34,43 % | 27,24 % | 52,90 % | 84,73 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,47 | 0,64 | 0,80 | 1,22 | 0,45 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
5,26 | 28,84 | 13,99 | 165,76 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,61 | 1,08 | 1,33 | 0,92 | 2,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
7,40 % | 32,48 % | 24,02 % | 38,09 % | 84,73 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,64 | 3,12 | 3,01 | 2,64 | 5,87 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Queen Tub" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 148 | SIA "Queen Tub" (šis uzņēmums) | 136 388 | 8 283 | 6,1 % | 3 | 45 463 | 711 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203302545 | LV34ZZZ40203302545 | SIA "Queen Tub" | SIA | Queen Tub | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-19 | NULL | Jelgavas nov., Platones pag., "Sermuļi" | 3021 | 104843962 | 100015895 | 0 | 0540270 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10532002 | 40203302545 | 2021-03-15 | 2021-03-19 18:03:51 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203302545 | 2025-10-20 | 2500 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8af87380 |
| 40203302545 | 2025-04-23 | 3177.93 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 7a2a1aa2 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92794600 | 40203302545 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-03-19 | 2021-03-19 18:08:09 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1302126 | 30440441 | 40203302545 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-19 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-01-27 18:03:07.463 |
| 1462772 | 32242790 | 40203302545 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-28 18:33:52.926 |
| 1829877 | 33241835 | 40203302545 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-25 21:02:32.627 |
| 1970350 | 34179052 | 40203302545 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-18 19:02:25.622 |
| 2200339 | 35290935 | 40203302545 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-21 17:09:04.518 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1302126 | 30440441 | 55931 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39326 | 16605 | 0 | 892 | 0 | 177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15536 | 0 | 15536 | NULL | 0 | 15536 |
| 1462772 | 32242790 | 79755 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 56444 | 23311 | 0 | 1993 | 0 | 598 | 0 | 0 | 0 | 0 | 125 | NULL | NULL | 20595 | 0 | 20595 | NULL | 0 | 20595 |
| 1829877 | 33241835 | 128477 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 110753 | 17724 | 0 | 1866 | 0 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1122 | NULL | NULL | 14572 | 0 | 14572 | NULL | 0 | 14572 |
| 1970350 | 34179052 | 144367 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 115395 | 28972 | 0 | 2009 | 2366 | 230 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1009 | NULL | NULL | 28090 | 0 | 28090 | NULL | 0 | 28090 |
| 2200339 | 35290935 | 136388 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 142423 | -6035 | 0 | 2590 | 20525 | 1672 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1945 | NULL | NULL | 8283 | 0 | 8283 | NULL | 0 | 8283 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1302126 | 30440441 | 4823 | 0 | 286 | 20060 | 25169 | 0 | 1487 | 0 | 1487 | 26656 | NULL | 8320 | 0 | 0 | 18336 | 26656 |
| 1462772 | 32242790 | 764 | 0 | 13635 | 47299 | 61698 | 0 | 24666 | 0 | 24666 | 86364 | NULL | 31963 | 15470 | 0 | 38931 | 86364 |
| 1829877 | 33241835 | 3770 | 0 | 4000 | 47310 | 55080 | 0 | 41266 | 0 | 41266 | 96346 | NULL | 31000 | 11842 | 0 | 53504 | 96346 |
| 1970350 | 34179052 | 1 | 0 | 16350 | 61445 | 77796 | 0 | 55699 | 0 | 55699 | 133495 | NULL | 43899 | 8002 | 0 | 81594 | 133495 |
| 2200339 | 35290935 | 15923 | 0 | 18935 | 126560 | 161418 | 0 | 58227 | 2375 | 60602 | 222020 | NULL | 83756 | 48387 | 0 | 89877 | 222020 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203302545 | SIA "Queen Tub" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 030480 | Platones pag. | 26.02 | 0.00 | 2.28 | 1 |
| 40203302545 | SIA "Queen Tub" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1629 | 030480 | Platones pag. | 11.12 | 0.00 | 2.50 | 1 |
| 40203302545 | SIA "Queen Tub" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1629 | 030480 | Platones pag. | 36.55 | 0.11 | 2.05 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203302545 | SIA "Queen Tub" | ir | 29.09.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203302545 | SIA "Queen Tub" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Sermuļi", Platones pag., Jelgavas nov., LV-3021.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 136 388 EUR, un peļņa bija 8 283 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,93 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,64, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 26 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 2 280 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026